عشق تکیلا ؟ سعی کنید این افراد مشهور متعلق به برندهای

از آن زمان به جشن می گیرند تکیلا! ملی تکیلا روز (بله, آن یک تعطیلات واقعی) در دوشنبه, جولای 24, و هیچ راه بهتری به افتخار قوی روح از با خلاصه ای از افراد مشهور متعلق به تکیلا مارک.

در حالی که افراد مشهور برچسب شراب در حال حاضر تعداد تکیلا مارک حمایت چهره های مشهور, مکزیکی نوشیدن شراب است که شاهد هجوم افراد مشهور بهره در ماه های اخیر. برای مثال دوستان خوب و سابق Breaking Bad costars Aaron Paul و Bryan Cranston اعلام کرد که نسخه آتی خود را دوس Hombres Mezcal (یک نوشیدنی بسیار شبیه به تکیلا) در ژوئن 2019. روح ضربه قفسه های ماه زیر است.

قبل از اولین بازیگران طعنه موضوعات سرمایه گذاری خود را با یک سری از مرموز رسانه های اجتماعی پست های پیشرو طرفداران بسیاری به این باور است که Breaking Bad راه اندازی مجدد و یا فیلم در آثار. هنگامی که این دو در نهایت نشان داد نوشیدنی خود را پس از هفته ها حدس و گمان برخی از طرفداران شد کمتر از هیجان.

“سه سال پیش ما نشسته در یک نوار سوشی در نیویورک است. صحبت کردن در مورد زندگی و آنچه که ما احتمالا می تواند انجام دهد پایین جاده با هم. ما تا به حال زمان ما زندگی می کند در حالی که تیراندازی Breaking Bad و واقعا ساخته شده بسیار خاص و پیوند. دانستن است که ما نمی تواند به اشتراک گذاری صفحه نمایش برای مدتی – افکار ما تبدیل به یک پروژه جدید” مشترک Instagram پست از ستاره ها توضیح داد در آن زمان است.

آنها افزودند: “ما دیوانه در مورد طعم و عطر و تطبیق پذیری از این اسموکی سن-پیر الکل است.”

هنگامی که دوس Hombres جشن اولین سالگرد خود را در ماه جولای سال 2020 به حقیقت گفته شود ستاره در زمان این فرصت برای نشان دادن قدردانی خود را برای نام تجاری است طرفداران. “با تشکر از شما. همه شما. برای ساخت @doshombres رویای یک واقعیت است. امروز ما در حال جشن ما 1 سال سالگرد بهترین راه ما می دانیم که چگونه با داشتن دوس Hombres. مقدار زیادی از آن” او به اشتراک گذاشته شده در آن زمان است. “این باور نکردنی سال و ما فقط گرفتن آغاز شده است.”

در ماه مارس سال 2020 وجود دارد دیگر بازیکن بزرگ در تکیلا بازی — Dwayne “The Rock” Johnson. این Baywatch ستاره خود را جشن گرفتند نوشیدن شراب با راه اندازی نرم در میان coronavirus همه گیر و نوشته شده است یک سری از کوکتل آموزش استفاده از Teremana در Instagram account. نوشیدنی و حتی در بر داشت راه خود را به بسیاری از کالیفرنیا بومی قابل توجه وعده های غذایی تقلب از جمله حماسه boozy بستنی و مغز گردو ساخته شده او در ماه ژوئیه سال 2020 است.

پایین ببینید بیشتر افراد مشهور متعلق به tequilas!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>