جمهوری خواه در کنگره تد Yoho استعفا از یک مسیحی غیر انتفاعی هیئت مدیره پس از شفاهی حمله Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز


Reps. Alexandria Ocasio-Cortez and Ted Yoho.
مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز و تد Yoho.

عکس از آسوشیتدپرس

  • جمهوری خواه در کنگره تد Yoho در روز شنبه استعفا از هیئت مسیحی ضد فقر سازمان نان جهان روز پس از او شفاهی حمله دموکراتیک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز.

  • غیر انتفاعی اعلام کرد که “به دنبال [Yoho را] استعفای” پس از تعیین که حمله خود را در Ocasio-کورتز را منعکس نمی کند “ارزش احترام و محبت است که عیسی مسیح ما می خواند به نمایشگاه در هر روز است.”

  • Yoho نزدیک Ocasio-کورتز بر روی پله های ساختمان کاپیتول در روز دوشنبه و به نام او را “نفرت انگیز” و “از [او] ناجور ذهن” این کنگره گفت. خبرنگار تپه شنیده Yoho اشاره به Ocasio-کورتز به عنوان یک “f—ing b—h” به عنوان دو قانونگذاران راه جدا.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

جمهوری خواه در کنگره تد Yoho در روز شنبه استعفا از هیئت مسیحی ضد فقر سازمان نان جهان روز پس از او شفاهی حمله دموکراتیک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز.

غیر انتفاعی اعلام کرد که “به دنبال [Yoho را] استعفای” پس از تعیین که خود را “اقدامات اخیر و کلمات به عنوان گزارش در رسانه ها نیست و انعکاسی از استانداردهای اخلاقی انتظار می رود از اعضای هیئت مدیره” و “ارزش احترام و محبت است که عیسی مسیح ما می خواند به نمایشگاه در هر روز است.”

این سازمان گفت: این امید به تاکید مجدد بر “تعهد ما به آینده در کنار زنان و مردم از رنگ در سراسر کشور و در سطح جهان به عنوان آنها همچنان به ما منجر به یک دلیل فراگیر و عادلانه در جهان است.”

این گروه اضافه شده است که آن را امید رهبران دولت را “پیدا کردن شجاعت اخلاقی و سیاسی را برای پرورش شفا مدنی و گفت و گو” در مسائل مربوط به سیاست های, به خصوص کسانی که در مورد این بیماری همه گیر در حال انجام.

Yoho نزدیک Ocasio-کورتز بر روی پله های ساختمان کاپیتول در روز دوشنبه و به نام او را “نفرت انگیز” و “از [او] ناجور ذهن” بیش از نظرات اخیر او ساخته شده ارتباط افزایش خشونت در این بیماری همه گیر به بیکاری و فقر است.

به عنوان Yoho راه می رفت دور از Ocasio-کورتز او با اشاره به او به عنوان یک “f—ing b—ثانیه” با توجه به یک خبرنگار با تپه که شاهد و نوشت: در مورد روبرو می شوند.

در اظهارات تحویل در کف خانه در چهارشنبه Yoho اصرار داشت که او هرگز به نام Ocasio-کرتز misogynistic لکه دار کردن و گفت که او “نمی تواند عذر خواهی برای من شور و شوق و یا برای دوست داشتن خدای من, من خانواده و کشور است.” او گفت که او بود با عرض پوزش برای “شیوه ای ناگهانی” که در آن او به او صحبت کرد.

در یک سخنرانی در خانه طبقه پرداختن به حادثه روز پنج شنبه Ocasio-کورتز گفت که او نمی تواند قبول Yoho بیانیه به عنوان یک عذرخواهی و استدلال کرد که انجام این کار را به طور ضمنی چشم پوشی حملات بر همه زنان است.

“من نمی تواند اجازه دهد من برادرزاده من نمی توانستم اجازه می دهد دختران کوچک من رفتن به خانه به من نمی توانستم اجازه می دهد قربانیان سوء استفاده کلامی و بدتر است که برای دیدن, برای دیدن که بهانه ای و برای دیدن کنگره ما قبول آن را به عنوان مشروع و قبول آن به عنوان یک عذرخواهی” او گفت:. “هنگامی که یک مرد شایسته messes تا همانطور که همه ما ملزم به انجام, او تلاش می کند بهترین خود را می کند و عذرخواهی می کنیم.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de