یک روزنامه نگار که مشغول به کار با PBS و National Geographic به ما می گوید آنچه در آن بود که به ضرب گلوله در چشم با اجرای قانون در پورتلند


Trip Jennings was shot in the eye with a less-lethal round by federal agents in Portland, Oregon.
سفر جنینگز به ضرب گلوله کشته شد در چشم با کمتر کشنده دور توسط ماموران فدرال در پورتلند اورگان است.

سفر جنینگز/Instagram

  • سفر Jennings, یک فیلمساز است که کار می کرد با PBS و نشنال جئوگرافیک, به ضرب گلوله کشته شد با اجرای قانون با کمتر کشنده دور در حالی که پوشش سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض در پورتلند اورگان است.

  • زبان به خودی کسب و کار Jennings بازگو لحظه ای که ماموران فدرال شروع به شلیک گاز اشک آور و pelting معترضان با گلوله های لاستیکی.

  • “من تا به حال یک کلاه. من تا به حال یک توپخانه ضد هوایی ژاکت ، به عنوان به زودی به عنوان من در معرض چیزی که آسیب پذیر بود که من چهره آنها شات من” جنینگز گفت.

  • جنینگز بود با عجله به بیمارستان توسط پزشکان داوطلب. او گفت: یک روز بعد که خونریزی در چشم او است و حتی بدتر.

  • “من امیدوار هستم هیچ آسیب دائمی,” او گفت:.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

سفر جنینگز نمی دانم چرا اجرای قانون و عوامل پرتلند را به ضرب گلوله در سر و نه اگر وجود خواهد داشت ماندگار آسیب به چشم است که در آن او زده بود با کمتر کشنده دور.

اما فیلمساز برای PBS و National Geographic به طور کامل درک می کند که اگر این اتفاق می افتد به او — 6’2″ مرد سفید با دوربین های فانتزی در اطراف گردن خود را; یک روزنامه نگار کهنه کار و مطابق با پلیس به منظور پراکنده کردن — از آن چه در مورد کسانی که بدون امتیاز?

“این یک لحظه نادر که در آن سفید من امتیاز نمی کند به طور کامل محافظت از من” جنینگز گفت: در مصاحبه با خودی کسب و کار روز دوشنبه ساعت پس از چک کردن از بیمارستان که در آن او برای درمان یک خونریزی چشم.

“من می دانم که تقریبا در هر موقعیتی که من در تعامل با پلیس, من ممکن است دچار مشکل اگر من شده است به سرعت اما من قصد ندارم به مرگ,” او گفت:. “این یکی از چند لحظه در زندگی من, در ایالات متحده, که در آن مطمئن نبودم.”

یک روزنامه نگار کهنه کار که تحت پوشش اعتراضات در سراسر جهان جنینگز بود یک بلوک و نیم از پورتلند ساختمان فدرال در اورگان بزرگترین شهرستان, صحنه, روزانه, درگیری میان معترضان و رو به رشد مجموعه ای از ما اجرای قانون مستقر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که حدود نیمه شب او شنیده خفه سفارش فریاد زد: از طریق یک بلندگو.

او نمی داند چه چیزی باعث اعتراض به اعلام غیر قانونی شورش است, اما او واضح و روشن در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

“آن را همراه با مقدار زیادی از گاز اشک آور و تاثیر زیادی مهمات” او بازگو کرد. “من ماندم, به پشت برخی از فعالان’ سپر و برخی از عکس های. و پس از آن وجود دارد فقط بیش از حد گاز اشک آور به ماندن است.”

صدها نفر از مردم و سپس در زمان پرواز از جمله جنینگز فرار ابر از سوختن مواد شیمیایی.

“آن را مانند یک صحنه از یک فیلم” جنینگز گفت. “این غول ابری از گاز اشک آور شروع به بخشی و حرکت در باد و افشای این خط از اجرای قانون در استتار و زره راهپیمایی در خیابان.”

“همه ناگهانی وجود دارد فقط یک مجموعه از تاثیر مهمات تمام اطراف من” او به یاد می آورد با اشاره به کمتر کشنده دور مانند گلوله های لاستیکی و beanbags که در نظر گرفته شده برای خسارت از مرگ و میر. او به خاطر یک معترض را سپر که بارها و بارها ناودان از آنچه او تصور می شود فلفل اسپری پرتابه.

هنگامی که تیراندازی متوقف شد “من نمیفهمد که زمان خوبی برای من به ترک” جنینگز گفت.

آن نبود. دقیقه بعد خود را به خط پلیس به دور از هر جمعیت و دوربین در دست جنینگز متوقف شده توسط یک درخت و تبدیل به اطراف به بررسی فاصله در حال حاضر بین او و اجرای قانون است.

“من تا به حال یک کلاه. من تا به حال یک توپخانه ضد هوایی, ژاکت, در,” جنینگز گفت. “به محض این که من در معرض چیزی که آسیب پذیر بود که من چهره آنها شات من.”

او می تواند راه رفتن به طوری که او رفت و به پیدا کردن پزشکان داوطلب در این نزدیکی هست که برای مراقبت خود را خون آلود چشم — از مهمات را در هم کوبید خود را در ماسک گاز — لود و او را در یک ماشین است که پلیس پس از آن با کمتر کشنده دور, او گفت:.

جنینگز است اولین روزنامه نگار به ضرب گلوله در چشم در یک زندگی توجه کردند. این اتفاق افتاد به لیندا Tirado یک روزنامه نگار مستقل است که گفت: کسب و کار خودی که او کور شد توسط یک “غیر کشنده” اما زندگی در حال تغییر پرتابه. بیش از یک آخر هفته, در پی کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس مانیتور مستند بیش از 100 پلیس حمله credentialed اعضای رسانه ها از جمله تلویزیون خدمه در پایان دریافت کمتر کشنده شلیک.

برای جنینگز که در انتظار یک قرار ملاقات با یک متخصص آسیب دیده خود چشم تمام مصیبت است “” شکست.”

“من امیدوار هستم هیچ آسیب دائمی,” او گفت:.

آن نیز وحی است.

“من به یاد داشته باشید که در یک کلاس سال پیش; بحث از دیگر AP عکاس. او گفت: “خود را می پوشند مطبوعات جلیقه و کار خود را و شما خواهد بود بسیار خوب'” جنینگز گفت. “که در تجربه من همواره مرتب کردن بر اساس توافقنامه ای که ما داریم.”

هفته گذشته قاضی دادگاه منطقه ما محدود ماموران فدرال با استفاده از نیروی غیر مرگبار علیه روزنامه نگاران و ناظران حقوقی. وزارت امنیت داخلی که دارای نمایندگی در شهرستان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد این حادثه.

یک خبر نوک ؟ ایمیل این خبرنگار: [email protected]

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de