محرک چک: میلیون ها نفر از آمریکایی ها به یکی دیگر از $1,200, تهمت دستیار قول


EPA
سازمان حفاظت محیط زیست

ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow نشان داده است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها باید انتظار یکی دیگر از $1,200 محرک چک در حساب های بانکی و صندوق های پستی در این پاییز.

“فراموش نکنید که وجود دارد $1,200 بررسی آینده. که به عنوان بخشی از بسته جدید” آقای Kudlow گفت: در مصاحبه با سی ان ان روز یکشنبه.

در اوایل سال جاری, کنگره مورد تایید وزارت خزانه داری به قطع $1,200 چک به تقریبا هر مالیات دهندگان آمریکایی با پولی اضافی مزایای برای پدر و مادر با فرزندان زیر 18 سال.

در حالی که جمهوری خواهان در کاخ سفید و کنگره باید گفت دور دیگری از پرداخت های مستقیم خواهد بود از جمله در پنجم جارو coronavirus بسته کمک آنها بوده است و مذاکره آنها قبلا اعلام دقیق مقدار دلار.

رهبران حزب نیز مشخص نشده که واجد شرایط برای دولت جزوه.

ایران قرار بود به پرده $1trn Covid-19 بسته امداد با هدف buttressing سیستم مراقبت های بهداشتی قرار دادن آمریکایی ها در به کار گرفتن کودکان خود را به مدرسه این سقوط اما اختلافات بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مذاکره کنندگان از کاخ سفید و سنا توافق رهبران تاخیر کرده است که رول.

چند جمهوری خواهان مردد هستند به صرف یکی دیگر تریلیون دلار در coronavirus امداد زمانی که دولت در حال حاضر پوسته بیش از $2.7 trn در حال حاضر هشدار نصب فدرال بدهی.

حتی زمانی که آنها را معرفی لایحه ای در این هفته خواهد بود که محصول نهایی: پس از دموکراتها کنترل مجلس نمایندگان آمریکا جمهوری خواهان خواهد شد و نیاز به حمایت خود را برای ارسال هر گونه لایحه ای را برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن میز برای امضای خود را.

در ضمن چند کلید فدرال برنامه ها از $2.2 trn به اصطلاح مراقبت تصویب قانون در ماه مارس در حال انقضای: فدرال اخراج مهلت قانونی برای مردم در دولت-یارانه مسکن به پایان رسید در 25 ژوئیه و بیکاری برنامه ارائه به تازگی گذاشته و کارگران 600 $در هر هفته در بالا از مزایای دریافت می کنند از دولت خود را منقضی می شود پس از 31 جولای.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع پیشنهاد روز یکشنبه که کنگره می تواند با تصویب یک “لاغر” لایحه در روزهای آینده مراقبت از کسانی که نیازهای فوری در حالی که مذاکره کنندگان همچنان به چکش جزئیات گسترده تر بسته است.

“راستش من دیدن ما قادر به ارائه بیمه بیکاری شاید حفظ اعتبار به نگه داشتن مردم از آواره آورده و یا بازگشت به محل کار کمک به مدارس ما — اگر ما می توانید انجام دهید که همراه با مسئولیت حمایت, شاید ما قرار داده است که رو به جلو که گذشت همانطور که ما در مذاکره در بقیه این لایحه در هفته آمده است:” آقای مراتع گفت: در مصاحبه با ABC‘s این هفته.

دموکرات ها نشان داده اند آنها بعید است به تسلیم به چنین پیشنهادی پس از انجام این کار را ترک اهرم در مذاکرات خود برای گسترده تر و گران قیمت — لایحه.

“ما نمی توانیم تدریجی این” بلندگوی نانسی پلوسی گفت: در روز پنج شنبه.

هر بسته ای که می گذرد کنگره باید “صداقت” و “وحدت در مورد رفع نیازهای مردم آمریکا شکست دادن ویروس” او گفت:.

خانه دموکرات گذشت یک جارو $3trn coronavirus بسته در ماه مه که ارسال خواهد دور دیگری از $1,200 چک به هر یک آمریکایی و ارائه اضافی 1200 $برای هر کودک در یک خانواده تشکیل پرونده مالیاتی از 500 دلار برای هر کودک از دور اول چک این بهار.

که 1,800-صفحه کرگدن شامل در میان چندین پیشنهاد

  • میلیاردها دلار برای دولت های ایالتی و محلی;

  • فرمت juiced-تا مزایای بیکاری برنامه ای است که به قانون امضا شده بود در اوایل این بهار;

  • کمک برای مردم مبارزه با اجاره و پرداخت وام مسکن;

  • گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات ماه نوامبر;

  • و زیرساخت های بسته که شامل برنامه ریزی برای گسترش دسترسی به اینترنت پهن باند.

که لایحه ورشکستگی در سنای آمریکا با اکثریت رهبر میچ مک کانل کنتاکی رد آن را از دست به عنوان یک لیبرال “فهرست دلخواه”.

در حالی که تفاوت های گسترده باقی می ماند بین دموکرات ها و جمهوری خواهان احزاب می تواند حداقل موافق است که دور دیگری از پرداخت های مستقیم از دولت خواهد بود در این لایحه است.

“این ضروری است. آنها نیاز به خرید مواد غذایی. این ضرورت” خانم پلوسی گفت: در اوایل این ماه. “و هنگامی که مردم با استفاده از این پول برای نیازهای آنها تزریق تقاضا به اقتصاد و ایجاد شغل. پس از آن یک محرک, اما آن را بیش از یک محرک آن یک ضرورت است در حال حاضر.”

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن جوراب به عنوان طوفان هانا باعث ریزش زمین

Elon Musk تلاش برای متقاعد کردن Kanye West به موضع رئیس جمهور در سال 2024

تد Yoho استعفا از هیئت مدیره مسیحی در گروه زیر AOC حادثه

مغلوب ساختن پیشی جستن ریل در “ونزوئلا در استروئید’ دموکرات

جدید لینکلن پروژه آگهی: ‘چه Ghislaine ماکسول را در مغلوب ساختن پیشی جستن?’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de