طوفان داگلاس: بخش هایی از هاوایی بریس برای دسته 1 طوفان

مقامات گفته ساکنان هاوایی یکشنبه به بند به صورت یک دسته 1 طوفان barreling به سمت جزیره با 90 مایل در ساعت باد و سیل هشدارهای.

مائوئی شد و انتظار می رود آمار, اول, اوآهو, توسط, بعد از ظهر و کائوآئی و Niihau توسط شب, National Hurricane Center گفت. جزیره بزرگ هاوایی است که تحت یک طوفان گرمسیری هشدار.

“بارش باران های سنگین در ارتباط با داگلاس است که انتظار می رود بر بخش های اصلی جزایر هاوایی از اوایل صبح امروز دوشنبه به” مرکز پیش بینی و هشدار ساکنان تا 15 اینچ از بارش باران در مناطق بالا. مقامات هشدار داده است که بارش باران های سنگین می تواند تولید فلش سیل و گفت که حتی در مناطق تحت گرمسیری طوفان هشدار “شیب زمین از جزایر” باعث می شود طوفان نیروی باد است.

IMAGE: Hurricane Douglas (NOAA)
تصویر: طوفان داگلاس (NOAA)

“بزرگ شکستن امواج را بالا بردن سطح آب به اندازه 3 فوت بالاتر از نرمال جزر و مد در نزدیکی مرکز” مرکز هشدار داد و گفت: این امواج را خطرناک طوفان خروش.

شهر و پارک دولت بسته در سراسر جزایر جمعه و برخی از فروشگاه های مواد غذایی و بازارهای توقیف زود است. هر کسی کمپینگ در اوآهو پارک های شهر شد و گفت: ترک و برخی توریستی بسته شد ،

هاوایی در حال تجربه یک افزایش در COVID-19 موارد است. دولت ثبت شده سوم آن مستقیم تک روز رکورد شنبه, با توجه به ان بی سی وابسته KHNL از هونولولو با 73 مورد جدید گزارش شده است. از کسانی که 68 مورد یافت شد: در اوآهو و پنج در مائوئی که در آن طوفان است که انتظار می رود تاثیر داشته باشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>