Spencer Grammer صحبت می کند پس از نیویورک حمله: “من چه هر کس دیگری انجام می دهد’

تصمیم گیری آسان است. Spencer Grammer صحبت کردن پس از کاهش ناراحتی در یک رستوران شهر نیویورک در پنج شنبه, جولای 24.

“دوست من و من چه هر کس دیگری را در همان وضعیت است. چندین نفر دیگر که عمدتا زنان بودند و همچنین تلاش برای جلوگیری از درگیری از افزایش و” Rick and Morty ستاره 36 در بیانیه ای گفت: برای ما هفتگی.

“من پایدار پارگی در بازوی من و دوست من بود چاقو در پشت, اما خوشبختانه او دچار هیچ جدی جراحات داخلی. ما انتظار داریم به سرعت بازیابی. ما می خواهیم برای تشکر از اولین پاسخ دهندگان و کارکنان در بیمارستان بلوو که ما را با ارائه مراقبت های عالی. آنها جنگیدند نبرد باور نکردنی این سال است. آن را بسیار در حال حرکت بود ما باید از این فرصت برای تشکر از آنها در فرد است.”

به گزارش نیویورک دیلی نیوز گزارش دوستان بودند ناهار خوری خارج از مورچه سیاه در نیویورک در شرق روستای محله هنگامی که یک مرد مست راه می رفت و خواستار به خدمت گرفته شود.

وقتی یک بازیگر زن که دختر امی و برنده بازیگر Kelsey Grammerسعی در آرام کردن ضارب او زده بود ،

DCPI سخنگوی کارآگاه سوفیا ماسون تایید این حادثه به ما در روز شنبه 25 ژوئیه: “در روز جمعه, 24 جولای سال 2020 در حدود 2310 ساعت در مقابل 60 2 خیابان (9 حوزه) ناشناخته نر گیر 36 ساله زن در بازوی راست با یک شیء ناشناخته باعث پارگی و تورم. 31-سال-مرد قرار گرفت در کمر باعث پارگی. شاکیان برداشته شد به Bellevue بیمارستان در وضعیت با ثبات است. مظنون به فرار از محل ، او توضیح داده شده است به عنوان یک مرد سیاه و سفید در 30s حدود 5’08” و کوتاه سیاه و سفید. او در گذشته دیده می شد با پوشیدن یک تی شرت سفید, سیاه, شورت و کفش سیاه و سفید. این باقی می ماند در حال انجام تحقیقات است.”

اسپنسر بهترین و شناخته شده برای بازی Casey کارترایت در ABC Family سری یونانی و برای ابراز تابستان اسمیت در Rick and Morty. او دختر را Frasier ستاره و همسر اول خود دورین Alderman.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>