فدرال ممنوعیت اخراج به پایان می رسد امروز ترک نزدیک به 28 میلیون آمریکایی در آستانه از دست دادن خانه های خود را


Signs that read "No Job No Rent" hang from the windows of an apartment building during the coronavirus pandemic in Northwest Washington.
نشانه هایی که به عنوان خوانده شده “هیچ کار هیچ اجاره” آویزان از پنجره یک آپارتمان و ساختمان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در شمال غربی واشنگتن است.

اندرو بیلبائو/AP Photo

  • Coronavirus همه گیر و متعاقب آن اقتصادی باعث خاموش شدن بی سابقه از دست دادن شغل و مشکلات مالی شروع در ماه مارس است.

  • آن را وادار متحده و دولت فدرال برای ایجاد ممنوعیت اخراج بنابراین مردم نمی از دست دادن خانه های خود.

  • این ممنوعیت در حال حاضر انقضای و کمی وجود دارد و جنبش سیاسی به تمدید آنها.

  • آمریکایی صاحبان آپارتمان انجمن گزارش داد که 60 درصد از صاحبخانه می گویند مستاجران خود را نمی توانیم اجاره در حالی که 80 درصد گفت: آنها مایل به کار با مستاجران خود را به آمده تا با یک راه حل برای این مشکل است.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان coronavirus گسترش عفونت در سراسر کشور در ماه فوریه و مارس آن را توقیف کسب و کار و منجر به زیان کار عظیم. به عنوان نرخ بیکاری افزایش یافت متحده و دولت فدرال نورد آمیزه ای از اخراج مهلت قانونی برای کمک به مردم نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را.

اما این ممنوعیت در حال حاضر به اجرا در 29 متحده و میله میله به پایان می رسد در بیشتر رویترز گزارش داد.

و جمعه نشانه پایان فدرال اخراج بان که منع اخراج برای مستاجرها که در ساختمان ها با دولت آمریکا-حمایت وام مسکن.

امیلی Benfer یکی از سازندگان از دانشگاه پرینستون را اخراج آزمایشگاه به رویترز گفت که عظیم 28 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن خانه های خود را در ماه های آینده به این ممنوعیت پایان می رسد. برای زمینه حدود 10 میلیون نفر اخراج شد پس از سال 2008 بحران مالی است.

آمریکایی صاحبان آپارتمان در انجمن گزارش به همان اندازه وخیم یافته. حدود 60 درصد از صاحبخانه گفت که مستاجر می تواند اجاره پرداخت در حالی که 80 درصد ابراز تمایل به کار با مستاجران خود را به آمده تا با یک راه حل با توجه به سازمان است.

“ما ساخته شده آن را بسیار روشن به ما صاحبخانه که مردم نه فقط به طور ناگهانی رفتن به قادر به پرداخت هزینه به پرداخت همه چیز را مدیون در یک روز. پس از آن معنا ندارد برای ایجاد یک طرح است که واقع بینانه” الکساندرا آلوارادو انجمن مدیر بازاریابی و آموزش و پرورش گفت: CNBC.

انجمن پیشنهاد تعدادی از مراحل را برای صاحبخانه از جمله چک کردن در با مستاجرها تهیه طرح پرداخت و قرار دادن آن در نوشتن تماس با وام دهندگان وام مسکن برای هر گونه کمک آنها می توانید ارائه و بررسی دوره فیض و deferments در مالیات و بیمه پرداخت.

“اجاره به خودی خود دارای اثرات موج دار شدن برای کل جامعه” Benfer که همچنین بازدید از یک استاد حقوق در دانشگاه ویک فارست گفت CNBC. “هنگامی که اجاره نمی پرداخت وام مسکن نیست پرداخت مالیات اموال و به پرداخت نشده کارکنان بدون مزد شرایط است که نیاز به تعمیرات به تعویق افتاد. و کل جامعه به پایان می رسد تا درد و رنج — از سیستم مدرسه ای به خدمات است که جامعه را فراهم می کند به ساکنان است.”

آمریکا را تحت فشار قرار دادند برای $100 میلیارد ملی اجاره برنامه کمک. سناتور. کامالا هریس (D-کالیفرنیا.) نیز در تلاش برای ارائه کمک به مستاجرها و مالکان است. او طرح مسکن خواهد ناکرده اخراج و سلب حق مالکیت برای یک سال و به مستاجرها 18 ماه به بازگشت برجسته پرداخت واشنگتن پست گزارش شده است.

نه ایده واز بسیار دور با جمهوری خواهان در این پست اضافه شده است.

NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق حمایت از هریس’ پیشنهاد با توجه به سیاست.

“در میان این همه گیر به عنوان ایالتی و محلی moratoriums پایان ما رو امکان اخراج فاجعه” این گروه رئیس جمهور Sherrilyn Ifill گفت: خروجی اخبار. “ما نیاز به اقدام فوری برای پیاده سازی یک ملی توقف سلب حق مالکیت و اخراج. هیچ خانواده باید نگران از دست دادن خانه خود را در طول این بیماری همه گیر.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>