Kanye West معذرت خواهی به کیم کارداشیان پس از توییتر, بیهوده گویی

Kanye West ارسال شده عذرخواهی به همسرش, کیم کارداشیاندر توییتر در شنبه, جولای 25, پس از گفته می شده است در تلاش برای طلاق او و او را متهم به تقلب در روز قبل.

“من می خواهم برای معذرت خواهی به جهنم همسر من, کیم برای رفتن با چیزی که خصوصی بود ماده” رپر 43 توییتی. “من را پوشش نمی دهد و او را مانند او تحت پوشش من است. کیم من می خواهم به می گویند من می دانم که من به شما صدمه دیده است. لطفا مرا ببخش. با تشکر از شما برای اینکه همیشه وجود دارد برای من.”

معذرت خواهی آمد و در پایان یک هفته پس از سانحه برای زن و شوهر که بحباله نکاح در اوردن, در مارس 2014 و به اشتراک گذاری چهار فرزند شمالی, 7, سنت, 4, شیکاگو, 2 و مزمور 14 ماه.

Kanye West Apologizes to Kim Kardashian After Twitter Rant Accusing Her of Cheating
کنی وست و کیم کارداشیان دیده می شود در LAX در ژوئن 12, 2016 در لس آنجلس ، شاتر

پس از آشکار خود را در طول انتخابات ریاست جمهوری در روز یکشنبه, جولای 18, که او و Keeping Up With the Kardashians , star, 39, تا به حال مورد بحث سقط اولین فرزند خود غرب رفت و در توییتر داد و بیداد روز بعد و ادعا کرد در یک پس-حذف صدای جیر جیر که Kardashian پرواز خود را در مرتع پرورش احشام در وایومینگ به “با یک دکتر به من قفل کردن در این فیلم دریافت کند.”

“همه چراغ” رپ افزود که او مادر در قانون, Kris Jennerشد “مجاز” در اطراف او کودکان و کارداشیان “هرگز عکس” شمالی انجام Playboy.

خودی منحصرا گفت: ما هفتگی است که از چهار “عمیقا ناراحت کنی برای صحبت کردن در مورد زندگی شخصی خود و برای ساختن مسائل است که بسیار شخصی به آنها و خانواده خود است.”

جداگانه منبع گفت: ما که Kardashian خانواده و دیگر دوستان نزدیک بودند “قطعا نگران” درباره غرب است.

از “Jesus Walks” رپ قبلا بستری در سال 2016 پس از لغو سفر خود و صحبت با صراحت در گذشته در مورد سلامت روان پس از اینکه مبتلا به اختلال دو قطبی است.

در روز سه شنبه, جولای 21, غرب رفت و در یکی دیگر از به tweeting ولگردی و قانونی شکنی و نوشت که “تلاش” به طلاق همسر خود را به مدت دو سال پس از او “ملاقات با Meek [میل]” در ” والدورف آستوریا هتل “به بحث در مورد اصلاحات در زندان.” (این KKW زیبایی موسس و آسیاب 33 هر دو به نظر می رسد در عدالت کیفری اصلاحات اجلاس در L. A. در نوامبر سال 2018 است.)

کارداشیان صحبت کرد بعد در مورد شوهرش مطالب در بیانیه ای در Instagram و نشان داد که غرب در نبرد با بیماری روانی است که “فوق العاده پیچیده و دردناک” برای خانواده است.

“کسانی که درک بیماری های روانی و یا حتی وسواسی رفتار می دانم که خانواده ناتوان است مگر اینکه عضو جزئی است. افرادی که بی اطلاع هستند و یا به دور از این تجربه می توان قضاوت و درک نمی کنند که فرد خود را مجبور به شرکت در روند کمک گرفتن مهم نیست که چقدر سخت خانواده و دوستان خود را امتحان کنید,” او نوشت.

یک منبع گفت:” ما که در غرب مورد بررسی قرار گرفت توسط یک دکتر در وایومینگ اولیه خود را پس از انفجار روز دوشنبه 20 ژوئیه به عنوان دوستان از جمله Dave Chappelle, جاستین بیبر و داش دامون پرواز برای بررسی در ستاره است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>