Scott Disick باز می شود تا در مورد مرگ پدر و مادر در حالی که به اشتراک گذاری عکس با سلطنت

کار را از طریق غم و اندوه خود را. Scott Disick منعکس شده در روابط او با اواخر خود را پدر و مادر بانی Disick و جفری Disick, در حالی که به اشتراک گذاری عکس کودکی با پسرش سلطنت.

این تلنگر آن را مانند Disick ستاره, 37 نگاه از طریق خانواده آلبوم عکس با 5 سال پسر و کیم کارداشیان در یک کلیپ جایزه از فصل 18 از Keeping Up With the Kardashians.

Scott Disick Reflects On Losing Parents While Sharing Photos With Son Reign
Scott Disick با پسر سلطنت. E! سرگرمی

“نگاه این بود که پدر بزرگ خود را. او خیلی خوب بود” این KKW زیبایی بنیانگذار 39 گفت: سلطنت در حالی که نگه داشتن یک تصویر لحظهای. “و مادر بزرگ خود را بانی او آنقدر احمقانه است. او شما را دوست داشتم — دوست داشتم شما بهترین. شما می دانید چرا ؟ چون شما خیلی احمقانه است.”

اسکات توضیح داد: در اعترافی که او در بر داشت آن را دردناک به بحث در مورد پدر و مادر خود را, اما متوجه شدم که او باید در مورد آنها بحث بیشتر به خاطر خود بچه ها. این پارتی, پارتی هاردکور, بنیانگذار سهام ماسون, 10, پنه لوپه, 8 و سلطنت با او دوست دختر سابق, Kourtney Kardashian.

“شما می دانید, من فکر نمی کنم من واقعا آماده به صحبت در مورد خانواده من اما در حال حاضر من فکر می کنم بیشتر بحث من در مورد پدر و مادرم بیشتر از من بچه ها را احساس متصل به آنها و به یاد داشته باشید آنها را” او گفت:. “این تنها راهی است که آنها میخوای همیشه احساس می کنید که اتصال.”

Keeping Up With the Kardashians است و ماجراهای نیویورک مادری را غم و اندوه و متعاقب سوء مصرف مواد بیش از این از دست دادن پدر و مادر خود را برای سال. اسکات مادر, بانی, درگذشت, در سن 63 در اکتبر 2013. پدرش جفری درگذشت کمتر از سه ماه بعد نیز در سن 63.

اسکات در نهایت وصل با گذشته خود را هنگامی که پدر خود را بهترین دوست, دیو هکرآورده او را پیر عکس خانوادگی ممکن است در طول یک قسمت از Keeping Up With the Kardashians.

“تا آنجا که من هراس به دنبال از طریق برخی از عکس ها به دلیل من فکر کردم این بود که به خارج غمگین خاطرات من خوشحال هستم که دیو آورد و آنها را با او” اسکات گفت. “حقیقت این است که آن را به ارمغان آورد بسیاری از خاطرات شگفت انگیز و چیزهایی که من را فراموش کرده.”

اسکات تلاش خود را به آدرس مسائل مربوط به سلامت روان هنگامی که او به طور خلاصه بررسی به یک مرکز درمان در مه. یک منبع گفت:” ما هفته در این زمان است که واقعیت ستاره بود و هنوز هم در حال مبارزه با از دست دادن پدر و مادر خود و 2015 فروپاشی با Kourtney, 41.

“اسکات فروپاشی و مسائل گذشته با Kourtney و مرگ پدر و مادر باید عمیقا تحت تاثیر او” خودی گفت. “اگر چه نه همیشه نشان می دهد تا در راه منفی, این چیزهایی که او به طور مداوم در حال نبرد و با آن زندگی می کنند نیست یک شبه از بین برود.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>