مغلوب ساختن پیشی جستن اخبار: رئیس جمهور ریل در “ونزوئلا در استروئید’ دموکرات به عنوان coronavirus موارد صعود و ناآرامی همچنان در پورتلند


Donald Trump offered Ghislaine Maxwell his best wishes during a White House press briefing: Getty Images
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده Ghislaine ماکسول بهترین آرزوهای خود را در کاخ سفید نشست خبری: گتی ایماژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد و در دموکراتیک رقبا در واشنگتن با نام تجاری آنها را “سنگ سرد چپ ونزوئلا در استروئید!” پس از مجلس نمایندگان رای دادند به نفع هیچ ممنوعیت عمل در حال حرکت به لغو سفر خود ممنوعیت بازدید از چند اکثریت مسلمان کشور.

رئیس جمهور است و در ضمن توصیف coronavirus به عنوان یک “downer” و “dampner” در نظرسنجی شماره به ما نزدیک به آن رکورد تک روز افزایش موارد در جمعه شاهد 73,400 عفونت های جدید و 1100 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

“ما در حال انجام یک کار بزرگ است. ما قایقرانی شد. جورج واشنگتن را به حال زمان سخت به ضرب و شتم ما” رئيس جمهور گفت: در طول یک مصاحبه با دیو Khazaal Barstool ورزش در کاخ سفید است. “و پس از آن زمانی که چین ویروس در آمد. این یک تشخیصی آن downer.”

تعداد مرگ و میر روزانه از گذشت 1 ، 000 نفر در ایالات متحده برای چهارمین روز متوالی. در یکی دیگر از نشانه ای از چگونه مداوم ویروس گرفتن در این کشور است, فلوریدا پیشی گرفت نیویورک – هنگامی که جهان کانون بیماری همه گیر — برای تایید موارد است.

در ضمن وجود دارد ادامه داد: درگیری در پورتلند, اورگان, بین تظاهرکنندگان برای عدالت نژادی و فدرال افسران بحث برانگیز مستقر توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن. ماموران فدرال مستقر فلش چتری و گاز اشک آور برای متفرق کردن تظاهرکنندگان در یک نقطه swarming یک مرد برگزاری یک ما پرچم و برگ دمنده.

رئیس جمهور که در حال گذراندن تعطیلات آخر هفته در باشگاه گلف خود در بدمینستر نیوجرسی توییتی ادای احترام به دوست قدیمی خود را Regis Philbin کهنه تلویزیون پخش درگذشت در سن 88.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ ما به بار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>