Barr قادر به قرار دادن مهر در قدرت اجرایی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن AG

1 / 4

Trumps دادستان کل

فایل – در این 15 ژوئن 2020, فایل, عکس, دادستان کل ویلیام Barr صحبت می کند در یک میزگرد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد امریکا سالمندان در کابینه در کاخ سفید در واشنگتن است. بر برنامه ریزی شده است به نظر می رسد برای اولین بار قبل از کمیته قضایی مجلس در روز سه شنبه, جولای 28. (AP Photo/اوان Vucci فایل)

واشنگتن (AP) — جمع شده بودند در سالن اجتماعات در لیتل راک آرکانزاس صندلی خود فاصله 6 فوت (1.83 متر) از هم جدا رهبران کسب و کار گوش دادن ضمن ستایش از شخصیت به ملت ارشد اجرای قانون رسمی.

آنها از دادستان کل ویلیام Barr در مورد سالمند تقلب. از آنها بخواهید در مورد این تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016 حدود فدرال حفاظت از بناهای تاریخی. و هر یک از لطف بر او ارادت و ستایش او را به عنوان یک وطن پرست که در حال کار خستگی ناپذیر برای محافظت از آمریکا و برقراری نظم.

اما هستند کسانی که اختلاف نظر دارند. سیاه زندگی ماده معترضان رویکرد درب, جیغ, مناجات و کوبیدن بر روی ویندوز. رهبران کسب و کار فشار شنیده می شود بیش din.

“ما شده است در اینجا یک ساعت و در حال حاضر همه ما را در درک آنچه شما را از طریق هر روز” یک میانه-عصر بانک می گوید Barr “بنابراین با تشکر از شما.”

Barr انتظار می رود این نوع ستایش زمانی که او به نظر می رسد روز شنبه برای اولین بار قبل از کمیته قضایی مجلس-اما تنها از آن خواهان. به آنها او محافظه کار است بی باک یک خون سرد دشمن از چپ و آن افراط و-مهمتر-یک مدافع سرسخت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پذیرش از دموکرات ها خواهد بود و نزدیک به خصومت کوچک سنگ شدند.

در این دوره از حدود 18 ماه در دفتر 70 ساله بر تبدیل شده است به طور اجتنابناپذیری مرتبط به یک هنجار متلاشیکننده رئیس جمهور با تضعیف محبوبیت و نامشخص انتخاب مجدد چشم انداز.

اقدامات او از جمله این تحقیقات او راه اندازی به روسیه پروب باید عمیقتر انتقاد از او را به عنوان برگ برنده وفادار محافظ. دموکرات ها پیشنهاد کرده اند که او باید استیضاح و برگزاری جلسات به آنچه آنها می گویند سیاسی از وزارت دادگستری تحت تماشا کرد.

او به کار با شهرت استقرار جمهوری خواه و انتظار توسط برخی که او را از خلق و خوی رفتار یک ضربه و iconoclastic جمهور. او نه منجر به باور او متناسب با اصول خود را مطابق با مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش در سیاست و قانون است.

در واقع برای چندین دهه بر ساخته شده است که هیچ راز خود را تعهد به نظم و قانون و حمایت خود را به صورت گسترده قدرت ریاست جمهوری. آن نظرات را منظمی با رئیس جمهور است که بارها و بارها تست شده حدود اختیارات اجرایی جفت شدن بهره مند است که هر دو مردان و شاید مجاز بر اجازه دهید به پایین موهای خود را بیشتر از همیشه قبل از.

افرادی که او را می دانم اصرار دارند که بار فقط Barr — که او نه انگیزه جاه طلبی و یا هر چیز دیگر از این فرصت برای قرار دادن صمیمانه خود را اعتقادات به عمل.

“او هیچ چیزی ندارد برای اثبات از یک حرفه ای و یا حرفه ای نظر” گفت: دیرین خود را همکار و دوست و وکیل چاک کوپر. “او شده است در راس حرفه ای قانونی برای مدت زمان طولانی. و به طوری که احترام او بر خلاف هر گونه دیگر دادستان کل. او در حال حاضر صعود به اوج یک بار قبل از.”

___

تنها یکی دیگر دادستان کل در خدمت دو دوره غیر متوالی — John J. Crittenden برگزار شد که این کار تحت رئیس جمهور ویلیام هنری هریسون و جان تایلر و بعد از آن میلارد فیلمور در قرن 19. بار اول از روی لئامت دادن بود و از سال 1991 تا 1993 تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش.

او برای اولین بار مواجه می شوند بوش سپس مدیر سازمان سیا که بر مشغول به کار بود برای سازمان ملل قانونی وکیل در حالی که حضور در مدرسه قانون است. بوش قبل از شهادت در برابر کنگره یک پیشنهاد به اطلاع افرادی که ایمیل های خوانده شده توسط سازمان سیا است.

بر می یاد در یک تاریخ شفاهی برای دانشگاه ویرجینیا: “کسی از او پرسید یک سوال و به او تکیه داد و گفت: چگونه جهنم را من جواب این یکی؟’ من زمزمه جواب را در گوش او و او آن را داد و من فکر کردم: “این مرد چه کسی است? او گوش به مشاوره حقوقی که به آن داده شده است.'”

واضح است که او دوست داشتن گوش قدرتمند است.

عابدانه کاتولیک پسر مدیر مدرسه در یک تونی دبستان مدرسه بر حال upper-class, New York شهرستان تربیت: محدود مدرسه ابتدایی و سپس طبقه هوراس مان دبستان مدرسه و در دانشگاه کلمبیا و دانشگاه جورج واشنگتن به صورت قانون است.

او محافظه کار از سن جوان است. آن است که اغلب اشاره کرد که به عنوان یک kindergartner او در سخنرانی برای دوایت آیزنهاور. او اعلام کرد او در حمایت از ریچارد نیکسون در کلیسای کاتولیک روم مدرسه ابتدایی و یک راهبه گرفت و او را کنار گذاشته و وعده داده شده به دعا برای او. او گفت: یک مشاور مدرسه او می خواست برای اجرای سیا.

اما او ماندن در سازمان سیا. او معتقد کارآموزی با ایالات متحده دادگاه تجدید نظر قاضی در سی مدار و سپس رفت و به عمل خصوصی — هر چند او نگه داشته و یک پا در جهان سیاسی کاری در بررسی صلاحیت نامزد در میان چیزهای دیگر. وی در ریگان کاخ سفید برای بیش از یک سال است.

پس از انتخاب شدن بوش بر پیوست وزارت دادگستری — برای اولین بار به عنوان دستیار دادستان کل دفتر حقوقی وکیل و سپس به عنوان معاون دادستان کل و در نهایت به عنوان دادستان کل.

حتی پس از آن مشاهدات خود را از قدرت اجرایی بودند و گسترده: او توصیه George H. W. Bush دولت که کنگره مجوز نمی شد مورد نیاز برای حمله به عراق گفت: یک قطعنامه حمایت از مفید خواهد بود با این وجود. او خوش شانس بوش تمایل به عفو مقامات دولت ریگان در ماجرای ایران-کنترا رسوایی به درون رئیس جمهور اقتدار و ارائه توجیه قانونی برای دولت بوش برای حمله به پاناما و دستگیری مانوئل نوریگا.

پست خود دولت حرفه ای شامل یک رشته از سودآور بخش خصوصی شغل حقوقی — از جمله مشاور عمومی برای ورایزون ارتباطات و وکیل برای کاترپیلار تجهیزات ساخت و ساز شرکت — تا زمانی که او پاسخ داد: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به جای جف جلسات به عنوان دادستان کل.

___

بار وارد شده را تایید جلسات با اعتبار به عنوان یک عضو اصلی تر و متعارف جمهوری خواه محافل از مغلوب ساختن پیشی جستن. او دیده می شود به عنوان یک انتخاب معقول و منطقی برای بازگرداندن حالت طبیعی به یک سازمان پر از جنجال و هیاهو از جمله دادستان کل که recusal از روسیه تحقیقات چپ او را آشکارا و علنا نفرت توسط رئیس جمهور.

با وجود نشانه های اولیه از یک نگران از نظر روسیه تحقیقات — او نویسنده یادداشت ماه قبل از نامزدی او انتقاد مشاور ویژه رابرت مولر تلاش — او زده تسکین دهنده توجه داشته باشید در تایید شنوایی.

مولر خواهد البته مجاز به پایان کار خود را, او گفت:. یک رئیس جمهور که ارائه فرمودید در ازای اختفای متهم اطلاعات به خوبی ممکن است ارتکاب انسداد Barr گفت. و یک نامزد بود که پیشنهاد نام های دیگر خود را برای این کار اطمینان سنا که به عنوان کسی که در حال حاضر نزدیک به پایان کار خود را, او تا به حال هیچ نیاز به کاری به نفع با رئیس جمهور.

او تایید شد 54-45 عمدتا در امتداد خط حزب.

اما این حمایت شروع به ساییده شدن هفته بعد پس از او پاک مغلوب ساختن پیشی جستن از انسداد عدالت اتهامات حتی زمانی که مولر و تیم او تا به حال تیز کاهش یافته و به انجام همان, و پس از او تولید یک خلاصه نامه مولر بررسی که رنگ تر چاپلوس پرتره برای رئیس جمهور از مشاور ویژه انجام داده بود.

او پس از آغاز تحقیقات از روسیه کاوشگر که تهمت هواداران را پذیرفته اند اما این که دموکرات ها را به عنوان کینه جو و عقب مانده به دنبال.

“در تایید شنوایی من در آمد و با یک ذهن باز به ویژه به دلیل یک سری از افرادی که می خواهم قبلا خدمت با او در DOJ وقت پیش رسیده بود به من می گویند آنها معتقد بودند او متعهد به حاکمیت قانون و خوب خواهد بود دادستان کل گفت:” سناتور. کریس Coons D-Del. “اما من تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر نگران اولویت های او و رهبری او به عنوان ماه رفته اند.”

بر حامیان و دوستان در توصیف او را به عنوان بی حرکت با انتقاد متعهد به اقداماتی که او را می بیند به عنوان مناسب و مناسب صرف نظر از آنچه که هر کسی فکر می کند.

“هیچ کس دوست دارد انتقاد اما بیل یکی از کسانی که مردمی که به شرح زیر مسیر خود را و اعتماد به نفس به اندازه کافی است که او معتقد است که او را به انجام کار درست در هر مورد. من فکر می کنم او کمتر تحت تاثیر انتقاد از برخی از. من می خواهم او نسبت به کسی مثل قاضی اسکالیا گفت:” اندرو مک براید واشنگتن وکیل و دیرین بر دوست.

که یک چیز خوب برای Barr چرا که در دوره دوم خود به عنوان AG او مواجه شده است به مراتب بیشتر انتقاد از او در. و به عنوان Barr اغلب به شوخی او را به مراتب بیشتر قابل تشخیص در حال حاضر از او در 1990s; او حتی متوقف شده است در اروپا میله برای گرفتن سلفی.

او به دنبال نرمی در صدور حکم تهمت متحد راجر سنگ — ایده خود را به تنهایی او اصرار و “صالح تصمیم گیری بر اساس شایستگی.” حرکت ترویج عصبانی مخالفت در وزارت دادگستری و سریع استعفای خوبی در نظر گرفته دادستان و هر چند قاضی را تحمیل یک جمله کوتاه تر از آنچه آزمایشی تیم بود به دنبال تهمت تبدیل جمله به هر حال.

او همچنین نقل مکان کرد به اخراج دادستان سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین یک درخواست وزارت دادگستری انتظار خواهد بود اما ساده است که به جای تولید یک تن به تن مبارزه قبل از یک دادگاه تجدید نظر فدرال.

او سعی کرد به آتش متحده وکیل در منهتن اما که نمی تواند دقیقا به عنوان برنامه ریزی شده زمانی که ایالات متحده وکیل جفری برمن حاضر به کنار ترک برمن معاون در محل خود به جای دادستان بر انتخاب کرده بود به جای او.

این اقدامات منجر به نامه امضا شده توسط هزاران نفر از وزارت دادگستری فارغ التحصیلان که خواستار بر استعفای.

آنها نیز تقویت شده انتقاد که او تسهیل چشم انداز از یک رئیس جمهور که نشان داده کمی احترام برای هنجارهای تاریخی است که باید برای دهه هدایت رابطه بین کاخ سفید و وزارت دادگستری رئیس در میان آنها است که اجرای قانون در عمل مستقل از سیاست وقتی که می آید به موارد و مسائل.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بر شکسته اند در مناسبت: تهمت می خواستم کامل در تعقیب بازیکنان در روسیه پروب مانند اندرو McCabe و bristled هنگامی که بر او خواست برای جلوگیری از به tweeting در مورد سنگ گفت که توییت شد و ساخت آن غیر ممکن است برای انجام کار خود را.

اما تا حد زیادی بر تحویل تهمت گفته است خواص از جمله زمانی که او به رها کردن فلین دادستان و رییس برمن.

و آن را بر اقدام رئیس جمهور “قانون و نظم” تعهد که ایستاده بود در واشنگتن لافایت مربع در ماه گذشته قبل از اجرای قانون پاکسازی خیابان از تظاهرکنندگان در ارتفاع جورج فلوید تظاهرات. بعد از او ایستاده بود و فقط چند پا دور به عنوان رئيس جمهور برگزار شد مقدس در بالاترین نقطهء کشتی در خارج از کلیسای جان ایجاد یکی از تعریف و آن را به عنوان معلوم شد از نظر سیاسی مضر — لحظات ریاست جمهوری خود.

___

بر خیالات خود lawman را lawman. در حالی که کلانترها و حتی بسیاری از رتبه بندی-و-فایل افسران عشق ورزیدن او پس از این همه سال او ندارد و کاملا متناسب با یقه آبی دنیا از طبقه کارگر ،

درست قبل از کریسمس بر بازدید نیویورک یک پلیس پلازا برای دیدار با نیویورک اداره پلیس برنج پس از یک سری از خودکشی در میان دو افسر پلیس نیویورک. بعد از آن شب او میزبانی با تشکر از شما شام برای صدها نفر از افسران. NYPD ارسال دو افسر از هر حوزه به همراه برخی از روسای NYPD کمیسیون و معاون.

به عنوان افسران جریان به کوئینز پذیرایی, سالن, نی انبان در پس زمینه بازی. (Barr رقابتی است پرحرف بازیکن هر چند او نیز سنگ به شکیرا.)

ماموران ارائه شد نوشد. اما آنها در مدرسه — Barr درک نمی کنند که آنها مجاز الکل. بار عذرخواهی کرد و گفت که آنها را به خوردن. او پرداخت قبض — و بیش از $10,000 — از جیب خود توزیع صاحب کارت اعتباری خود را.

بار اختصاص داده شده متعدد سخنرانی به بحث احیای حاکمیت قانون در امریکا است. یک خط امضا: هیچ نجیب تر حرفه ای تر بودن یک افسر اجرای قانون. حتی به عنوان کشور درگیر در رشد گفتگو در مورد پلیس اصلاحات بر اتحاد با صدای بلند هشدار داد که در جریان بیش از حد — اجازه می دهد آونگ به نوسان تمام راه — مضر خواهد بود.

در اوایل این ماه بر پرواز به کارولینای جنوبی و آرکانزاس برای دیدار با مقامات پلیس و رهبران جامعه. در عمدتا آفریقایی آمریکایی کلیسا رهبران جامعه به او گفت که نمی خواهم به “پال خواستار قطع بودجه دولت” ، ماموران در جوامع خود نیاز به آموزش بیشتر و بهتر منابع است. مقامات پلیس مشترک همان views.

بر گفته او به رسمیت می شناسد وجود نژادپرستی در آمریکا وجود دارد و آن را دلیلی برای برخی از جوامع بیشتر مشکوک از اجرای قانون بیش از دیگران است, اما او فکر نمی کند که سیستم سیستمیک نژادپرست است.

“مانند تمام قدرت آن می شود. و مردم فقط مرتب کردن بر اساس از عمل مانند آن است که یک یا وضعیت آن را همه چیز در مورد سوء استفاده و یا شما می دانید, ضرب و شتم با مشت آهنین” بر در مصاحبه ای گفت:.

در عوض او معتقد است آن است که وقت را بر دولت برای اطمینان از وجود سیاست های مناسب در محل برای محافظت در برابر سوء استفاده و افسران آموزش مناسب. اما رفتن بیش از حد و فشار پال خواستار قطع بودجه دولت و یا منحل ادارات پلیس و یا در حال حرکت به سرعت به اتهامات جنایی علیه افسران پلیس بدون تحقیقات قوی است به احتمال زیاد منجر به خروج دسته جمعی از افسران او استدلال می کند.

تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر کشور نیست یک پدیده کاملا جدید برای Barr و جورج فلوید مرگ در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است یادآور عمده حقوق مدنی تحقیقات او به کار گرفته شده در روی لئامت دادن به عنوان دادستان کل — ضرب و شتم رادنی کینگ در لس آنجلس در اوایل 1990s.

زمانی که یک دولت منصفه تبرئه سه افسران و موفق به رسیدن به یک حکم در یک چهارم آن بر وزارت دادگستری آورده است که فدرال اتهامات در این پرونده منجر به محکومیت دو افسر.

___

بر یکی از مهمترین دست وکلای کل کشور تا به حال دیده می شود. او اغلب حفاری به متنی از موارد و یا فشار دادن تحقیقات و خواسته جلسات گاهی اوقات هر نیم ساعت.

اما دموکرات ها در کنگره را متهم به بر بازیگری بیشتر شبیه مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی از امریکا رئیس افسر اجرای قانون. برای Barr که یک انتقاد به راحتی شانه ای بالا انداخت.

“من اخراج آن از آنجا که مانند بسیاری دیگر از نقاط صحبت کردن در این روز وجود دارد هرگز هر گونه واقعی هر ماده خاص ارائه شده برای حمایت از آن, بنابراین من آن را نادیده بگیرد و فقط به عنوان بخشی از کلی سر و صدای پس زمینه” Barr گفت: در مصاحبه اخیر خود با آسوشیتد پرس.

اما این نقد نیست و محدود به دموکرات کنگره. بسیاری سابق دادستان فدرال را متعجب و متحیر شده بیش از اقداماتی است که آنها را به شکستن در برابر وزارت دادگستری کنوانسیون و کج در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان از جمله فشار به رها کردن محاکمه یک مشاور سابق مایکل فلین که در حال حاضر گناه التماس کرد.

مانند تهمت او معتقد است باید وجود داشته باشد یک تحقیق کامل در مورد ریشه های روسیه بررسی که سایه مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری حتی به عنوان دموکرات نگرانی کسانی که پروب به عنوان انگیزه های سیاسی. آنچه به نظر می رسد “برای آنها ناراحت است که من مرده در ساخت مطمئن شوید که ما به پایین از آنچه رخ داده در طول سال 2016 انتخابات دوره” او گفت:.

او با اشاره به بازرس کل وزارت دادگستری گزارش که نقص در نحوه FBI در روسیه بررسی شد. با وجود این مشکلات watchdog دفتر شناسایی با این وجود مشخص است که اف بی آی به حال صورت مشروع و قانونی برای راه اندازی یک تحقیق کامل — پیدا کردن بر مخالف با — و که پروب بود و نه انگیزه سیاسی دارد.

در پایان این روز بر اصرار خود بحث برانگیز ترین تصمیمات بوده است راست و درست.

“من فکر می کنم تنها راه برای رسیدگی به این نوع از کار به خصوص در این نوع از محیط زیست ما در این است که فقط با قرار دادن یک پا در مقابل دیگر و هر زمان تصمیم گیری است که به شما به ارمغان آورد شما را به یک تصمیم و راه رفتن دور با وجدان روشن,” Barr گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مری کلر Jalonick در واشنگتن و جاناتان Lemire در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>