Kelsey Grammer دختر اسپنسر کاهش مهاجم در نیویورک رستوران

Kelsey Grammer‘s, دختر, Spencer Grammer شد کاهش در بازو توسط یک مرد عصبانی در طی یک درگیری در نیویورک رستوران در پنج شنبه, جولای 24.

از نیویورک دیلی نیوز گزارش می دهد که Rick and Morty ستاره 36 بود ناهار خوری خود را در خارج از سیاه مورچه رستوران در شرق ایجاد کرد با یک دوست که مست مرد راه می رفت و خواستار به خدمت گرفته شود.

زمانی که اسپنسر و مرد او همدم ظاهرا سعی در آرام کردن وضعیت مرد مست مشت کردن, قابل توجه این جفت ارز است.

Kelsey Grammer’s Actress Daughter Spencer Slashed by Attacker at NYC Restaurant
Spencer Grammer and Kelsey Grammer شاتر (2)

“در روز جمعه, 24 جولای سال 2020 در حدود 2310 ساعت در مقابل 60 2 خیابان (9 حوزه) ناشناخته نر گیر 36 ساله زن در بازوی راست با یک شیء ناشناخته باعث پارگی و تورم” DCPI سخنگوی کارآگاه سوفیا ماسون تایید به ما هفتگی. “31-سال-مرد قرار گرفت در کمر باعث پارگی. شاکیان برداشته شد به Bellevue بیمارستان در وضعیت با ثبات است. مظنون به فرار از محل ، او توضیح داده شده است به عنوان یک مرد سیاه و سفید در 30s حدود 5’08” و کوتاه سیاه و سفید. او در گذشته دیده می شد با پوشیدن یک تی شرت سفید, سیاه, شورت و کفش سیاه و سفید. این باقی می ماند در حال انجام تحقیقات است.”

یک شاهد عینی گفت: اخبار روزانه که اسپنسر “بود هیستریک جیغ در هر کس برای توقف جنگ. سپس به او نگاه کرد و متوجه شد که او خونریزی بود.”

یکی دیگر از ناظر گفت: نیویورک پست که حدود 15 نفر کارکنان شام و دیگران — درگیر شدند در این حادثه اضافه کرد: “این نگاه وجود دارد کامل در نزاع و جدال.”

این جفت ارز گرفته شد و به بیمارستان که در آن آنها را برای خود صدمات و منتشر شد.

یک سخنگوی اسپنسر را به عنوان پدر او آسیب به نیویورک پست گفتن خروجی “عناصر وجود دارد از حقیقت به داستان اما اسپنسر بود و نه کاهش داد; او خوب است.”

اسپنسر بهترین و شناخته شده برای بازی Casey کارترایت در ABC Family سری یونانی و برای ابراز تابستان اسمیت در Rick and Morty. او دختر از فریزر ستاره و همسر اول خود دورین Alderman. آنها طلاق در سال 1990 پس از هشت سال از ازدواج. کلسی که تقسیم از همسر ندارد. 3 Camile Grammer در سال 2011 است که در حال حاضر ازدواج به Kayte والش. او دارای هفت فرزند از جمله اسپنسر و بازیگر بی دست و پا بازیگر Greer Grammer.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>