جهانی COVID-19 تلفات عبور 650,000 به عنوان موج جدید منجر به محدودیت

جهانی COVID-19 تلفات عبور 650,000 به عنوان موج جدید منجر به محدودیت

پاریس: در سراسر جهان مرگ و میر از coronavirus پرید گذشته 650,000 روز دوشنبه به عنوان مقامات در سراسر جهان دوباره به راه افتادند یک قایق محدودیت — از ساحل تعطیلی به قرنطینه اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

کشورهای اروپایی در تلاش برای ترمیم آسیب های اقتصادی ناشی از اوایل مستندات تلاش برای تعادل نگه داشتن تاسیسات گردشگری باز در حالی که حفاظت در برابر شعله ور شدن یو پی اس از عفونت است.

اسپانیا از صنعت گردشگری مواجه تازه بدبختی بعد از انگلیسی, مسافران — و یکی از عمده تور — لغو پروازها وجود دارد پس از لندن تصمیم به معرفی قرنطینه برای مسافران بازگشت از کشور است.

هنگ کنگ موظف به پوشیدن ماسک در پاسخ به موج جدیدی از عفونت.

بلژیک محکم اجتماعی آن فاصله اقدامات به تلاش برای توقف آنچه که یک کارشناس به نام “نگران کننده” افزایش موارد است.

در واشنگتن در همین حال کاخ سفید اعلام کرد که یکی دیگر از مقامات ارشد دولت رقم مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین تا به حال قرارداد این ویروس.

همانطور که از دوشنبه شب به ما بدترین ضربه ملت در جهان اضافه شده بود یکی دیگر از 57,000 موارد عفونت و آن ثبت شده مرگ و میر در ایستاده بود 147,588 گفت: دانشگاه جانز هاپکینز.

تا روز یکشنبه تعدادی از ما روزانه عفونت تا به حال بیش از 60,000 برای 12 روز مستقیم با برخی از روزها اهمیت حیاتی بیش از 70000 مورد جدید.

اما به عنوان گریم چهره نگه داشته نورد در, سازمان جهانی بهداشت در برابر استدلال عمده فروشی بسته شدن مرزها.

این بود که “لزوما یک استراتژی پایدار برای اقتصاد جهانی, برای جهان فقیر و یا هر کس دیگری” گفت که در شرایط اضطراری مدیر Michael Ryan.

یک “جهانی one-size-fits-all سیاست” غیر ممکن بود به دلیل شیوع بیماری بودند و در حال توسعه متفاوت در کشورهای مختلف ،

هنگ کنگ در وضعیت ‘قابل ملاحظه ای شدید’

که گفت آن کمیته اضطراری را ملاقات بعد از این هفته برای بحث در مورد بحران شش ماه پس از این سازمان اعلام کرد همه گیر بین المللی سلامت عمومی اورژانس.

جهانی مرگ و میر از این بیماری همه گیر گذشت 650,000 دوشنبه نزدیک به یک سوم از این تعداد در اروپا با توجه به AFP شمارش شده از منابع رسمی در 1600 GMT.

پس از در حال ظهور در چین در اواخر سال گذشته ویروس کشته شده است در مجموع 650,011 مردم — اما بیش از 100 ، 000 مرگ و میر ثبت شده از تاریخ 9 و جهانی تلفات دو برابر شده است در بیش از دو ماه.

چین گزارش داد که کمترین تعداد از coronavirus موارد در سه ماه بخشی از نگرانی تورم از عفونت ضربه آسیا و اروپا است.

اندونزی تایید آن 100.000 هفتم coronavirus مورد جمعه به عنوان صلیب سرخ هشدار داد که بحران در جهان چهارم-پرجمعیت کشور را به خطر انداخته “مارپیچی خارج از کنترل است.”

عفونت های جدید را نیز رسید در هنگ کنگ که برای هفته ها به نظر میرسد که نرخ ابتلا به عفونت تحت کنترل است.

در حال حاضر هر کس در پرجمعیت خاک باید از ماسک در مکان عمومی, از این هفته.

“وضعیت اپیدمی در هنگ کنگ است قابل ملاحظه ای شدید” دبیر کل متی چونگ گفت که او اعلام کرد به اندازه گیری و همچنین ممنوعیت بیش از دو تجمع مردم در مکان های عمومی و رستوران ها محدود به وعده غذای آماده وعده های غذایی.

گردشگری ضربه سخت

اسپانیا که در حال حاضر پرداخت هزینه های بالا در زندگی بشر و زیان اقتصادی در طول همه گیر رنج می برد بیشتر ضربه پس از تور اپراتور توی لغو تمام بریتانیا تعطیلات به سرزمین اصلی اسپانیا از دوشنبه تا اوت 9.

آنها در واکنش به بریتانیا تصمیم اواخر شنبه به نیاز مسافران بازگشت از اسپانیا به قرنطینه به مدت دو هفته.

“وجود دارد در حال حاضر لغو شده است و انتظار می رود بیشتر گفت:” امیلیو Gallego دبیر اسپانیا هتل های انجمن.

“هیچ کس در حال رفتن به اینجا می آیند برای یک هفته تعطیلات و پس از آن صرف 14 روز تعطیل دور زمانی که آنها بازگشت به خانه.”

ایرلندی no-frills هواپیمایی Ryanair گفت: آن را به حال nosedived به قرمز در سه ماهه اول سال اشاره کرد که این بیماری همه گیر به حال مبتنی ناوگان خود را برای نزدیک به چهار ماه است.

“گذشته چهارم شد بیشتر به چالش کشیدن در Ryanair 35 سال سابقه,” گفت: یک شرکت در بیانیه ای.

تازه اقدامات پیشگیرانه

کشورهای دیگر در زمان یک رویکرد متفاوت به ترس بیش از افزایش عفونت.

آلمان را coronavirus آزمون اجباری برای بازگشت مسافران از مناطق با خطر وزیر بهداشت ینس Spahn روز دوشنبه گفت:.

“ما باید جلوگیری از بازگشت مسافران از آلوده کردن دیگران خسته شده اید و در نتیجه تحریک های جدید زنجیره ای از عفونت” Spahn در توییتر نوشت.

بلژیک اعلام کرد که از روز شنبه مردم وجود دارد خواهد بود مجاز به دیدن پنج نفر در بسیاری خارج از دایره خانواده کاهش مجاز “اجتماعی حباب” از 15.

اقدامات پس از کشور ثبت 1,952 موارد جدید طی هفته گذشته بیش از 70 درصد در هفته گذشته است.

فرانسه دستور داد شب حکومت برای سواحل در بریتنی رفت و آمد مکرر از قویبرن در ساحل اقیانوس اطلس پس از یک سریع-پخش COVID-19 خوشه ظهور وجود در هفته گذشته.

تهران هشدار داد خبرگزاری صدا و عروسی و مراسم تشییع جنازه تجمعات به عنوان coronavirus شیوع نشان داد هیچ نشانه ای از فروکش در خاورمیانه سخت ترین-آمار کشور است.

و بریتانیا راه اندازی یک کمپین در برابر چاقی روز پس از بهداشت عمومی انگلستان گزارش نشان داد که بیماری و افزایش خطر مرگ ناشی از کوروناویروس 40 درصد است.

ما در شرکت زیست فناوری مدرن آغاز شد مرحله نهایی آزمایشات بالینی به صورت بالقوه COVID-19 واکسن در روز دوشنبه — همان روز ظهور آن رئیس جمهور تهمت مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین تا به حال قرارداد این ویروس.

اوبراین ارشد ترین ما رقم تا کنون به پایین آمدن با ویروس “شده است خود منزوی و کار از یک مکان امن کردن سایت” گفت: کاخ سفید در بیانیه ای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de