رایان رینولدز, Jack Antonoff و بیشتر واکنش نشان می دهند به تیلور سویفت ‘فولکلور’

ستاره ها Swifties بیش از حد! رایان رینولدز, Jack Antonoff و بیشتر وبلاگ نمی تواند حاوی شور و هیجان خود را در مورد تیلور سویفت, ‘s, تعجب, آلبوم فولکلور.

نشویل بومی و 30 اعلام کرد در پنج شنبه, جولای 23, که او هشتمین آلبوم استودیویی بود که بیرون آمدن روز بعد. “تعجب” او توییتی اضافه کرد که “همه از من هوی و هوس و رویاها و ترس و گزارشات” ریخته شد و به هر یک از 16 آهنگ.

“قبل از این سال من احتمالا میرم overthought که به انتشار این موسیقی در ‘کامل’ اما این بار ما در زندگی در حال نگه داشتن یاد من که هیچ چیز تضمین شده است,” او نوشت: در یک متفکر نامه ای به طرفداران وفادار. “دل و روده من است و به من گفتن که اگر شما چیزی است که شما عشق شما فقط باید آن را به جهان است. که کنار عدم اطمینان من می توانید در هیئت مدیره.”

روز بعد برنده جایزه گرمی افتتاح شد تا در مورد الهام بخش در پشت stripped-down رکورد جدید.

“آن آغاز شده و با تصاویر,” او توضیح داد: در یک یادداشت طولانی در پنج شنبه, جولای 24. “من خودم را نه تنها نوشتن من داستان خود را, اما همچنین نوشتن در مورد و یا از دیدگاه مردم من هرگز ملاقات مردم من هرگز شناخته شده و یا کسانی که من آرزو می کنم من تا به حال. … در انزوا تخیل من اجرا شده است و این آلبوم در نتیجه مجموعه ای از آهنگ ها و داستان های که جریان مثل جریان آگاهی است. … در حال حاضر آن را تا به شما برای عبور از آنها را.”

به افتخار آلبوم جدید Antonoff, 36, منعکس شده در فرایند مشارکتی است که منجر به فرهنگ عامه‘s آزادی.

“کار با تیلور کامل اتصال به تمام تعجب از ساخت موسیقی” تولید کننده آغاز شد و در یک Instagram ادای احترام در روز جمعه. “وجود دارد یک لایه محافظ در فرآیند خود است که اجازه می دهد تا در صفر بدبینی. صفر. آهنگ مقدس و راه آنها صدا را به نگه داشتن نوشتن در خانه حق برای همیشه لطفا برای. پیدا کردن که با سحر و جادو است. در حال اجرا رو به جلو در هر آلبوم سحر و جادو است. با تشکر از شما برای اجازه نمی کردن. … فرهنگ عامه برای همیشه لطفا برای. … @taylorswift برای همیشه.”

پایین ببینید چه بیشتر ستاره ها از جمله هانا قهوه ای و Gigi Hadid, در واکنش به فرهنگ عامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de