لیزا ماری پریسلی شوهر جدا ترس او را عود پس از پسر مرگ

لیزا ماری پریسلی‘s جدا, شوهر, Lockwood, Michaelثبت اسناد در بازداشت خود مورد گفت: او ترس او باید دارو عود پس از او پسر بنیامین Keough خودکشی.

Lockwood, 59 که سهم دختران دوقلو هارپر و فینلی, 11, با, تنها فرزند مرحوم الویس پریسلی ساخته شده این ادعا در یک محاکمه کوتاه با ثبت دادگاه عالی ایالت کالیفرنیا در روز پنج شنبه, جولای 23, که در آن او استدلال کرد که اعطای او حضانت از دختران ممکن است بهترین برای همه درگیر است.

Lisa Marie Presleys Estranged Husband Michael Lockwood Fears She Will Relapse After Son Benjamin Keoughs Suicide
لیزا ماری پریسلی, Michael Lockwood و بنیامین Keough شاتر (3)

“در جولای 12, 2020, درخواست پسر به ضرب گلوله کشته و خودش را در درخواست را (اگر چه درخواست وجود ندارد در زمان)” Lockwood متحده در اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما هفتگی. “با توجه همدردی و احترام این باعث ایجاد یک جدید و unaddressed دو قسم مشکل: ایمنی کودکان و بیشتر احتمال درخواست برای عود اعتياد به مواد مخدر یا وابستگی به الکل.”

Keough, لیزا ماری با شوهر اول دنی Keough, درگذشت مادر خود را در کالاباساس کالیفرنیا خانه در اوایل این ماه یک خود وارد زخم گلوله. او 27.

Lockwood استدلال می کند که وجود دارد حداقل یک تفنگ در لیزا ماری را که Keough خود را کشته “و معلوم نیست که در آن تفنگ را نگه داشته بود و یا اینکه آیا فینلی و/یا هارپر ممکن است تا به حال دسترسی به این تفنگ یا دیگران. بنابراین مهم است در معرض خطر برای ایمنی کودکان که معمولا توجیه 100 درصد حفاظت فیزیکی به مخاطب در این زمان در چنین شرایطی است.”

این نوازنده افزود که “وجود دارد امکان بیشتری” که دوقلوها “ممکن است فکر می کنم در مورد خودکشی و یا تلاش برای آن را در نور خود نیمی از برادر کشی” و این که دختران ممکن است نیاز بیشتر به درمان و نزدیک مشاهده است که 52 ساله لیزا ماری “ممکن است قادر به انجام با توجه به طرز فکر و غم و اندوه است.”

او همچنین اظهار داشت که “این تعجب آور نخواهد بود” برای همسر خود جدا “به عود اعتياد به مواد مخدر و یا الکل استفاده کنید با وجود اتهام سه سال و هوشیار است.”

لیزا ماری هرزه راجر Widynowskiگفت: آمریکا در بیانیه ای در 12 جولای که “او به طور کامل دل تسلی ناپذیر و فراتر از آن را ویران کرد” بیش از مرگ پسرش “اما تلاش برای قوی ماندن برای او 11 ساله دوقلو و دختر بزرگش رایلی [Keough]. او را ستایش که پسر. او با عشق از زندگی خود.”

Lockwood که تقسیم از لیزا ماری در ماه ژوئن سال 2016 پس از 10 سال از ازدواج شده است و مبارزه با او را در دادگاه حضانت فرزندان خود را اضافه شده است که خواننده با داشتن 50 درصد فیزیکی حضانت کودکان “حتی ممکن است در بهترین منافع کودکان در این زمان است.” او در حال حاضر تحت نظارت بازدیدکننده داشته است خود را با کودکان و پیشنهاد کرده است که این جفت ارز به اشتراک گذاری مشترک حقوقی و حفاظت فیزیکی از دوقلوها و او اهدا می شود حمایت از کودکان از “کمتر از حدود 9500 در هر ماه.”

وجود دارد یک جلسه برنامه ریزی شده برای ماه اوت 3.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de