هری Meghan خواست به تماس های خود را از عکس های خود را و رقابت با تاج و تخت بریتانیا

هری Meghan خواست به تماس های خود را از عکس های خود را و رقابت با تاج و تخت بریتانیا

شاهزاده هری و Meghan Markle باید به طور مداوم به نمایش گذاشت که آنها به نحوی در بالا مسئولیت خود را به تاج و تخت بریتانیا و این ثابت شده است وقت و زمان دوباره از زن و شوهر شروع به رقابت در برابر ملکه به جای کار کردن در کنار او به خاطر کشور است.

یکی از رویال مورخ هوگو Vickers نوشت: در مورد مگان و هری بیوگرافی جدید پیدا کردن آزادی در ایمیل های روزانه و ادعا کرد که او معتقد است که زن و شوهر احساس می کند ازدواج خود آورده انگلستان به “ارتفاعات جدید در سراسر جهان است.”

با این حال او معتقد است که “زوج تازه ازدواج کرده بودند (sic) بیشتر نگران ترویج خود برنامه از منافع سلطنت خود را.”

حتی اگر زن و شوهر احتمالا احساس ‘حاکم در’ توسط اعضای ارشد خانواده Vickers معتقد است که اکثر اقدامات اخیر نیز بر روی “نشان می دهد که چگونه کمی هری و مگان را درک کرده اند در مورد این موسسه که آنها یک بار محدود شده است.”

بسیاری از سلطنتی کارشناسان بر این باورند “هری و مگان دوست داشتم که در کنترل خود روایت” و با هدف به یک روز “تماس های خود را از عکس های خود را.” به عنوان یک نتیجه از که تفکر آنها توافق کردند که “برابر خانواده خود را به کاخ باکینگهام به جای ایجاد خود را مستقل دادگاه ثابت کرده یک ناامیدی بزرگ برای آنها است.”

سلطنتی و درباریان به هیچ وجه قصد حمله به نهاد و یا تضعیف ملکه در هر حال. “از جمله مقامات قطعا نقش داشته و در هماهنگی فعالیت های خانواده سلطنتی – که کاملا معقول است. خصوصی دبیران در میان فعال ترین افراد در کمک به تصمیم می گیرید که چه فردی Royals انجام هر دو در منافع خانواده و کشور است. آنها وجود دارد برای کمک به مانع نیست.”

ملکه یکی از چند که درک نیت خود را و در نتیجه خوب است در نظر گرفتن مشاوره هر زمان که به آن نیاز است. اما پرنسس دایانا یکی از اولین اعضای سلطنتی به طور فعال به شکایت در مورد دبیران و درباریان این ادعا که “آنها موفق به ارائه مشاوره او مورد نیاز است.” حتی اگر “آنها او فقط نمی اغلب گوش دادن.”

قبل از انعقاد هوگو ادعا کرد “دیانا بود و همواره در رقابت با ملکه مصمم به انجام کارهای خود مستقل راه و من ترس از آن است در اثر مالش بر روی صورت پسر و دختر در قانون او هرگز به ملاقات کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>