کره شمالی گزارش اول مشکوک به ویروس مورد

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد تشکیل اورژانس دفتر سیاسی جلسه در روز شنبه به پیاده سازی یک ‘حداکثر سیستم اضطراری و صدور طبقه بالا هشدار’ حاوی ویروس, رسمی, خبرگزاری KCNA گفت. عکس: AFP

سئول: کره شمالی وزارت امور خارجه به گزارش رسانه ها در روز یکشنبه که مقامات تحمیل کرده اند یک مستند در شهر مرزی کائسونگ پس از کشف این کشور “برای اولین بار مشکوک coronavirus مورد”.

رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد تشکیل اورژانس دفتر سیاسی جلسه در روز شنبه به پیاده سازی یک “حداکثر سیستم اضطراری و صدور طبقه بالا هشدار” حاوی ویروس, رسمی, خبرگزاری KCNA گفت.

در صورت تایید آن خواهد بود که برای اولین بار به طور رسمی به رسمیت شناخته شده و مورد COVID-19 در کره شمالی که در آن زیرساخت های پزشکی دیده می شود به عنوان محزون می خوانی ناکافی برای مقابله با هر گونه بیماری همه گیر.

KCNA گفت: یک پناهنده که به سمت چپ برای کره جنوبی سه سال پیش بازگشت و در جولای 19 بعد از “به طور غیرقانونی عبور” به شدت غنی شده از مرز تقسیم دو کشور.

اما وجود داشته اند هیچ گزارشی در جنوب از هر کسی ترک از طریق آنچه که یکی از امن ترین مرزها مملو از میادین مین و پست گارد.

پیونگ یانگ قبلا اصرار داشت که نه تنها یک مورد از coronavirus تا به حال دیده شده است و در شمال با وجود داشتن بیماری جاروب جهان و مرزهای این کشور باقی می ماند بسته شده است.

بیمار شد و در Kaesong شهرستان که مرزهای کره جنوبی و “قرار داده شده بود تحت سخت قرنطینه” به عنوان نزدیک هر تماس KCNA گفت.

آن را یک “وضعیت خطرناک… که ممکن است منجر به یک کشنده و مخرب فاجعه”, خروجی رسانه ها اضافه شده است.

کیم بیان شد که “باطل ویروس می توان گفت که وارد کشور” و مقامات روز جمعه در زمان “پیشگیرانه اندازه گیری کاملا مسدود Kaesong شهر”.

هسته ای کره شمالی مرزهای خود را بسته در اواخر ماه ژانویه به عنوان ویروس در کشور همسایه چین است.

این اعمال محدودیت های سخت قرار داده است که هزاران نفر از مردم را به انزوا اما تحلیلگران می گویند جدا شده از دولت بعید است که برای اجتناب از سرایت.

متخلخل مرز

چین و کره شمالی به اشتراک گذاری یک 1,400 کیلومتر (880-مایل) مرز است که به خصوص متخلخل در طول زمستان هنگامی که رودخانه یخ زده به مردم اجازه می دهد برای عبور بیشتر به راحتی در داخل و خارج از کشور ،

ده ها تن از شهروندان کره شمالی عبور از مرز به صورت قاچاق از بازار سیاه تهیه هر روز و تحلیلگران گفته اند که آنها ممکن است انجام این ویروس به کشور جدا شده قبل از مرزها بسته شد.

“وجود دارد هیچ سوال coronavirus در شمال وارداتی از چین گفت:” برو Myong-hyun یک تحلیلگر در Asan موسسه مطالعات سیاست با توجه به سنگین ترافیک مرز و چین بالا تعداد کل موارد.

اما پیونگ یانگ شد singling خارج مورد از جنوب به برجسته جداشدگان به عنوان “خطرناک موجودات” رفتن گفت: به شمال رمپ تا فشار علیه سئول.

کره جنوبی در حال حاضر در حال ضبط در حدود 40 تا 60 عفونت های جدید یک روز با بسیاری از آنها وارداتی موارد است.

در اوایل این ماه کیم هشدار داد در برابر هر گونه “شتابزده” آرامش از ضد coronavirus اقدامات نشان می دهد این کشور خواهد نگه داشتن مرزهای خود را بسته برای آینده قابل پیش بینی.

بیش از 30000 کره شمالی شهروندان مجبور به ترک میهن خود را از شبه جزیره تقسیم شد و در پایان 1950-53 جنگ کره.

بیشترین فرار در سراسر متخلخل مرزی با چین و این بسیار نادر است برای آنها را به صلیب به شدت محافظت اینتر-کره ای مرز.

اما تعداد فراری کاهش یافته و در ماه های اخیر — فقط با 12 مهاجران جدید از آوریل تا ژوئن در مقایسه با 320 در مدت مشابه سال گذشته — با توجه به مرز تعطیلی بیش از این ویروس در سئول خبر داد.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>