Meek Mill انشعابات با دختر پس از Kanye توییتهایی دربارهی کیم خیانت با او

Meek Mill نازل شده در پنج شنبه, جولای 26, که او و میلان هریس باید به نام آن واریز شده روز پس از Kanye West متهم کیم کارداشیان از تقلب با رپر.

“ما من و میلان تصمیم گرفت برای دوستان باقی می ماند و ساخت کودک ما به عنوان پدر و مادر جدا … ما هنوز دیوانه عشق برای یکدیگر [sic] اما ما هر دو به درک!” این “رفتن بد” رپ, 33, توییتی.

Meek Mill Splits From Girlfriend Milan Harris Days After Kanye West Tweets About Kim Kardashian Cheating With Rapper
Meek Mill و میلان روژ در لس آنجلس در 14 ژانویه 2020. شاتر

در پیگیری توییت او افزود: “من ساخته شده بسیاری از کاغذ در سال گذشته همه چیز رو متفاوت با افراد زیادی به من کمک کرد تا من عاشق revaluate خودم! آن را به اتفاق می افتد به کسی با موفقیت و قدرت رشد قوی باقی بماند و حرکت رو به جلو!”

آسیاب و میلان دی روژ خالق, 30, به اشتراک گذاری یک پسر که از آنها استقبال on May 6.

زن و شوهر فروپاشی آمد روز پس از غرب 43 ادعا کرد در یک پس-حذف صدای جیر جیر در سه شنبه 21 ژوئیه که او تا به حال شده است در تلاش برای گرفتن طلاق از کیم ملاقات با Meek” در Waldorf-Astoria hotel in L. A. “برای” اصلاحات در زندان.'” این Yeezy طراح ادعا کرد که Keeping Up With the Kardashians ستاره بود “خارج از خط” برای گذراندن وقت با آسیاب به ظاهر ادعا که Kardashian فریب خورده او.

Meek Mill Splits From Girlfriend Milan Harris Days After Kanye West Tweets About Kim Kardashian Cheating With Rapper
کیم کارداشیان وست Kanye West در Vanity Fair Oscar Party in L. A. در فوریه 9 سال 2020 است. Broadimage/شاتر

برخورد غرب با اشاره به اتفاقی در نوامبر 2018 هنگامی که مشتاق وکیل و فیلادلفیا بومی با حضور در عدالت کیفری اصلاحات اجلاس در L. A.

آسیاب به نظر می رسد برای رسیدگی به این اتهام با Instagram داستان ارسال در چهار شنبه, جولای 22, اشتراک گذاشتن یک نقل قول است که خواندن “برخی از مردم نمی وفادار به شما آنها وفادار به خود را نیاز دارید. پس نیاز خود را تغییر می کند تا وفاداری خود را.” او نوشت: در پست “من تا به حال به این یادگیری از طریق تجربه است.”

او همچنین در توییتی “S—t است cappp cmon …..” کلاه زبان عامیانه برای کلمه “دروغ است.”

غرب را فریب ادعا بود فقط یکی از بسیاری از اظهارات تکان دهنده او این هفته پس از آشکار در انتخابات ریاست جمهوری در جولای 20 که او و Kardashian تا به حال تقریبا سقط اولین فرزند خود را, شمالی, 7.

روز دوشنبه 21 ژوئیه غرب رفت و در توییتر سخنرانی دراز وشدیداللحن این ادعا که همسر او “در تلاش بود برای پرواز به وایومینگ با یک دکتر به من قفل کردن در فیلم خارج از آنجا که من گریه کردم در مورد صرفه جویی در دختر من زندگی دیروز است.”

غرب که پیش از این بستری در سال 2016 پس از لغو سفر خود شده است و باز خود را در مورد تشخیص دو قطبی. کارداشیان شکست سکوت او در مورد شوهرش اخیر رفتار نامنظم در یکشنبه, جولای 22, درخواست برای “شفقت و همدلی است.”

ما هفتگی منحصرا گزارش داد که “معروف” رپ به دنبال درمان برای اضطراب در شنبه 25 جولای ساعت پس از ارسال یک عذرخواهی به همسرش “برای رفتن با چیزی که یک موضوع خصوصی است.”

“من را پوشش نمی دهد و او را مانند او تحت پوشش من,” او هنوز توییتی. “کیم من می خواهم به می گویند من می دانم که من به شما صدمه دیده است. لطفا مرا ببخش. با تشکر از شما برای اینکه همیشه وجود دارد برای من.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>