مغلوب ساختن پیشی جستن جدید “لحن غم انگیز’ در coronavirus نیست برگشت خود را انکار جدی از این بیماری همه گیر — این تحقق است که انکار می تواند او را هزینه انتخابات


President Donald Trump pauses during a coronavirus disease (COVID-19) news briefing at the White House in Washington, DC, July 23, 2020.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مکث در طول یک بیماری کروناویروس (COVID-19) اخبار مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, DC, ژوئیه 23 سال 2020 است.

کوین لمرقو/ایسنا

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به اذعان تهدید در حال رشد و تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در روز سه شنبه coronavirus نیروی کار مطبوعاتی.

  • با این حال خود را تغییر لحن به نظر می رسد برای جلوگیری از نگرانی خود را بیش از توانایی خود را برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر.

  • با توجه به سی ان ان تهمت و تیم خود را مورد بحث و نظرسنجی ها نشان داد که او انتهایی پشت presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن صبح جلسه.

  • با وجود این تغییر مشخص نیست که چه زمانی این آشکار اذعان همه گیر خواهد داشت و اگر آن را می تواند برخی از آسیب از پاسخ خود را در شش ماه اول.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید روز سه شنبه به درک جدی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری پس از مارس.

اما در حالی که اخبار رسانه ها و صاحب نظران ستایش رئیس جمهور برای “لحن غم انگیز,” سوئیچ از شدت تمرکز بر بازگشایی (با وجود هشدار کارشناسان بهداشت عمومی) به ناگهانی ترغیب عمومی به همین ماسک و جلوگیری از میله مغلوب ساختن پیشی جستن را تغییر لحن به نظر می رسد نمی شود برگشت و در خود انکار تهدید این بیماری همه گیر اما به جای تحقق است که انکار می تواند او را به از دست دادن انتخابات آینده ریاست جمهوری.

با توجه به سی ان ان تهمت و تیم او تا به حال مورد بحث نظرسنجی انتخابات نشان داد که او انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن قبل از جلسه در روز سه شنبه. مردم آشنا با گفتگو با سی ان ان گفت که برخی از مشاوران به ارمغان آورد این واقعیت است که جدی گرفتن تن در coronavirus در گذشته موفق بوده اند برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این یک مورد زمانی که شما خط این همه تا آن را فصل گذشته از “شاگرد” ما رو 100 روز باقی مانده و واقعیت تلویزیون ستاره فقط حمله کردند با واقعیت” رام امانوئل که به خدمت در کنگره و کاخ سفید رئیس ستاد به رئیس جمهور باراک اوباما به نیویورک تایمز گفت.

“من فکر می کنم او در نهایت شروع به آن را دریافت” یک مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور با سی ان ان گفت در مورد رئیس جمهور درک خود را از انتخاب مجدد و همه گیر “اما او می تواند این کار را برای بعد از 100 روز ؟ من فکر می کنم اگر او می کند او برنده است.”

سی ان ان گزارش داد که در به طور متوسط از آخرین نظر سنجی های ملی بایدن است که منجر به طور متوسط 12 درصد است. بایدن همچنین پیشرو در چندین ایالت های مهم مانند پنسیلوانیا و میشیگان و مینه سوتا یک سری از فاکس نیوز, نظر سنجی, از این هفته نشان داد.

Medical workers use a nasal swab to test a person for the coronvavirus on July 22, 2020 in Florida.
پزشکی کارگران با استفاده از یک سواب بینی برای تست یک فرد برای coronvavirus در 22 ژوئیه سال 2020 در فلوریدا.

جو Raedle/گتی ایماژ)

مشاوران همچنین نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن یک سری از نظرسنجی نشان داد که بیشتر و بیشتر به شهروندان در حال انتقاد از خود را دست زدن به همه گیر سی ان ان گزارش شده است.

واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی در بر داشت که 60 درصد از 1,006 پاسخ دهندگان مخالف از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

اما به عنوان کسب و کار خودی Sonam Sheth و جان suzanne sass اشاره کرد در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در نهایت اذعان کرد که coronavirus است یک تهدید واقعی او گرفته هر گونه مسئولیت برای چگونه خود را از سیاست ها و اقدامات به عنوان رئیس جمهور نهفته اند البته از این بیماری همه گیر در ایالات متحده و او نیز به احتمال بسیار زیاد به تغییر لحن خود را در این موضوع بسیار به سرعت.

از جمعه ما تا به حال بیش از چهار میلیون coronavirus موارد با بیش از 145,000 مرگ و میر. سازمان بهداشت جهانی گزارش داد بزرگترین واحد در روز افزایش موارد در سراسر جهان با 284,196 موارد که تقریبا 70,000 آمد از ما به تنهایی.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است لغو کنوانسیون ملی جمهوریخواهان در فلوریدا او را به دلیل دستیاران او گفت: این حرکت نشان می دهد رهبری سی ان ان گفت: به نقل از دو منبع آشنا با این موضوع. نیویورک تایمز بعدها گزارش داد که این حرکت ممکن است همچنین انگیزه های مالی است.

“من فکر کردم من تا به حال یک تعهد نیست که تعداد زیادی تعداد عظیمی از مردم شلوغ به یک اتاق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک مصاحبه با فاکس نیوز.

Michael Neel, funeral director of of All Veterans Funeral and Cremation, wearing full PPE, looks at the U.S. flag on the casket of George Trefren, a 90 year old Korean War veteran who died of the coronavirus disease (COVID-19) in a nursing home, in Denver, Colorado, April 23, 2020.
مایکل نیل مراسم تشییع جنازه مدیر از همه جانبازان تشییع جنازه و هولوکاست, پوشیدن کامل PPE به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا پرچم روی تابوت جورج Trefren یک 90 ساله کره ای جانباز که درگذشت از بیماری کروناویروس (COVID-19) در یک خانه سالمندان در دنور, کلرادو, مارس 23 سال 2020 است.

ریک Wilking/ایسنا

فقط در ماه گذشته با وجود سلامت عمومی توصیه تهمت برگزار شد تجمع در تولسا و چند تن از اعضای خود را از جزئیات امنیتی خواسته شد به قرنطینه پس از دو عوامل سرویس مخفی تست مثبت برای ویروس. کارشناسان بهداشت و درمان باید در این تجمع گفت: به احتمال زیاد منجر به افزایش موارد در کشور است.

در حالی که تا حد زیادی چسبیده به یک اسکریپت در طول coronavirus جلسات این هفته (به جز زمانی که او خواست جفری اپستاین کاردانی Ghislaine ماکسول “خوب”), آن را سخت به بگویید که چقدر طول خواهد کشید و یا اگر آن را می تواند پاک کردن شش ماه گذشته تا حد زیادی از انکار تهدید این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا پیشنهاد مردم تزریق مواد ضد عفونی کننده ها تضعیف کارشناسان پزشکی خود را coronavirus وظیفه نیروی ادعا کرد که همه گیر شد جعل مرتکب شده جعلی-اخبار رسانه ها و تبلیغ اثبات نشده پزشکی درمان مانند هیدروکسی کلروکین.

رئیس جمهور تا این هفته تحت فشار قرار دادند برای اقتصادی بازگشایی با وجود خطر آن مطرح شده است. ماه گذشته او به وال استریت ژورنال است که کسانی که به پوشیدن ماسک انجام این کار به عنوان یک بیانیه سیاسی علیه او قبل از اینکه به طور ناگهانی تشویق ماسک-با پوشیدن این هفته است. و در حالی که کارشناسان گفته اند که آن را احتمالا امن نیست به بازگشایی مدارس و تهمت همچنان به فشار برای مدارس برای بازگشایی و قبلا تهدید به خودداری از بودجه فدرال از مدارس که نمی بازگشایی در پاییز.

و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است تشویق عمومی-سلامت-کارشناس-حمایت استراتژی کاهش مانند ماسک و نه رفتن به میله دولت هنوز فاقد جامع تست استراتژی و تا حد زیادی استعفا فدرال مسئولیت فراتر از دستورالعمل CDC است که منجر به یک ناهموار پاسخ توسط فردی متحده است.

در ضمن متحده در سراسر کشور به ویژه در جنوب و غرب در حال تلاش برای به دست آوردن موارد تحت کنترل و برخی از مناطق مواجه با کمبود تخت های بیمارستانی برای درمان موارد شدید.

مدل اصلی مورد استفاده برای برآورد تاثیر شیوع کروناویروس در ایالات متحده در حال حاضر پیش بینی نزدیک به 220,000 مرگ و میر در تاریخ 1 نوامبر ، کارشناسان همواره گفته است که مناسب پروتکل های گرفته شده در اوایل می تواند مانع بیمارستان سیستم از بودن سبب شده است که منجر به مرگ و میر کمتر.

روشن نیست چه مدت تهمت می توانید نگه دارید این لحن و یا اگر آن را کمک خواهد کرد که ناظران سیاسی اما این بیماری همه گیر در ما نیست کاهش و کارشناسان هنوز هم نگران آنچه که بدان معنی است که به احتمال زیاد موج دوم بازدید در پاییز.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>