پکن تعلیق هنگ کنگ معاهدات استرداد با کانادا استرالیا و UK

پکن تعلیق هنگ کنگ معاهدات استرداد با کانادا, استرالیا, انگلستان

پکن: در tit-for-tat حرکت پکن اعلام کرد که روز سه شنبه آن را تعلیق هنگ کنگ معاهدات استرداد با کانادا و استرالیا و بریتانیا پس از تصمیم گیری مشابهی توسط این کشورها بیش از یک بحث امنیتی جدید قانون.

کانادا و بریتانیا و استرالیا بخشی از “پنج چشم” هوش داد. دیگر اعضای نیوزیلند که خود را به حالت تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ پیشتر در روز سه شنبه و ایالات متحده است که حاکی از آن است که در حال آماده شدن برای انجام همان.

“اشتباه عمل و کانادا و استرالیا و انگلستان در politicising قضایی با همکاری هنگ کنگ به طور جدی صدمه دیده اساس همکاری قضایی” گفت: سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin در به طور منظم نشست خبری.

“چین تصمیم گرفته است به حالت تعلیق استرداد معاهدات بین هنگ کنگ و کانادا و استرالیا و انگلستان و همچنین عدالت کیفری توافق نامه های همکاری.”

منتقدان گفته اند که هنگ کنگ امنیت قانون فرسايش از آزادی های مدنی و حقوق بشر در مالی توپی است که نیمه مستقل از چین پس از آن تحویل از بریتانیا در سال 1997.

اما وانگ متهم کشورهای پس از استفاده امنیت ملی قانون به عنوان “بهانه ای به طور یک جانبه اعلام تعلیق معاهدات استرداد” با هنگ کنگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de