‘زمان گذشته’: اوباما و بایدن به آدرس تعصب نژادی در پلیس در تصویری مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور سابق باراک اوباما روز پنجشنبه گفت که از آن زمان گذشته برای انجام کاری در مورد دلیل گرایش پلیس یک مشکل دولت مواجه شده و منفجر شد که به سراسر کشور تظاهرات تحت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک کمپین تصویری با معاون رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن اوباما گفت: مسابقه یک مشکل باقی می ماند در امریکا از جمله “چگونه جوامع از رنگ ای اداره چگونه شما می دانید که پلیس در حال تعامل و و بعضی اوقات بازیگری در راه است که در حال نواخته مغرضانه.”

اوباما اولین رئیس جمهور سیاه پوست گفت: تظاهرات که فوران در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس مارس 25 در مینیاپولیس, بازتاب فوق العاده ای بسیج از هر نژاد و عقیده است که ایران می گویند: “ما در زمان گذشته برای انجام کاری در مورد این.”

برای مغلوب ساختن پیشی جستن است طرفه با اجرای قانون در گاهی اوقات خشونت آمیز با معترضان با هدف جلوگیری از صدمه به اموال از واشنگتن به پورتلند.

President Barack Obama and Vice President Joe Biden arrive Jan. 20, 2017, for the inauguration of Donald Trump at the U.S. Capitol in Washington.
باراک اوباما رئیس جمهور و جو بایدن وارد Jan. 20, 2017, برای افتتاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنگره در واشنگتن است.

“در هفته های اخیر شده است وجود دارد و رادیکال جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت بین بردن و ما حل ادارات پلیس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اعلام اضافی استقرار مقامات فدرال. “شدید سیاستمداران باید پیوست این ضد پلیس جنگهای صلیبی و خستگی ناپذیر تخطئه ما اجرای قانون و قهرمانان. نگاه به آن از هر نظر تلاش برای تعطیل پلیس در جوامع خود منجر به تکان دهنده انفجار حوادث قتل, قتل و جرایم خشونت.”

وزارت امنیت داخلی فدرال فرستاده افسران به پورتلند به سرکوب خشونت وجود دارد, با وجود درخواست از شهردار و فرماندار را ترک کنند. پس از ارسال های اضافی مقامات فدرال به کانزاس سیتی, تهمت چهارشنبه اعلام کرد که او تمدید این برنامه به شیکاگو و آلبوکرک.

“این خونریزی باید پایان یابد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

هوگان Gidley یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت شنبه که اوباما اسکریپت ستایش نمی تواند پوشش بایدن را نزدیک به 50 سال میراث شکست.

“بایدن نیم قرن در واشنگتن شده است فرو رفته در جنجال و شکست سیاست های سوسیالیستی که اصلا منعکس کننده ارزش های ما در حالی که در سه سال رئیس جمهور تهمت را فراهم کرده است هر روز سخت کار آمریکایی ها با موفقیت واقعی و فرصت های بیشتر برای رسیدن به رویای آمریکایی” Gidley گفت.

اوباما اذعان داشتن تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در طول دولت او پس از سال 2014 تیراندازی مرگ توسط پلیس مایکل براون در فرگوسن میسوری است. اما اوباما در تقابل دولت او پاسخ با مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت او را کشید و با هم یک وظیفه نیروی پلیس ستاد دانشگاهیان و اعضای سیاه زندگی با توجه به توصیه های توسعه.

“پاسخ ما بود و نه به چشم پوشی از این مشکلات کنیم. “و ما وارد یک سری از توصیه هایی است که هنوز هم مربوط به این روز است.”

بایدن گفت: هدف این بود که به افزایش آموزش پلیس.

“نکته این بود که آنها می دانند که آنها نیاز به راهنمایی بیشتر می شود.”

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: باراک اوباما برای درمان تعصب نژادی در پلیس در تصویری برای بایدن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>