پلیس استرالیا برنده خود را در دادگاه عالی پیشنهاد برای جلوگیری از یک زندگی موضوع اعتراض


Protesters show their support during the Black Lives Matter Rally at Langley Park on June 13, 2020 in Perth, Australia. The event was organised in solidarity with protests in the United States following the killing of an unarmed black man George Floyd at the hands of a police officer in Minneapolis, Minnesota and to rally against aboriginal deaths in custody in Australia.
معترضان نشان دادن حمایت خود را در طول Black Lives Matter تجمع در لانگلی پارک در ژوئن 13 سال 2020 در پرت استرالیا است. این رویداد برگزار شد در همبستگی با تظاهرات در ایالات متحده در پی کشته شدن یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید در دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس, مینه سوتا و به تجمع در برابر بومی مرگ در دوران بازداشت در استرالیا.

Paul Kane/گتی ایماژ

  • پلیس نیو ساوت ولز استرالیا موفق به کسب یک دادگاه عالی مورد برای جلوگیری از یک زندگی موضوع اعتراض از وقوع در روز سه شنبه, جولای 28th, با توجه به coronavirus نگرانی.

  • خانواده مردی که در بازداشت پلیس در یک زندان در استرالیا در سال 2015 سازمان در اعتراض به اجرای عدالت برای کسانی که درگیر در مرگ او.

  • اعتراض مسدود شده بود پس از پلیس نگرانی که آن را “نقض بهداشت عمومی سفارشات” و منجر به افزایش عفونت کروناویروس.

  • با وجود تصمیم دادگاه عالی خانواده مصمم به ادامه اعتراض.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مقامات در نیو ساوت ولز استرالیا موفق به کسب یک دادگاه عالی مورد که مانع یک زندگی موضوع اعتراض از اتفاق می افتد در سیدنی با توجه به شیوع کروناویروس نگرانی 9News گزارش شده است.

خانواده مردی که در بازداشت پلیس سازماندهی تظاهرات برای چهار شنبه, جولای 28th, خواهان عدالت است. دیوید Dungay Junior, یک مرد بومی درگذشت زندان در سال 2015. بر اساس این گزارش مرگ او شبیه است که از جورج فلوید که کشته شد در بازداشت پلیس است. شبیه به فلوید Junior بود که مهار توسط پلیس گفت: ماموران “من نمی توانم نفس بکشم'” قبل از مرگش با توجه به 9News.

شبکه خبری ABC استرالیا گزارش داد, New South Wales, کمیسر پلیس میک فولر در زمان سازمان به دادگاه بیش از نگرانی در مورد چگونگی این تجمع را “نقض بهداشت عمومی سفارشات” در میان coronavirus بیماری همه گیر.

دادگاه عالی تصمیم روز یکشنبه در حمایت از پلیس برای جلوگیری از روز سه شنبه در اعتراض به این گزارش گفت:.

بر اساس این گزارش دادگاه عالی عدالت علامت Ierace تصمیم خود را بر اساس خطر سنبله در coronavirus موارد در نیو ساوت ولز با توجه به “تجدید حیات” در ویکتوریا یک کشور همسایه است.

“که زمان ارزیابی سطح خطر به رغم نسبتا کم تعداد جامعه و انتقال و سازگار با نیو ساوت ولز در حال حاضر در لبه چاقو از افزایش تنش در جامعه انتقال ویروس” Ierace گفت: با توجه به گزارش.

خودی که قبلا گزارش شده است که coronavirus موارد کاهش یافته و در شهرستانها عمده در ایالات متحده که در آن تظاهرات رخ داده است با توجه به تظاهرکنندگان به دنبال دستورالعمل ها و پوشیدن ماسک. این گزارش می گوید آن را سخت تر برای این ویروس به رشد خارج از منزل.

پلیس نیو ساوت ولز هشدار از مردم برای حضور در این تجمع به عنوان آن است که “در حال حاضر غیر مجاز.” بر اساس این گزارش در بیانیه ای مقامات گفت: “کسانی که فکر حضور در – با وجود این تصمیم دیوان عالی کشور و توصیه های بهداشتی – به شدت خواست به تجدید نظر در برنامه های خود را.”

پلیس همچنین گفت که در حالی که آنها در حمایت از “حقوق افراد به حق خود را به رایگان سخنرانی حوادث در مقیاس بزرگ مانند این در حال حاضر موضوع به محدودیت های تحت سلامت عمومی عمل” که به سفارش ساخته شده توسط وزیر بهداشت و تحقیقات پزشکی برای عموم به رعایت برای مبارزه با ویروس. در این بیانیه همچنین اشاره کرد که اداره پلیس “را دریغ نکنید به اقدام مناسب در صورت نیاز.”

با وجود این تصمیم دیوان عالی کشور, خانواده قصد دارد در ادامه با اعتراض. Junior خانواده متهم مقامات در تلاش برای خاموش کردن صدای خود 9News گزارش شده است.

“من و خانواده ام در حال نا امید در مورد نتیجه دادگاه امروز اما ما خواهد بود و جذاب تصمیم به دادگاه تجدید نظر به عنوان ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که عدالت برای عموی من مرگ” تاریخ و برادرزاده پل سیلوا در بیانیه ای گفت: با توجه به خروجی.

“کمیساریای علاقه مند نیست و در بررسی عموی من مرگ همه او می خواهد به انجام است که به من بسته و سکوت سیاه صدای. به متوقف کردن شکایت در مورد راه ما هستند درمان” سیلوا گفت: با توجه به گزارش. “ما قصد داریم به ادامه خواستار عدالت برای دیوید Dungay Junior.”

با توجه به ABC استرالیا گزارش یکی از سازمان دهندگان برنج گیبسون توافق کردند که اعتراض خواهد کرد.

“ما نمی تعلیق دموکراسی ما را به حالت تعلیق درآورد اساسی مبارزه برای عدالت است که مردم بومی باید در این کشور فقط به دلیل وجود یک بیماری همه گیر” گیبسون گفت: بر اساس این گزارش ،

او خواستار است که تظاهر کنندگان که حضور دارد باید به دنبال coronavirus دستورالعمل این گزارش می گوید.

“ما می توانیم همه چیز را ما می تواند به نگه داشتن هر کس به عنوان امن به عنوان ما می تواند ما امن خواهد بود در روز سه شنبه نمی آیند و اگر شما هر گونه علائم در همه,” او گفت:. “مطمئن شوید که شما با پوشیدن ماسک, مطمئن شوید که شما با رعایت مقررات و ماندن دور اما لطفا نژاد پرستی را نمی توان شکست منزوی در خانه خود.”

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>