Chantel Jeffries است که قدمت Chainsmokers’ درو Taggart

عشق در هوا است! Chantel Jeffries و اندرو “درو” Taggart هستند Instagram رسمی.

مدل 27 تایید کرد رابطه او با Chainsmokers’ نوازنده 30 روز دوشنبه 27 ژوئیه پنج ماه پس از اینکه خال خال با هم برای اولین بار.

Jeffries مشترک دو عکس از خودش snuggling تا به کمال او در حالی که در تعطیلات و زیر نویس پست “🥺.”

در یکی از عکس های DJ رویشان اسلحه خود را در اطراف “درو” هنرمند گردن و به او بوسه. دومین ضربه محکم و ناگهانی را نشان می دهد Jeffries استراحت شانه او بر روی تخت در حالی که آنها نشستن در یک جدول به عنوان مجموعه های خورشید.

“خیلی خوشحال برای شما sis!🥰 عشق شما دو تا با هم! 😍,” پاریس هیلتون اظهار نظر در عکس از مرغ عشق.

وینی هارلو در پاسخ به رسانه های اجتماعی وضعیت نوشتن “😍😍😍😍.”

صوفیه ریچی همچنین اظهار نظر در پست اضافه کردن “Omg شما عاشق پرندگان.”

ماه گذشته این زن و شوهر خال خال شد غذا خوردن در لس آنجلس در موارد متعدد. آنها dined در غرب هالیوود دلیله معشوقه سامسون در ژوئن 24 در مدت کوتاهی پس از رفتن در تاریخ با Taggart را bandmate, Alex پالو تاریخ خود را در ژوئن 13.

بازی گلف چهار نفری بودند ترک عکس شام در گرفتن رستوران در L. A. قبل از رفتن به راه جداگانه خود را.

Jeffries و Taggart شد اولین مرتبط در ماه فوریه زمانی که آنها دیده می شد صرف زمان با هم در یک کاسه فوق العاده پارتی در میامی. دو خال خال شد رقص در پشت غرفه DJ در تائو و دیوید Gruntman بزرگ بازی آخر هفته جشن در آن زمان است.

“قتل آن” این بازی کامل بازیگر نوشت: در کنار یک سری از عکس ها از شب از جمله چند با مین بومی است.

Jeffries گفت: ما هفته به طور انحصاری در نوامبر 2018 که او مرد ایده آل این است که “کسی که به طور کلی بهترین دوست و علایق و سلایق مشابه.”

او افزود: “کسی که درک درستی از آن است که واقعا مهم است و کسی که من می توانند یاد بگیرند که از آنجا که من همیشه احساس می کنم مثل زمانی که شما در حال یادگیری شما در حال رشد است و من هرگز نمی خواهم به مانند راکد بنابراین من فکر می کنم آن را واقعا سرد است.”

ما را شکست این خبر که Jeffries و The Weeknd بودند “قطعا دوستیابی” در مارس سال 2018 پس از اینکه خال خال در Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره با هم. این دو تا به حال “مورخ سال پیش” این منبع گفت: ما در آن زمان اشاره کرد “آنها در حال دیدن اگر آنها می توانند آن را به کار.”

Jeffries قبلا مرتبط با جاستین بیبر در سال 2014 قبل از اینکه رسالت خود را عاشقانه در جولای 2016.

Taggart بخشی از مورخ مدل مردیت مایکلسون در سال 2018 است. ما تایید رابطه خود را در ماه ژانویه آن سال پس از جفت خال خال شد راه رفتن دست در دست در اطراف شهر نیویورک است. او قبلا مربوط به هیلی رو روشن و خاموش از سال 2016 به اکتبر 2017.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>