‘الن DeGeneres Show’, تحت بررسی در میان ادعاهای سمی محیط زیست

پس از چندین کارکنان جلو آمد با داستان در مورد تجارب خود را کار بر روی Ellen DeGeneresرا در طول روز نشان می دهد بحث در حال حاضر موضوع تحقیقات داخلی.

انواع تایید شده در دوشنبه, جولای 27, که WarnerMedia خواهد بود انجام یک بررسی نشان می دهد در میان گزارش های متعدد از تجارب مشکل در تنظیم. با توجه به انتشار و تولید و مدیران اجرایی با ارسال یادداشتی به کارکنان خود اشاره کرد که یک شخص ثالث شرکت و WarnerMedia کارمند روابط گروه خواهد بود مصاحبه های فعلی و سابق کارکنان به عنوان بخشی از این بررسی است.

در اوایل این ماه 10 سابق الن کارکنان ادعا کرد در یک گزارش منتشر شده توسط BuzzFeed است که آنها در مواجه با نژاد پرستی و ترس و ارعاب در پشت صحنه های طولانی در حال اجرا در طول روز سری. یک کارمند نیز در گفتگو با خروجی.

Ellen DeGeneres Show Under Investigation Amid Claims Toxic Environment
Ellen DeGeneres در یک قسمت از ‘The Ellen DeGeneres Show’. مایکل Rozman/Warner Bros.

“That ‘نوع’ bulls–t فقط اتفاق می افتد زمانی که دوربین ها در. این همه برای نشان دادن” یکی از کارمندان سابق گفت BuzzFeed News. “من می دانم که آنها پول را به مردم و کمک به آنها را, اما آن را نشان می دهد.”

یکی دیگر از سابق کارمند ادعا کرد که میزبان Ellen DeGeneres باید “بیشتر درگیر” در آنچه اتفاق می افتد خارج از دوربین. برای اکثر کسانی که جلو آمد توافق کردند که گفته سمی محیط زیست بود که با توجه به اجرایی تولید کنندگان و دیگر اعضای ارشد هیات نمی DeGeneres خودش.

“من فکر می کنم تولید کننده اجرایی او را احاطه کرده و به او بگویید, ‘همه چیز را همگان مبارک’ و او فقط معتقد است که اما آن مسئولیت خود را به فراتر از آن” سابق کارمند گفت.

مدت کوتاهی پس از اتهامات ساخته شده سرفصل های اجرایی تولید اد Glavin, مریم کانلی و اندی Lassner خطاب ادعا می کند در یک بیانیه مشترک به BuzzFeed News.

Ellen DeGeneres Show Under Investigation Amid Claims Toxic Environment
Ellen DeGeneres. شاتر

“در طول نزدیک به دو دهه 3,000 قسمت و به کارگیری بیش از 1 ، 000 کارکنان ما تلاش کرده اند برای ایجاد یک باز و امن و فراگیر محیط کار” آنها نوشت. “ما واقعا ناراحت و متاسفم برای یادگیری است که حتی یک نفر در تولید ما خانواده تا به حال یک تجربه منفی. این نیست که ما که هستیم و که ما در تلاش برای بود و نه ماموریت الن تعیین کرده برای ما. برای ثبت روز به روز مسئولیت الن نشان می دهد به طور کامل در ایالات متحده است. ما را از این همه بسیار جدی است و ما درک می کنیم که بسیاری در جهان در حال یادگیری است که ما نیاز به انجام بهتر و متعهد به انجام بهتر و ما را بهتر انجام خواهد داد.”

هفته بعد یک منبع گفت:” ما هفتگی است که به طور انحصاری سابق الن کارکنان خوشحال هستند تا در نهایت داستان خود را گفت.

“آنها شده ایم تماس و ارسال پیامک در هر یک از دیگر در مورد داستان” این منبع گفت. “آنها دوست داشتنی است که حقیقت را — که شده است یک راز برای سال ها در این صنعت است و در نهایت دریافت منافع بیشتر.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>