Kudlow می گوید دور بعدی coronavirus امداد را شامل 1200 $در چک و فرمت اخراج و توقف

  • کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow روز یکشنبه گفت که دور بعدی coronavirus امداد شامل چک های بیشتر به آمریکایی ها و گسترش فدرال اخراج توقف.

  • “وجود دارد یک $1,200 بررسی آینده که به بخشی از بسته جدید” Kudlow گفت: در مصاحبه با “وضعیت اتحادیه” در سی ان ان.

  • روز جمعه فدرال اخراج مهلت قانونی به پایان رسید و این آخر هفته اضافی $600 بیکاری به پایان رسید.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Larry Kudlow, President Donald Trump's top economic adviser
لری Kudlow رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

لری Kudlow تهمت را بالا مشاور اقتصادی روز یکشنبه گفت که دور بعدی coronavirus امداد را شامل اضافی $1,200 چک به آمریکایی ها و همچنین به عنوان یک فرمت از فدرال اخراج توقف.

“وجود دارد یک $1,200 بررسی آینده که به بخشی از بسته جدید” Kudlow گفت: در مصاحبه با “وضعیت اتحادیه” در سی ان ان.

هستهای مشخص شده است تعدادی از مقررات را شامل می شود در دور بعدی coronavirus امداد مانند بیشتر کمک به خانواده های آمریکایی های کوچک, کسب و کار, مدارس coronavirus آزمایش و واکسن بیکاری و متحده است. این لایحه تنظیم شده است به نورد در هفته آینده.

مرتبط با: 6 ماه از کروناویروس در آمریکا مورد بررسی در 6 دقیقه

Kudlow همچنین گفت که برگ برنده دولت قصد دارد به گسترش فدرال اخراج مهلت قانونی که روز جمعه به پایان رسید. به عنوان بسیاری از 12 میلیون آمریکایی که اجاره شد محافظت از اخراج در چهار ماه دوره واشنگتن پست گزارش داد.

“این بسیار خوب گرد بسته” گفت: Kudlow. “این بسیار هدفمند به خوبی بسته است.”

این آخر هفته اضافی $600 هفتگی بیمه بیکاری بهره مند شوند منقضی شده بدون جایگزینی و یا پسوند. وزارت کار گزارش روز شنبه که مدعیان اولیه بیمه بیکاری افزایش یافته و برای اولین بار از ماه مارس تا 1.4 میلیون آمریکایی. نزدیک به 32 میلیون آمریکایی در حال حاضر دریافت مزایای بیکاری با توجه به وزارت کار.

یک طرح کلی از توافق اولیه coronavirus بسته امداد می گوید احتمال وجود خواهد داشت برخی از نوع فرمت از بهره مند شوند اما نه در 600 $در هر هفته. روز پنجشنبه وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: جمهوری خواهان نگاه به ساختار فدرال کمک بیکاری پس از آن به مقدار حدود 70 درصد از بیکاری فرد گذشته دستمزد.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de