در ابتدا گربه حیوان خانگی در انگلستان آزمایش مثبت برای coronavirus

در ابتدا گربه حیوان خانگی در انگلستان آزمایش مثبت برای coronavirus

لندن: یک گربه حیوان خانگی تبدیل شده است اولین انگلستان حیوانات آلوده با coronavirus مقامات بهداشت گفت: اصرار وجود دارد “هیچ مدرکی” این می تواند با تصویب این بیماری است.

مورد تایید شد توسط انگلستان رئیس دامپزشکی افسر پس از تست های آزمایشگاهی انجام شده در اوایل این ماه در ساری و در نزدیکی لندن است.

مقامات گفت که “همه شواهد موجود” نشان میدهد که این گربه به احتمال زیاد قرارداد این بیماری از صاحبان آن بود که آزمایش مثبت برای COVID-19.

بیانیه ای از وزارت محیط زیست گفت: گربه شمار بدون خطر است.

“اگر چه این اولین مورد تایید شده از یک حیوان عفونت با کوروناویروس فشار در انگلستان وجود ندارد و شواهد نشان می دهد که حیوان درگیر در انتقال این بیماری است ،

گربه در ابتدا تشخیص داده شده توسط یک خصوصی دامپزشک به عنوان داشتن گربه سانان ویروس هرپس اما نمونه نیز پس از آن آزمایش COVID-19 و ثابت مثبت است.

رئیس دامپزشکی افسر کریستین Middlemiss نام آن را “یک رویداد بسیار نادر است” و اضافه کرد که “هیچ شواهد نشان می دهد که حیوانات خانگی به طور مستقیم انتقال این ویروس به انسان”.

اگر چه این اولین بار است که چنین موردی در انگلستان گزارش شده است در جای دیگر از حیوانات در حال توسعه است.virus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>