ایالات متحده counterspy می دهد نادر هشدار خارجی دخالت آمریکا در انتخابات

مدیر ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز ویلیام Evanina صحبت می کند در طول عصر ایران, امنیت اجلاس سران در واشنگتن

By علامت گذاری به عنوان Hosenball

واشنگتن (العالم) – رای دهندگان باید در آماده باش برای دخالت خارجی در Nov. 3 متحده آمریکا, انتخابات آمریکا ضد جاسوسی آژانس ارشد در روز جمعه گفت: در یک اتفاق نادر و هشدار داد که مردم باید به صفحه نمایش اطلاعات بررسی منابع آنلاین و گزارش اقدامات مشکوک.

ویلیام Evanina رئیس ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز (NCSC) گفت که با بیش از 100 روز به انتخابات آن را “ضروری” خود را در سازمان به اشتراک گذاری با رای دهندگان برخی از اطلاعات در مورد تداخل ممکن است که ایالات متحده جاسوسان داده اند به مبارزات و قانونگذاران.

“مردم آمریکا به ایران در تامین امنیت انتخابات به خصوص در حفظ هوشیاری در برابر نفوذ خارجی” گفت: Evanina که هدایت های ضد شعبه ایالات متحده دفتر مدیر اطلاعات ملی.

“در اساسی ترین سطح ما آمریکایی ها را تشویق به مصرف اطلاعات را با یک چشم بحرانی اتمام منابع قبل از ترجمه یا پخش پیام های تمرین خوب سایبر بهداشت و سواد رسانه ای و مشکوک را گزارش انتخابات-فعالیت های مربوط به مقامات” او اضافه شده در یک بیانیه نوشته شده است.

ژانویه 2017 جامعه اطلاعاتی ایالات متحده ارزیابی یافت دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات و اهداف آن شامل کمک به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که شک و تردید در این که آیا مسکو دخالت در آن رای می دهند.

با توجه به پیچیدگی ایالات متحده رای شمارش و حسابرسی سیستم های Evanina گفت: از آن خواهد بود “فوق العاده دشوار است برای دشمنان خارجی به طور گسترده مختل و یا تغییر رای برگه بدون تشخیص.”

اما Evanina گفت: آمریکا و سازمان های جاسوسی در حال حاضر دشمنان خارجی تلاش برای سازش ایالات متحده در مبارزات سیاسی و نامزدها و همچنین انتخابات زیرساخت ها است.

او گفت: کشورهای خارجی در حال تلاش برای نفوذ در ایالات متحده رای دهندگان از طریق اجتماعی و رسانه های سنتی با استفاده از مسائل از جمله بیماری همه گیر کوروناویروس داخلی و تظاهرات به عنوان دروغ علوفه.

Evanina گفت: آژانس عمدتا در رابطه با دخالت چین و روسیه و ایران هر چند دیگر unnamed کشورها و بازیگران غیر دولتی “نیز می تواند انجام آسیب رساندن به ما در روند انتخابات است.”

پیشرو دموکراتیک قانون گذاران شکایت کرده است که Evanina هشدار نمی تواند به اندازه کافی دور.

آنها گفتند: بیانیه خود “می دهد یک حس کاذب از هم ارزی به اقدامات دشمنان خارجی با مثال سه کشور نابرابر قصد و انگیزه و توانایی با هم.”

“در این بیانیه علاوه بر این نتواند به طور کامل ترسیم هدف طبیعت دامنه و ظرفیت برای نفوذ در انتخابات ما” گفت: مجلس نانسی پلوسی رهبر اقلیت سنا چاک شومر و بالا هوش کمیته دموکرات ایالت و سناتور ” مارک وارنر و هرزه Adam Schiff, در بیانیه ای.

“گفتن بدون, بیشتر, برای مثال, که روسیه به دنبال ‘لکه دار کردن آنچه در آن می بیند به عنوان یک ضد روسیه ‘ایجاد’ در آمریکا است به طوری generic به عنوان تقریبا بی معنی” دموکرات ها اضافه شده است.

(گزارش شده توسط علامت گذاری به عنوان Hosenball; ویرایش توسط Arshad محمد و ریچارد چانگ)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>