داخل Meghan Markle و دوشس کیت اختلافی

آن شده است یک سواری پر از دست انداز برای دوشس کیت و Meghan Markle — و یک بیوگرافی جدید است که ادعا شده است که این مورد از ابتدا.

خواهر در قانون “تلاش برای حرکت در گذشته های دور از ادب از زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات” با توجه به گزیده ای از کتاب آینده پیدا کردن آزادی: هری و مگان و ساخت مدرن خانواده سلطنتیارسال شده در شنبه, جولای 25, توسط بار.

Inside Meghan Markle Duchess Kate Frosty Relationship
کیت میدلتون و Meghan Markle در رویال باکس در مرکز دادگاه در طول مسابقات قهرمانی ویمبلدون در جولای 13, 2019 در لندن, انگلستان. NIC BOTHMA/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

“حقیقت این بود Meghan و کیت فقط یکدیگر را نمی دانند که به خوبی … هر چند آن را نه لزوما او مسئولیت کیت را کمی به پل شکاف” رویال کارشناسان امید Scobie و کارولین دیورند در توضیح این کتاب اضافه کرد که در حالی که بانوان “بودند و نه در حال جنگ با یکدیگر” قطعا وجود دارد برخی از “لحظات بی دست و پا” بین کیت و مگان هر دو 38.

این جفت ارز کمی در مشترک “دیگر از این واقعیت است که آنها زندگی می کردند در کاخ کنزینگتون” این کتاب نشان می دهد و اشاره کرد که در یک نقطه هر دو آنها شد ترک کاخ کنزینگتون به خرید بروید در همان خیابان. به جای رفتن با هم کیت بنا به گزارش چپ سابق بازیگر به فروشگاه تنهایی و رفت و در یک جهت متفاوت است.

این کتاب همچنین ادعا می کند که شاهزاده هری و مگان شوکه شده بودند زمانی که آنها نیست از جمله در صفوف ارشد royals در کشورهای مشترک المنافع خدمات در ماه مارس است.

Inside Meghan Markle Duchess Kate Frosty Relationship
Meghan Markle و کیت میدلتون. تیم Rooke/شاتر (2)

“تصمیم گیری ساخته شده بود بدون مشاوره و آنها مطلع شدند پس از 2000 سفارش خدمات چاپ شده بودند و برای مهمانان خود را با نام قابل توجه وجود ندارد” یکی گزیده ای خواند. “این احساس عمدی.”

این کتاب ادامه می دهد: “در حالی که هری و مگان هر دو استقبال ویلیام و کیت با لبخند به Cambridges کمی نشان داد پاسخ. این اولین بار بود که دو تا به حال دیده می شود هر یک از دیگر از ژانویه تاکنون است. ‘هری’ ویلیام راننده سرشونو تکون دادن نادیده گرفتن Meghan. برای دقیقه قبل از ملکه‘s ورود ویلیام و کیت نشسته با پشت خود را به این زن و شوهر تنها چرخش در اطراف به گپ و گفتگو با شاهزاده ادوارد و [خود] سوفیکنار Sussexes. اگر چه Meghan سعی کردم به تماس با چشم با کیت, دوشس به سختی اذعان کرد ،

اگر چه این بیوگرافی شامل مصاحبه با رویال دوستان سابق خلبان نظامی, 35, و Meghan “بودند و نه مصاحبه و نه کمک به پیدا کردن آزادی” این جفت ارز در بیانیه ای گفت. “این کتاب بر اساس نویسندگان تجربیات خود به عنوان اعضای سلطنتی سپاه مطبوعات و مستقل خود را گزارش کنند.”

پیدا کردن آزادی: هری و مگان و ساخت مدرن خانواده سلطنتی بازدید از غرفه شنبه مرداد 11.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de