خواهد دنیس ریچاردز انجام یک فصل دیگر از ‘RHOBH’? او می گوید …

حتی پس از ارسال متوقف و دست بردارد سفارشات به او castmates, دنیس ریچاردز را در نظر ظاهر می شود در یک فصل دیگر از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز.

در مصاحبه با واشنگتن پست منتشر شده در پنج شنبه, جولای 23, ریچاردز, 49, باز در مورد درام در مرکز فصل 10: costar Brandi Glanville ادعا آن دو امر که ریچاردز و شوهر هارون Phypers باید ازدواج باز.

Denise Richards Will Do Another Season Of RHOBH
دنیس ریچاردز حضور امریکایی انسانی را 2018 آمریکایی انسانی سگ قهرمان جوایز در بورلی هیلتون هتل در تاریخ 29 سپتامبر سال 2018 در بورلی هیلز کالیفرنیا. شاتر

“من نمی باید یک امر” او گفت: انتشار. “قطعا وجود دارد سازگاری با این موضوع که می آید تا در این Housewives فصل که همه به من می گویند.”

از نظر او ازدواج ریچاردز له که شایعه یک بار دیگر. “اگر من تا به حال ازدواج باز من خواهد بود باز در مورد آن,” او گفت:.

در حالی که چیزهای وحشی ستاره شده است و انکار این امر و شایعات در مورد ازدواج او در طول فصل بیشتر تعجب آور وحی از ریچاردز’ پست مصاحبه است که او را در بازگشت برای یک فصل دیگر از RHOBH “اگر آن را حس می کند” — با وجود این واقعیت است که او را متوقف فیلمبرداری اواسط فصل 10 و تصمیم گرفتند به نظر نمی رسد در این مراسم ویژه که فیلم برداری در جولای 16.

“من در واقع تا به حال بسیار سرگرم کننده من فصل اول و من تشکیل دوستی های واقعی. در این فصل بسیار متفاوت بود اما من هرگز می گویند من حسرت هر چیزی” ریچاردز گفت: پست. “من فقط رول با مشت.”

در طول چهار شنبه, جولای 22, قسمت از براوو ضربه, طرفداران, در نهایت دیدم Glanville عصبی بگویید Teddi Mellencamp و Kyle Richards در مورد اتهام جنسی برخورد با دنیس. او ادعا کرد که دو خواب با هم زمانی که Brandi بازدید دنیس در مجموعه ای در شمال کالیفرنیا به مصاحبه با او را برای پادکست “فیلتر” در مارس 2019.

در روز پنج شنبه Glanville, 47, صحبت منحصرا با Us Weekly, دادن طرف داستان. من دروغ نمی,” او گفت: در مورد اتهام ارتباط با ریچاردز. “مردم می گویند هر چه می خواهند می گویند. گوش دادن مهم نیست چون من می دانم که من حقیقت و حقیقت این است که تنظیم من رایگان در حال حاضر از آنجا که من نمی باید برای حفظ این f—شاه راز کنه. چون من نفرت [اسرار] من فقط نیستم خوب در اسرار است. … من دوست ندارم زمانی که من فکر می کنم کسی چیزی در من است. آن را فقط بدترین احساس. به همین دلیل من زندگی من زندگی می کنند بنابراین با صدای بلند.”

او گفت: او گفت: درام ادامه خواهد داد به بازی براوو چهارشنبه در 9 p. m. EST.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>