Op-Ed: بایدن چهره فشار برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. چه کسی باید باشد ؟


Presumptive Democratic presidential nominee Joe Biden has put Sen. Kamala Harris of California, along with several other Black women, on his shortlist to be his running mate. But, like the others, Harris has some downsides. <span class="copyright">(Associated Press)</span>
Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن قرار است از سوی دیگر ، کامالا هریس از کالیفرنیا به همراه چند تن دیگر از زنان خود کوتاه به همسر در حال اجرا. اما مانند دیگران هریس برخی از جنبه های منفی. (آسوشیتد پرس)

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن متعهد ماه پیش برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. در حال حاضر او را تحت فشارهای فزاینده ای را که انتخاب یک زن سیاه و سفید. بایدن هیچ کمبود از نامزدها اگر او می رود که در مسیر میان آنها از سوی دیگر ، کامالا هریس کالیفرنیا سابق امنیت ملی سوزان رایس مشاور سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز آتلانتا شهردار Keisha لنس کف Rep. وال Demings از فلوریدا و تشکر. کارن باس لوس آنجلس.

این زنان به خوبی شناخته شده برای عموم خوب سیاسی اعتبار و حزب دموکرات مدافعان. که همه خوب اما متاسفانه هیچ کدام از آنها کامل است. با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اختیار قلدر منبر از ریاست جمهوری در این مسابقه است که به احتمال زیاد برای گرفتن بسیار سخت تر و بایدن خواهد شد نیاز به یک معاون نامزد ریاست جمهوری است که قوی قرعه کشی برای این نوع از رای دهندگان ضروری به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

او همچنین نیاز به کسی که می تواند کمک به را تشکیل می دهند به صورت یک کلید بایدن مسئولیت: سن و سال او. اگر انتخاب بایدن خواهد بود 78 در روز افتتاح سن متوسط امید به زندگی برای مردان ایالات متحده. این بدان معناست که معاون ریاست جمهوری انتخاب خواهد شد طلبه با دقت برای آمادگی برای به عهده گرفتن ریاست جمهوری باید بایدن مرگ ،

هریس بارها و بارها به عنوان بایدن را likeliest انتخاب است. او به رسمیت شناختن نام بود بالا دادستان و سختی مبارز. اما مانند دیگر نامزدها او همچنین دارای بدهی. رئیس در میان آنها در دوران جورج فلوید است پس زمینه خود را به عنوان دادستان. بسیاری از رای دهندگان سیاه با احتیاط از کسی که در دادستان سمت یک سیستم عدالت دیده می شود که به لحاظ نژادی مغرضانه و با صدای بلند گفت ، در یک Civiqs-داده ها برای پیشرفت نظرسنجی از میدان نبرد متحده در ماه گذشته آبرامز بود بالا انتخاب کنید از رای دهندگان با الیزابت وارن در آینده دوم پیش از هریس. و اگر سیاه و رای دهندگان با احتیاط از هریس متوسط به حزب محافظه کار رای دهندگان مستقل را با احتیاط چون او کالیفرنیا لیبرال.

برنج سیاست خارجی تجربه عمیق دولت اوباما اتصال و به رسمیت شناختن نام. متاسفانه بخشی از این شناخت را می توان در یک کلمه خلاصه کرد: بنغازی. ایران را یک روز درست چکش او را بیش از همه دوباره به او اتهام شکست در پی حمله آمریکا دیپلماتیک پایگاه وجود دارد در سال 2012 زمانی که برنج بود سفیر ایران در سازمان ملل متحد. برنج نیز برگزار کرده است هیچ انتخاب می شوند تا او را ناشناخته در کمپین بلیزرز.

Demings می دهد بایدن ممکن است پا در فلوریدا یک برنامه به طور بالقوه مهم دولت برای او. او می شود نمرات بالا برای روی لئامت دادن خود را به عنوان اورلاندو رئیس پلیس که در آن او موفق به ترکیب نظم و قانون با شفقت. اما پلیس با شیوه های داغ تابش خیره کننده او در پس زمینه اجرای قانون می رسد او با برخی از رای دهندگان.

کف شهرت به عنوان یک سخت مدیر محلی و او اتحاد ملی به رسمیت شناختن نام از نبرد خود را برای مهار این رسوایی زده آتلانتا اداره پلیس و به صورت ایستاده به گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ قلدری تلاش برای وادار کردن او به بازگشایی آتلانتا مدارس. کلمه از عمل خود است “محلی است.” در حال اجرا یک شهر و در حال اجرا یک معاون دفتر ریاست جمهوری به مراتب چیزهای مختلف.

آبرامز می شده اند در مرکز معاونت گفتگو اگر او تا به حال برنده حکومت در گرجستان است که به سرعت تبدیل شدن به یک کلید چرخش دولت است. اما او نمی که به احتمال زیاد باعث می شود او یک nonstarter.

باس است که یک سرسخت, مترقی و صندلی کنگره سیاه حزبی. او شده است در خط مقدم اتهام تهمت سیاست های توپ مخرب بر روی همه چیز از بهداشت و درمان به پلیس ، متاسفانه با وجود باس’ استرلینگ اعتبار و ادراک سیاسی او خواهد بود کوبا-baited به مرگ با تهمت و ایران برای سفر به کوبا و ادعا نرمی در خروس.

در سال 2020 وجود دارد بیشتر در خط برای یک زن در بلیط به سادگی از بودن دیگری ، او خواهید بود برداشت بی رحمانه از هم جدا طلبه و تخطئه توسط ایران طراحی به مراتب بیشتر آتش گمان من بیش از هر دیگر معاون نامزد ریاست جمهوری در حافظه زندگی.

در نهایت هر یک از زنان در بایدن را در لیست کوتاه خواهد به او چیزی از یک افزایش با رای دهندگان که ضروری است برای انتخابات خود را. اما این کافی نیست. خود را انتخاب کنید نیاز به ارائه یک انگیزه قوی برای سیاه پوستان به نوبه خود از یک افت از رای دهندگان در سال 2016 در ایالت های مهم بود که بخش بزرگی از دلیل هیلاری کلینتون از دست داد. و آن را نیز نیاز به رسم دیگر رای دهندگان که ممکن است انگیزه به نوبه خود برای سفید متوسط در دهه هفتاد.

برای کسانی که به دلایل هریس باید انتخاب کنید. او را به سختی تجربه نسبتا جوان و مترقی است. و پس زمینه خود را به عنوان دادستان می تواند کمک به انصراف از او منفی در میان رای دهندگان در منطقه مرکزی وحیاتی است. یک به علاوه این است که وجود دارد هیچ خطر از دست دادن یک دموکرات سنا صندلی از جایگزینی بدون شک خواهد بود یک دموکرات است.

هریس و یا یک زن را در بلیط خواهد بود به بایدن واقعی افزایش می دهد. این انتساب و آن را تضمین می کند که هر کس می شود با سر اشاره خواهد شد در صندلی داغ برای سه ماه آینده.

ارل Ofari هاچینسون یک تحلیلگر سیاسی و نویسنده کتاب “چه چیزی درست و غلط با کالج انتخاباتی است.” او یک هفتگی شرکت میزبان از “Al Sharpton نمایش” در رادیو یک و میزبان این هفته “هاچینسون گزارش” در KPFK-FM (90.7) در لس آنجلس و Pacifica شبکه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>