Kathie Lee Gifford می شکند سکوت او در Regis Philbin مرگ

به یاد دوست خود را. Kathie Lee Gifford, شکست سکوت او در پنج شنبه, جولای 25, پس از مرگ او دیرین cohost و دوست نزدیک Regis Philbin. میزبان درگذشت روز جمعه, 24 جولای در سن 88.

“وجود دارد هیچ کلمه ای را به طور کامل بیان عشق من برای من ارزش دوست, Regis” او زیر نویس یک عکس از جفت Instagram. “من به سادگی ستایش او و هر روز با او یک هدیه بود. ما صرف 15 سال با هم bantering و مجادله و خنده خودمان را احمقانه—سنت و دوستی ما به اشتراک گذاشته تا به این روز است.”

Kathie Lee Speaks Out After Regis Philbin Death
Kathie Lee Gifford و Regis Philbin MediaPunch/شاتر; ماریون Curtis/Starpix/شاتر

“من لبخند دانستن جایی در بهشت در این لحظه او کسی خنده,” او به این نتیجه رسیدند. “این من به ارمغان می آورد راحتی بزرگ دانستن است که او تا به حال یک رابطه شخصی با خداوند است که او را بزرگ صلح است. من ارسال تمام عشق در قلب من شادی و به فرزندان خود به بقیه خانواده اش و به بی حد و حصر مردم او را لمس بیش از خود زندگی افسانه ای. شده است وجود دارد هرگز کسی مانند او. و هرگز وجود داشته باشد.”

Gifford 66 و Philbin میزبانی Live with Regis و Kathie Lee (در اصل با عنوان صبح نشان می دهد) از سال 1985 تا سال 2000 زمانی که او خارج شد نشان می دهد. این دو باقی مانده بود دوستان از طریق سال. هر چند این بازیگر در نقل مکان به امروز نشان می دهد میزبانی در کنار هدی قطب نما از سال 2008 تا 2019, Philbin آمد به بازدید از اغلب ظاهر می شود در این نمایش چندین بار از طریق سال.

سابق که می خواهد به یک میلیونر میزبان و Gifford نامزد شدند برای برجسته نشان می دهد بحث میزبان در طول روز جایزه امی برای هشت سال در یک ردیف از سال 1993 تا سال 2000.

Regis Philbin and Kathie Lee Gifford in October 1992 Kathie Lee Speaks Out After Regis Philbin Death
Regis Philbin و Kathie Lee Gifford در اکتبر 1992 AP/شاتر

هنگامی که او در خارج امروز نشان می دهد در ماه آوریل 2019, Philbin فرستاده شده در یک ویدئو برای Gifford.

“همه شما می خواهید بدانید که بهترین بخش از زندگی من ؟ تلویزیون من زندگی ؟ در 15 سال من با شما از سال 1985 تا 2000” او به اشتراک گذاشته. “ما ماند دوستان از طریق کل بازی و این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. من می دانم که شما در حال رفتن به حرکت به یک حرفه ای ساخت فیلم. و از آنجا که من دیده ام برای اولین بار من می دانم که شما در حال رفتن به یک موفقیت بزرگ است. من واقعا به معنی. من می خواهم شما بدانید که چگونه من را همیشه به یاد داشته باشید زمان زیادی است که ما تا به حال با هم کار کردن و چگونه شما به عنوان یک فرد: فقط بزرگ است.”

یک ماه بعد یک Godwink کریسمس ستاره های تشکر شده Philbin پس از برنده شدن در یک امی در طول روز. “من می خواهم برای تشکر از Regis چرا که او به من آموخت که همه چیز را من می دانم که در مورد نشان دادن و واقعی بودن” او در آن زمان گفت. پس چگونه من در این راه نویسنده ارائه سابق خود cohost با رویایی جایزه در طول Movieguide جوایز.

Philbin خانواده نشان داد او در گذشت و در بیانیه ای در روز شنبه 25 ژوئیه.

“ما عمیقا غمگین برای به اشتراک گذاشتن که ما معشوق Regis Philbin گذشت شب گذشته از علل طبیعی یک ماه خجالتی از 89 جشن تولد” به Philbin خانواده به اشتراک گذاشته شده با Us Weekly. “خانواده و دوستان خود را برای همیشه سپاسگزار برای زمان ما رو به صرف با او – برای گرما افسانه ای خود را حس شوخ طبعی و توانایی منحصر به فرد برای هر روز به چیزی ارزش صحبت کردن در مورد. ما از طرفداران و تحسین خود را برای حمایت باور نکردنی بیش از 60 سال فعالیت حرفه ای و از آنها بخواهید برای حفظ حریم خصوصی ما به عنوان سوگواری از دست دادن خود را.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>