شفق قطبی اعتراض: یک شات بعد از ماشین از طریق سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرکنندگان در کلرادو


Getty Images
گتی ایماژ

ماشین شخم زده به جمعیت سیاه زندگی ماده تظاهرکنندگان معترض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس و معترضان به ضرب گلوله کشته شده است در کلرادو.

شفق قطبی اداره پلیس گفت: این نشان دهنده که به ضرب گلوله کشته شد بود با عجله به بیمارستان در شرایط با ثبات – و اضافه کرد که یک معترض به ضرب گلوله یک سلاح است که آمار حداقل یک نفر.

تظاهرکنندگان راه رفتن در بزرگراه بین ایالتی 225 در حومه دنور از شفق قطبی در شنبه هنگامی که یک وسیله نقلیه را از طریق جمعیت, پلیس گفت:.

مقامات گفت: وسیله نقلیه یدک کشیده و آنها در حال بررسی است.

معترضان همچنین شکست ویندوز به دادگاه مراجعه و آتش آغاز شده بود در یک دفتر پلیس گفت: با تظاهرکنندگان دستور به ترک پس از غیر قانونی مجمع اعلام شد.

تنش بوده است افزایش در تظاهرات اخیر علیه نژادی و بی عدالتی بعد از ماموران فدرال فرستاده شد برای سرکوب تظاهرات در پورتلند اورگان است.

هزاران نفر از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان دادگاه فدرال در پورتلند به ساعات اولیه روز شنبه.

تظاهرات علیه خشونت پلیس در حال گسترش در سراسر جهان زیر 25 مه مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در ایالت مینه سوتا که پس از یک افسر سفید برگزار شد او را به روی زمین با زانو به گردن او.

در کلرادو معترضان شده اند جلب توجه به مرگ الیاس مکلين 23 ساله سیاه مرد بود که توسط پلیس متوقف در حالی که قدم زدن در یک خیابان شفق در ماه اوت سال 2019 پس از 911 تماس گیرنده گزارش او را به عنوان مشکوک.

پلیس قرار می گیرد و او را در یک سبد و امدادگران اداره 500 میلی گرم کتامین یک آرام بخش برای آرام کردن او.

آقای McClain رفت و به ایست قلبی شد و بعد از اعلام مرگ مغزی گرفته و حمایت از زندگی کردن.

مرگ او تبدیل به یک نقطه وحدت به عنوان خشم بیش خشونت پلیس و نژادپرستی در آمریکا رشد کرده است در هفته های اخیر.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

ادامه مطلب

الیاس McClain: سه افسران پلیس اخراج بیش از سبد عکس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>