افسر پلیس لس آنجلس و به زودی پدر می میرد COVID-19 عوارض

یک Los Angeles Police Department افسر و یک به زودی به پدر دوقلوها است در اثر عوارض ناشی از کروناویروس در روز جمعه. شهردار این شهرستان دستور داده است تا تمام پرچم ها در شهر کاهش مییابد و به افتخار افسر والنتین “وال” مارتینز.

پلیس گفت مارتینز انتظار دوقلوها با او شریک داخلی است که 20 هفته باردار. او نیز جان سالم به در برد و توسط مادرش و خواهر و برادر با توجه به لس آنجلس شهردار اریک Garcetti.

مارتینز اولین سوگند افسر پلیس لس آنجلس به مرگ از ویروس و کارمند دوم از گروه, CBS Los Angeles, گزارش. پلیس لس آنجلس گفت: مارتینز, 45, اختصاص داده بود به ماموریت ایستگاه و تا به حال به عضویت نیروی در سال 2007.

یک به زودی به یک شریک و یک برادر, خواهر و پسر. به عنوان شجاع در مبارزه خود را در برابر COVID او به عنوان گشت زنی در خیابان ها و در خدمت Angelenos. افسر والنتین “وال” مارتینز سریال #38701 شما پایان تماشای آقا. در آرامش استراحت. https://t.co/PARzf3c7nC

— پلیس لس آنجلس HQ (@LAPDHQ) 24 جولای سال 2020

“افسر مارتینز متعهد خود را در زندگی برای همه ما … او یکی از کسانی که در خط مقدم افرادی که مظهر این دولت شهر خانواده” Garcetti گفت: جمعه شب در طول coronavirus نشست خبری. “او ساخته شده نهایی قربانی خدمت به همه ما … شهر ما عزادار با خانواده و عزیزان خود را.”

لس آنجلس پلیس محافظ لیگ گفت: این امر همیشه به یاد داشته باشید مارتینز خدمات به شهرستان با توجه به CBS لا.

“امروز ما سوگواری از دست دادن 45 ساله افسر پلیس لس آنجلس والنتین ‘وال’ مارتینز که شکست امروز از عوارض مربوط به COVID-19” این اتحادیه در بیانیه ای گفت: CBS LA گزارش شده است. “او یک قهرمان از دست رفته راه بیش از حد در اوایل زندگی است.”

CBS LA گفت: در اوایل ماه جولای اریکا McAdoo یک زن 39 ساله پلیس لس آنجلس بازداشت افسر ارشد درگذشت از coronavirus. LA metro منطقه است که در میان ملت coronavirus نقاط داغ. LA County ثبت 166,848 coronavirus موارد و 4,262 مرگ و میر ناشی از این بیماری با توجه به CBS لا.

FDA به یاد می آورد 75 مارک های ضد عفونی کننده دست

کنگره بحث مزایای بیکاری به عنوان مدعیان ظهور

نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز در پاسخ به همکار توهین به سخن گفتن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de