هری Meghan نمی تواند بهبود روابط پس از ‘آزار’ نظرات نسبت به خانواده سلطنتی بیرون آمد

هری Meghan نمی تواند بهبود روابط پس از ‘آزار’ نظرات نسبت به خانواده سلطنتی آمد

حتی اگر بسیاری از سلطنتی طرفداران برگزاری شده است از امید به امکان تجدید نظر در هری و مگان تا پایان منابع جدید رو به جلو آمده اند به وضع استراحت به این ادعا.

به نظر می رسد که امید متعدد سلطنتی طرفداران ریزد به تازگی به عنوان تعدادی از منابع ادعا می کنند که هیچ راهی وجود دارد برای مگان و هری برای بازگشت به وظایف سلطنتی خود را در آینده اگر تا کنون.

در حالی که گزارش در ابتدا ادعا کرد که این زن و شوهر تنها به L. A به عنوان یک محاکمه اجرا’ کسانی که نظری گزارش شده اند به استراحت قرار داده تا کنون از جزئیات جدید در مورد مگان و هری جدید بگو همه کتاب ‘پیدا کردن آزادی’ به نور آمد.

یک منبع از خانواده سلطنتی صحبت به ایمیل های روزانه در مورد انتشار این ادعا “درب همیشه باز به آنها به عنوان بسیار دوست داشتنی اعضای خانواده است. اما آن سخت است برای دیدن چگونه آنها می توانند در حال حاضر نجات نقش جدید آنها می خواستند به عنوان “هیبرید” royals در حال اجرا تجاری و مشاغل در کنار وظایف سلطنتی از ما.”

“بررسی شده است و نه بحث شده است اما به نظر نمی رسد اگر وجود دارد هر گونه راه رفتن در حال حاضر. برخی بسیار خصوصی اهمیت خانواده در حال حاضر پخش شده اند در ظاهر با برکت خود را. که مضر خواهد بود.”

موضوع مهم دیگری است که ممکن است افزایش شکاف بین Meghan Markle و کیت میدلتون نیز می آید از عصاره گرفته شده از کتاب است که خواندن “مگان نا امید شده بود که او و کیت تا به حال پیوند می خورند بیش از موقعیت آنها به اشتراک گذاشته شده, اما او نبود از دست دادن خواب بیش از آن. به گفته یک منبع کیت احساس آنها نمی باید به نقاط مشترک بسیاری دیگر از این واقعیت است که آنها زندگی می کردند در کاخ کنزینگتون’.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>