انگلیسی-پاکستانی کارآفرین راه اندازی ‘امن’ برنامه های رسانه های اجتماعی به نام ‘لبیک’

انگلیسی-پاکستانی کارآفرین راه اندازی ‘امن’ برنامه های رسانه های اجتماعی به نام ‘لبیک’

لندن: بریتانیا-پاکستان بانکدار و فناوری کارآفرین راه اندازی کرده است جدید پلت فرم رسانه های اجتماعی به نام “لبیک” که ترکیبی از ارزش های اسلامی و نیاز به بیشتر “اجتماعی تاثیرگذار و راستگو پلت فرم” برای مسلمانان و غیر مسلمانان است.

Tanweer خان یک بانکدار سرمایه گذاری در لندن می گوید که او تا به توسعه لبیک — به معنی “در خدمت شما” — با هدف نهایی از توزیع 20 میلیون مقدس Qurans به صورت رایگان برای مسلمانان در مناطق فقیر جهان است.

با توجه به خان جدید اسلامی برنامه فراهم می کند یک محیط امن برای کاربران را بهتر اتصالات و ارائه بیشتر انجام تجربه آنلاین — بدون هر گونه نفوذ از قمار و الکل و گاه به گاه قدمت و یا دیگر حرام صنایع.

در حال حاضر کاربران می توانند ارسال وضعیت به روز رسانی ها عکس ها و ویدئوها, ایجاد, داستان, زندگی می کنند, شرکت در بحث ها و پخش حوادث در لبیک. نیز وجود دارد یک مسنجر رایگان مسنجر قابلیت و همچنین به عنوان تماس های صوتی و تصویری بدون هیچ گونه هزینه اضافی.

‘بسیاری از Islamophobic محتوا’

در مصاحبه با اخبارانگلیسی-پاکستانی گفت: لبیک مورد ایجاد جوامع — نه پیروان و این برنامه رایگان است برای دانلود و استفاده است.

برنامه وی افزود: ارائه می دهد همه چیز را یک نیاز از یک پلت فرم رسانه های اجتماعی از جمله وضعیت به روز رسانی ها و پیام های خصوصی اما بدون مضر و نامناسب, محتوای تبلیغات تهاجمی و یا افراطی انداز مانند اسلام هراسی و نژاد پرستی و یا نفرت نسبت به هر دین یا جامعه و یا گروه.

“بسیاری از Islamophobic مطالب موجود در رسانه های اجتماعی به عنوان “آنها” آن است که یک شماره’ بازی به طوری که بیشتر کاربران آنها بهتر” خان به این روزنامه گفت.

“لبیک مورد ایجاد یک جامعه از افراد همفکر است که برقراری ارتباط در یک محیط امن. آن است که کاملا رایگان برای دانلود ایجاد یک حساب کاربری و استفاده از لبیک.”

رسانه های اجتماعی موجود رانده شده توسط سود’

سرمایه گذاری بانک رفت و به ادعا می کنند که لبیک اولین بار در جهان مسئول شبکه اجتماعی با هدف ترویج تمیز و سالم گفت و گو است. او توضیح داد که او تصمیم گرفت به منظور توسعه برنامه پس از افزایش نا امیدی در راه های موجود در شبکه های رسانه های اجتماعی را تبدیل به وسایل نقلیه برای سوء چرخش هراسی عدم تحمل نژادپرستی و قلدری.

“سیستم عامل رسانه های اجتماعی دائما در حال به نام بیش از پاسخ خود به این و آن تبدیل شدن سخت تر و سخت تر برای کنترل” او اشاره کرد.

“این فرهنگ در بسیاری از این شبکه ها رانده است سود. من می خواستم برای ایجاد یک پلت فرم که در آن مردم می توانند اتصال و برقراری ارتباط موثر با دیگران, با ارزش های مشابه در یک محیط امن و غیر تهدید کننده محیط زیست است.”

خان توضیح داد که لبیک مسلمان نیست-تنها پلت فرم به عنوان آن را برای همه باز است و ساخته شده است در ارزش های واقعی اسلامی از صلح و احترام و محبت به حق و صداقت.

“و این چیزی است که من می خواستم این پلت فرم می شود. نفرت و تبلیغات تهاجمی جایگزین شده است به علل خیریه بزرگ ارتباطات و ایمنی. و از آن رایگان است و همیشه خواهد بود.”

“یک توقف فروشگاه برای مسلمانان’

این کارآفرین گفت: لبیک اهدا پول به ارزش علل و مبارزات و سود را به سازمان های خیریه — انتخاب شده توسط کاربران — به جای سهامداران.

او اضافه کرد که پشت صحنه, او همچنین در برخی از محتوای اضافی مانند نماز جهانی بار azaan و دعاو یا تماس به نماز و دعا بود Qurans با ترجمه, قبله یاب, مسجد دایرکتوری غذای حلال مکان و اسکنر, حدیث, مجموعه حج و عمره راهنماهای اسلامی, دوره های علمی و کانال.

“در واقع ما در حال تلاش برای ساخت این را به عنوان یک توقف فروشگاه برای مسلمانان” او تاکید کرد.

توضیح داد که چرا او برنامه ریزی شده به کمک 20 میلیون Qurans هر سال بانکدار گفت: “قرآن مهم ترین چیزی که در جهان اسلام. ما با نزدیک شدن توسط یک سازمان غیر دولتی در آفریقا درخواست ما اگر ما می تواند کمک به آنها را با تامین مالی از حدود 1000 Qurans.

‘راسخ harani’

“همانطور که ما شروع به بررسی این ما متوجه است که وجود دارد احتمالا در حدود 20 میلیون کودک هر سال که شروع به یادگیری قرآن برای اولین بار است که قادر به پرداخت هزینه یک کپی. بنابراین ما فکر کردم [درباره] چگونه ما می تواند آمد تا با چیزی نوآورانه است که می تواند این چیزی لبیک کاربران می توانید از نظر احساسی درگیر با.

“هر زمان دریافت کننده می خواند قرآن لبیک کاربر ‘اهدا’ می شود عقيده harani [ادامه خیریه] به صورت رایگان. این Qurans خواهد شد اهدا شده توسط لبیک در نام هر کاربر منحصر به فرد.

خان گفت که او آرزو به این سالانه و پایدار ابتکار عمل خود را از طریق برنامه. “تقریبا یک میلیارد مسلمان در رسانه های اجتماعی, آن را فقط نیاز به دو دقیقه از یک فرد در زمان امروز به تاثیر به زندگی یک کودک را برای همیشه لطفا برای.

“هر ثبت نام یک تفاوت بزرگ را,” او گفت:.

شما می توانید با ثبت نام در حال حاضر برای دریافت منحصر به فرد خود نام کاربری و پیوستن به پلت فرم جدید در www.labayk.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net