Coronavirus موارد در اندونزی افزایش گذشته 100,000 تحت عنوان ‘جدید’ سیاست

Coronavirus موارد در اندونزی افزایش گذشته 100,000 تحت عنوان ‘جدید’ سیاست

جاکارتا: اندونزی تایید آن 100.000 هفتم coronavirus مورد در روز دوشنبه به عنوان صلیب سرخ هشدار داد که بحران بهداشت و درمان در جهان چهارم پرجمعیت ترین کشور در معرض خطر “مارپیچی خارج از کنترل”.

گسترده الجزایر — صفحه اصلی به بیش از یک چهارم از یک میلیارد نفر — ضبط شده است 1,000-به علاوه عفونت های جدید روزانه پس از استراحت جنبش محدودیت های این ماه در یک پیشنهاد به سقوط در جنوب شرق آسیا بزرگترین اقتصاد است.

همانطور که از دوشنبه, اندونزی گزارش شده بود در مجموع 100,303 COVID-19 موارد و 4838 مرگ و میر. اما با برخی از جهان پایین ترین تست نرخ مقیاس واقعی از عوارض آن است به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود بسیار بیشتر است.

ده ها تن از خط مقدم پزشکان باید تسلیم مرگبار بیماری تنفسی در حالی که مقامات بهداشت هشدار داده اند که صدها نفر از کودکان نیز ممکن است داشته باشد از آن درگذشت — به عنوان بسیاری از مشکوک به ویروس قربانیان به خاک سپرده شد بدون تست.

این کشور نزدیک به 270 میلیون در میان بدترین آمار در آسیا توسط pandemic با موارد در تمام 34 ولایت از جمله از راه دور, Maluku islands و شرقی پاپوآ.

شده اند وجود دارد تظاهرات در برابر فاصله گرفتن قوانین و حتی تست در بخش هایی از کشور از جمله تعطیلات در جزیره بالی.

و منتقدان ناودان گسترده نشانه هایی از اندونزی تبدیل شدن به کمتر مراقب باشند تحت این دولت به اصطلاح “طبیعی” سیاست.

آنها با اشاره به بازگشایی ادارات در پایتخت جاکارتا به عنوان مقصر اصلی در افزایش, در حالی که, رستوران ها, مراکز خرید و جاذبه های توریستی نیز نوسانی باز کردن درهای خود را در سراسر کشور است.

“ما در حال تشدید تلاش های ما برای آموزش عمومی در مورد اهمیت تغییر رفتار خود را به صورت خوب, فیزیکی, فاصله, پوشیدن ماسک و تمرین خوب بهداشت” اندونزی صلیب سرخ روز دوشنبه گفت:, و اضافه کرد که آن را داوطلب خدمت سربازی برخی از 7000 داوطلب در سراسر کشور.

“این تماس به صورت متحد و بی سابقه ای در مقیاس بزرگ و تلاش برای رسیدن به تمام بخش های جامعه در هر گوشه از کشور ما” به آن اضافه شده است.

رئیس جمهور Joko Widodo به نام بالاتر تست نرخ و سخت تر پاسخ از جمله تهدید به ترمیم کابینه خود را اگر وزیران انجام یک کار بهتر در مبارزه با بحران است.

اما دولت خود را لغو کرده است روزانه COVID-19 نشست خبری که دیده می شد که بسیار مهم برای اطلاع رسانی عمومی و پرسش های خود را دست زدن به شیوع.

Widodo بهتر به عنوان شناخته شده Jokowi نیز مورد انتقاد قرار گرفته است به صورت آهسته پاسخ به بحران و قبل از آن نظر که او می ترسید ساخت اطلاعات در مورد ویروس های عمومی خواهد جرقه وحشت گسترده در میان جمعیت عظیم است.

اندونزی گزارش اول خود را تایید ویروس مورد در ماه مارس است.

“100,000 موارد امروز باید هشدار دولت است که آن را به طور جدی تر در دست زدن به همه گیر” گفت: اندونزی پزشکان’ Association سخنگوی Halik ملک.

“مردم تبدیل شده اند کمتر هوشیار در ماه های اخیر به دلیل دولت در روایت مورد ،

“این گمراه کننده است و می تواند بی درنگ مردم را به فکر می کنم ویروس تحت کنترل است اما در واقع این طور نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>