ما پرچم کاهش در کنسولگری آمریکا در چین چنگدو

مقامات چینی در زمان بیش از کنسولگری ایالات متحده در چنگدو در روز دوشنبه وزارت امور خارجه گفت: روز پس از پکن دستور داد آن را به تلافی سازندگان: از ماموریت خود در هوستون. عکس: AFP

چنگدو: پرچم ما بود کاهش در کنسولگری خود را در چنگدو در دوشنبه روز پس از چین دستور داد ما را به ماموریت در اقدامی تلافی جویانه برای سازندگان: از کنسولگری خود را در هوستون.

فیلم در حالت پخش دوربین مدار بسته از خارج از کنسولگری نشان داد که پرچم به آرامی کاهش اولیه صبح روز دوشنبه پس از تنش ها افزایش یافت و بین دو قدرت با هر دو ادعا دیگر در معرض خطر امنیت ملی است.

روابط رو به وخامت گذاشته و در هفته های اخیر در یک جنگ سرد به سبک بن بست با چنگدو ماموریت جمعه دستور به تعطیل در تلافی مجبور به بسته شدن پکن کنسولگری در هوستون تگزاس.

مهلت آمریکایی ها برای خروج چنگدو شده است مشخص نیست اما چینی کنسولگری در هوستون داده شد 72 ساعت به پس از منظور اصلی ساخته شده بود.

جاده های منتهی به چنگدو کنسولگری بسته شد روز دوشنبه با پلیس و cordons مسدود کردن راه.

رسانه های دولتی گزارش داد که اعضای هیات ترک کرده بود ترکیب در حدود ساعت 6 صبح دوشنبه صبح.

بیش از آخر هفته از بین بردن کامیون وارد سایت و پاک کننده ها دیده می شد حمل بزرگ, سیاه, زباله, کیسه از کنسولگری.

در روز شنبه AFP خبرنگاران را دیدم کارگران از بین بردن ما نشان از مقابل ساختمان.

یک جریان ثابت از تماشاچیان در شهر 16.5 میلیون نفر در جریان گذشته بیش از آخر هفته بسیاری از عکس گرفتن.

پکن می گوید بستن چنگدو کنسولگری بود “مشروع و لازم در واکنش به اقدامات غیر منطقی توسط ایالات متحده” و ادعا کرده است که کارکنان در ماموریت دیپلماتیک در معرض خطر چین امنیت و منافع.

سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin به خبرنگاران گفت که برخی از ما کارکنان در چنگدو کنسولگری “مشغول شد و در فعالیت های خارج از ظرفیت آنها دخالت چین در امور داخلی و در معرض خطر چین امنیت و منافع”.

واشنگتن مقامات در همین حال گفته شده است غیر قابل قبول تلاش های چینی کنسولگری در هوستون به سرقت ما اسرار سازمانی و اختصاصی پزشکی و پژوهش های علمی.

تنش

تنش ها را افزایش یافت و بین دو تا از بزرگترین قدرتهای اقتصادی در طیف وسیعی از جبهه ها از جمله تجارت چین را از دست داده و رمان coronavirus و دشوار امنیتی جدید برای هنگ کنگ با مقامات آمریکایی هشدار “استبداد” از چین.

آخرین چینی دیپلمات چپ هوستون کنسولگری جمعه گذشته با مقامات وجود دارد دیده می شود در حال بارگیری کیسه بزرگ از اسناد و مدارک و موارد دیگر را بر روی کامیون ها و پرتاب در سطل.

پکن گفت: ما عوامل “زور” وارد هوستون کنسولگری که در آن گفته بود: “چین ملی ملک”.

آن بیانیه ای هشدار داد که “چین را مناسب و پاسخ لازم در این زمینه”.

ناسیونالیستی تلخیص این جهانی بار هشدار داد در سرمقاله روز شنبه که اگر واشنگتن “مصمم به فشار چین و آمریکا روابط در بدترین جهت… قرن 21 خواهد بود تیره تر و حتی بیشتر از مواد منفجره نسبت به دوران جنگ سرد”.

آن گفت: افزایش تنش ها می تواند منجر به “بی سابقه فاجعه”.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>