چین به رهبری جلسه مذاکرات برای ردیابی سریع ‘مرزی جریان مردم” در S. کشورهای آسیایی

چین به رهبری جلسه مذاکرات برای ردیابی سریع ‘مرزی جریان مردم” در S. کشورهای آسیایی

پکن: چین-رهبری جلسه مورد بحث و بررسی سریع-ردیابی از “cross-border جریان مردم” و یک کانال سبز به منظور تسهیل هر یک از دیگر اتباع در سه جنوب کشور آسیایی از جمله پاکستان و افغانستان و نپال و همچنین پکن خود را, یک مقام چینی روز سه شنبه گفت.

سخنگوی وزارت خارجه چین وانگ Wenbin گفت: یک ویدئو کنفرانس در COVID-19 برگزار شد وزرای خارجه چین و پاکستان و افغانستان و نپال.

“ما رزومه مرزی جریان از مردم در صورت منظم زمانی که شرایط خاصی در حال ملاقات و بحث و بحث ما خواهد شد راه اندازی سریع مسیر و کانال سبز” وانگ اظهار داشت.

این سخنگو گفت: وزیر امور خارجه چین وانگ یی تا به حال میزبان وزرای امور خارجه دیدار و در جایی که “طرفین رد و بدل انداز و به [a] اجماع مشترک در مبارزه با COVID-19 و از سرگیری توسعه اقتصادی و اجتماعی”.

به عنوان همکاران و همسایگان چهار کشور برتر نتایج پربار از جمله به موقع به اشتراک گذاری اطلاعات و مشترک مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وانگ تاکید کرد که در صورت مقابله با کروناویروس بحران همه احزاب باید تقویت مفاصل پیشگیری و کنترل ترویج سرگیری کار و تولید خود را رعایت سلامت شهروندان تسهیل مرزی تجارت و اطمینان از معیشت مردم تا پیروزی خود را بیش از این ویروس است.

“ما اعتقاد داریم همبستگی و همکاری قدرتمند ترین سلاح,” او گفت:. “ما باید پایبند به multilateralism و جامعه رفاه با آینده ای مشترک برای بشریت و حمایت از سوی سازمان بهداشت جهانی [که] نقش رهبری و حمایت منطقه ای و جهانی سلامت عمومی امنیت است.”

تاکید که چهار متحده نیاز به تقویت اطلاعات و ارتباطات و سیاست هماهنگی و همکاری در عمل وانگ اشاره کرد که چین ایستاده بود “آماده به کار با دیگر احزاب از نظر تست و تشخیص و درمان و تحقیقات واکسن و دارو”.

“علاوه بر این به ما کمک خواهد کرد این سه کشور در بهبود ظرفیت سازی خود را از سلامت عمومی است.”

این مقام چینی تاکید کرد که یک بار واکسن توسعه داده شد آن را تبدیل به یک جامعه جهانی خوب است. این چهار کشور وی افزود: همچنین توافق در یک عملیات استاندارد روش (SOP) برای کنترل مرز علمی پیشگیری و واکنش های اضطراری.

“ما توافق کرده اند برای تقویت کمربند و جاده ابتکار (BRI) همکاری برای تقویت اقتصادی و اجتماعی بهبود علاوه بر حفظ ثبات عرضه و صنعتی زنجیره ای,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>