کنسولگری آمریکا در چین آماده برای بسته شدن به عنوان دیپلماتیک با شدت گرفتن

1 / 7

یک کارگر حذف مهر و موم بزرگ ایالات متحده از مقابل کنسولگری آمریکا در شهر چنگدو

یک کارگر حذف مهر و موم بزرگ ایالات متحده از مقابل کنسولگری آمریکا در شهر چنگدو (AFP Photo/Noel Celis)

چنگدو (چین) (AFP) – کارگران حذف ما نشان از کنسولگری در شهر چنگدو در روز شنبه یک روز پس از پکن دستور بسته شدن آن به روابط رو به وخامت گذاشته و در یک جنگ سرد به سبک بن بست.

این چنگدو ماموریت دستور داده شد بسته در تلافی مجبور به بسته شدن پکن کنسولگری در هوستون, تگزاس با هر دو طرف ادعا دیگر در معرض خطر امنیت ملی است.

مهلت آمریکایی ها برای خروج چنگدو باقی مانده مشخص نیست اما خبرگزاری فرانسه به خبرنگاران دیدم یک کارگر در یک جرثقیل کوچک از بین بردن یک دایره ما نشان از مقابل کنسولگری ترک فقط یک پرچم ما پرواز.

سه شرکت در حال حرکت کامیون ها وارد ساختمان کنسولگری آمریکا روز شنبه بعد از ظهر و پاک کننده ها دیده می شد حمل بزرگ, سیاه, زباله, کیسه از کنسولگری در ساعات اولیه صبح است. یکی از آنها تقسیم شده و به نظر می رسد حاوی کاغذ خرد.

حداقل ده کیسه های حذف شده از ساختمان.

کارکنان دیگر دیده می شد حمل جعبه حرکت چرخ و چرخ چمدان داخل ساختمان.

پکن می گوید بستن چنگدو کنسولگری بود “مشروع و لازم در واکنش به اقدامات غیر منطقی توسط ایالات متحده” و ادعا کرده است که کارکنان در ماموریت دیپلماتیک در معرض خطر چین امنیت و منافع.

واشنگتن مقامات در همین حال گفته شده است غیر قابل قبول تلاش های چینی کنسولگری در هوستون به سرقت ما اسرار سازمانی و اختصاصی پزشکی و پژوهش های علمی.

آخرین چینی دیپلمات چپ هوستون کنسولگری روز جمعه به عنوان یک 72 ساعت مهلت به ماموریت منتقل می شود. مقامات وجود دارد دیده می شود در حال بارگیری کیسه بزرگ از اسناد و مدارک و موارد دیگر را بر روی کامیون ها و پرتاب در سطل.

پکن گفت: ما عوامل “زور” وارد هوستون کنسولگری.

ساختمان “چین ملی ملک” این بیانیه در ادامه با استناد به کنوانسیون وین در روابط کنسولی و چین و آمریکا کنسولی پیمان. آن اضافه شده است که ایالات متحده آمریکا “نباید تجاوز در محل … در هر راه”.

“چین اعلام کرد که قوی نارضایتی و شرکت مخالفان به ما زور وارد چینی سرکنسولگری در هوستون و تسلیم جدی تضمینی”.

در این بیانیه اضافه شده است که “چین را مناسب و پاسخ لازم در این زمینه”.

– ‘مشروع پاسخ’ –

تنش ها را افزایش یافت و بین دو قدرت در طیف وسیعی از جبهه ها از جمله تجارت چین را از دست داده و رمان coronavirus و دشوار امنیتی جدید برای هنگ کنگ با مقامات ایالات متحده در این هفته هشدار “استبداد” از چین.

بسته شدن کنسولگری آمریکا در چنگدو بود “مشروع و لازم در واکنش به اقدامات غیر منطقی توسط ایالات متحده” وزارت امور خارجه روز جمعه گفت.

“وضعیت کنونی در چین-روابط ایالات متحده چیزی است که چین بخواهد به دیدن و ما را مسئول این همه” آن را گفت.

سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin به خبرنگاران گفت که برخی از ما کارکنان در چنگدو کنسولگری “مشغول شد و در فعالیت های خارج از ظرفیت آنها دخالت چین در امور داخلی و در معرض خطر چین امنیت و منافع”.

این چنگدو کنسولگری در سال 1985 تاسیس شده در این مرکز از گذشته جنجال. آن را شامل یک نقشه محرمانه به بیرون درز توسط تحلیلگر اطلاعاتی ادوارد اسنودن به ما نشان میدهد نظارت در سراسر جهان است.

ماموریت نیز بود که در آن مقام ارشد چینی وانگ Lijun فرار کرد در سال 2012 از قدرتمند خود را رئیس شمارمی بود که پس از آن سر از نزدیکی شهر چونگکینگ است و پس موسوم زندگی برای فساد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>