لالا کنت می گوید: زندگی او است ‘ظروف سرباز یا مسافر,’ حذف عکس از نامزد راندال امت

Vanderpump قوانین ستاره لاله کنت ارسال یک پیام مرموز در مورد ساخت “اشتباهات” در پنج شنبه, جولای 26, پس از حذف عکس از نامزد راندال امت از Instagram.

“عزیز خدا من آن کسی است که زندگی من ساخته شده یک ظرف غذا. من آن را انجام داده اند اما من قادر به لغو آن,” براوو ستاره, 29 نوشت: در یک Instagram داستان. “من اشتباهات من هستند و من شروع یک جستجو و موجودی اخلاقی بی باک. من نوشتن من اما اشتباهات من را نیز شامل است که که خوب است. من دعا برای قدرت به تکمیل این کار است.”

پیام او آمد و پس از او حذف عکس از تهیه کننده فیلم و کارگردان از او حساب رسانه های اجتماعی و unfollowed او.

'Vanderpump Rules' Star Lala Kent Deletes Photos of Fiance Randall Emmett on Instagram, Says Her Life Is a 'Mess'
لالا کنت و راندال امت در افتتاح شانیا تواین ‘let’s Go!’ در لاس وگاس در 6 دسامبر 2019. MediaPunch/شاتر

در بعد از ظهر یکشنبه امت نوشته شده ویدئوها از کنت و دختران خود را در لندن و زندان که او سهام با سابق, همسر, Ambyr Childersو همچنین یک عکس از سه نفر در Instagram. “خانواده” او زیر نویس عکس از کنت روی تخت دراز کشیده با بچه های خود. “خوشحال با هم است.”

کنت اقدامات آمد و دو روز پس از او نوشته شده درباره مبارزه با سوء مصرف مواد در پنج شنبه, جولای 24.

“آن چندی است پس از من در مورد ارسال هوشیاری,” او نوشت. “برای من مهم است به می گویند که این یک بیماری است که می تواند تنها خود تشخیص داده شد. هیچ کس مرا هوشیار… من من کردم و هوشیار است. من ساخته شده انتخاب هر روز به کار سخت به انتخاب کنید تا یک نوشیدنی. وقتی که من احساس ضعف من تماس بگیرید و من ضامن. من رفتن به جلسات (ثبت نام بر روی آنها در حال حاضر) برای نگه داشتن روحیه بالا و به یاد داشته باشید به همین دلیل من ساخته شده این زندگی در حال تغییر انتخاب است.”

او همچنین توضیح داد که چگونه او می پردازد و با دیدن مردم در اطراف او در حال مبارزه با همان مسائل است.

“من اعتیاد در مقابل من اغلب – اما من به صحبت می کنند در آن است و نه کار من به قاضی” او نوشت. “این کار من به دعا برای آنها و یک لحظه سکوت برای الکلی که هنوز هم رنج می برد. و هنگامی که کسی می آید به درخواست من برای کمک به من پیشنهاد من گوش و دانش و اشاره به آنها در این جهت بود که با اشاره به من. #1year9months2days.”

واقعیت تلویزیون ستاره که مشغول به امت در سپتامبر سال 2018 بود که اخیرا تصویر با نامزد او را در پورتوریکو, جایی که او کارگردانی نخستین فیلم نیمه شب در Switchgrassبا مگان فاکس و Machine Gun Kelly.

در دوشنبه, جولای 20, مدل ارسال شده عکس های جدید و شوهر, Instagram, داستان نمایش کلمه “رند” نوشته شده در دست راست خود را.

زن و شوهر بودند برنامه ریزی در ازدواج در مارس 18 اما مجبور شدند برای به تعویق انداختن nuptials خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>