مگان و هری به سختی صحبت می کرد به پرنس ویلیام و دوشس کیت, کتاب ادعا می کند

زمین لرزان. Meghan Markle و شاهزاده هری‘s رابطه با پرنس ویلیام و دوشس کیت تیره و تار شد در طول نهایی خود را royal engagement با توجه به آینده بیوگرافی پیدا کردن آزادی است.

کتاب — نوشته شده توسط رویال خبرنگاران امید Scobie و کارولین دیورند — ادعا می کند که مناسب آلوم 38 و هری, 35, شد blindsided در کشورهای مشترک المنافع خدمات در ماه مارس زمانی که آنها نیست از جمله در صفوف ارشد royals.

Meghan And Harry Barely Spoke To Prince William And Duchess Kate Book Claims
شاتر (2)

“تصمیم گیری ساخته شده بود بدون مشاوره و آنها مطلع شدند پس از 2000 سفارش خدمات چاپ شده بودند و برای مهمانان خود را با نام قابل توجه وجود ندارد” گزیده ای منتشر شده توسط بار در پنج شنبه, جولای 25 بار خوانده شده است. “در این سال آن را فقط می توان دوک و دوشس کمبریج, شاهزاده ولز و دوشس کورنوال راه رفتن را از طریق ابی با ملکه است. این احساس عمدی.”

این کتاب اضافه شده که مگان و نظامی سابق خلبان تصمیم به کرسی های خود را در همان زمان به عنوان ویلیام 37 و کیت, 38, اما تعامل شد بی دست و پا.

“در حالی که هری و مگان هر دو استقبال ویلیام و کیت با لبخند به Cambridges کمی نشان داد پاسخ” گزیده ای ادامه داد. “این اولین بار بود که دو تا به حال دیده می شود هر یک از دیگر از ژانویه تاکنون است. ‘هری’ ویلیام راننده سرشونو تکون دادن نادیده گرفتن Meghan. برای دقیقه قبل از ملکه ورود ویلیام و کیت نشسته با پشت خود را به این زن و شوهر تنها چرخش در اطراف به گپ و گفتگو با شاهزاده ادوارد و [خود] سوفی کنار Sussexes. اگر چه Meghan سعی کردم به تماس با چشم با کیت, دوشس به سختی اذعان کرد ،

Meghan Markle Told Pal She Gave Up Her Entire Life For Prince Harrys Family Biography Claims

پیدا کردن آزادی اطلاعات پس از مگان و هری اطلاعیه در ماه ژانویه که آنها برنامه ریزی شده به “گام” از ارشد خود وظایف سلطنتی. بیوگرافی — که منتشر خواهد شد در ماه اوت 11 — همچنین ادعا میکند که Meghan نمی خواهم به تصمیم اما احساس او تا به حال هیچ انتخاب است.

“من تمام زندگی برای این خانواده” سابق بازیگر عزاداری در ماه مارس با توجه به کتاب است. “من مایل به انجام آنچه در آن طول می کشد. اما در اینجا ما هستند. این بسیار غم انگیز است.”

یک سخنگوی هری و مگان گفت: ما هفتگی در روز شنبه که زن و شوهر “بودند و نه مصاحبه و نه کمک به پیدا کردن آزادی. این کتاب بر اساس نویسندگان تجربیات خود به عنوان اعضای سلطنتی سپاه مطبوعات و مستقل خود را گزارش کنند.”

Meghan And Harry Barely Spoke To Prince William And Duchess Kate Book Claims
Catherine Duchess of Cambridge, Prince William and Prince Harry, و Meghan Duchess of Sussex حضور مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر در تاریخ 11 مارس 2019 در لندن, انگلستان. شاتر

هری و مگان به لس آنجلس نقل مکان خود را با 14 ماهه پسر مورچه زیر سلطنتی خود را خروج در ماه مارس است. یک منبع گفت:” ما در ماه ژوئن که”آن را می شکند ویلیام قلب” برای دیدن هری حرکت خیلی دور.

“ویلیام خیلی خسته و با انجام درام از آن همه” خودی گفت: در آن زمان. “دیدن هری قطع روابط با تقریبا در هر جنبه ای از زندگی انگلیسی و هویت است که خیلی سخت به درک.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>