ایران مقاومت کنندگان رکورد تک روز coronavirus تلفات و 235 مرده

ایران مقاومت کنندگان رکورد تک روز coronavirus تلفات و 235 مرده

تهران: ایران پایتخت تهران قرار داده شده است در میان 15 از 31 استان در حال حاضر در “قرمز” هشدار بیش از COVID-19 بعد از یک رکورد مرگ و میر گزارش شده برای یک روز در میانه ترین-آمار کشور است.

ایران گزارش 235 جدید و میر ناشی از رمان coronavirus در روز سه شنبه رکورد تلفات برای یک روز در میانه ترین-آمار کشور است.

“ما از دست داده اند 235 از هموطنان ما به دلیل COVID-19 در 24 ساعت گذشته,” مصرف کلی تلفات به 16,147 گفت: وزارت بهداشت سخنگوی سیما سادات لاری.

مقامات قرار داده بود, تهران در میان 15 در خارج از ایران 31 استان در حال حاضر در “قرمز” هشدار بیش ویروس, او گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

“وضعیت نگران کننده” در ایران لاری گفت و اشاره کرد که “تعداد روزانه hospitalisations در کشور در حال نزدیک شدن به اوج بیماری” در ماه مارس است.

“تهران پرجمعیت ترین استان تبدیل شده و قرمز برای اولین بار پس از اولین اوج ویروس,” او گفت: برای اجرای دقیق دستورالعمل های بهداشتی.

قرمز است که بالاترین رده در جمهوری اسلامی coronavirus خطر مقیاس.

ایران شده است مبارزه شامل رمان شیوع کروناویروس پس از اعلام آن موارد در فوریه 19.

اعلام کرد ویروس-مرگ و میر ناشی از عفونت و در ایران بازگشت پس از ضربه ماه-طولانی پایین است.

قبلی رکورد مرگ و میر نوشته شده بود سه شنبه گذشته زمانی که وزارت بهداشت گفت: 229 نفر فوت کرده است.

مقامات ساخته شده ماسک اجباری در محصور فضاهای عمومی و مجاز سخت ترین-آمار استانهای کشور از جمله تهران به reimpose محدودیت هایی که شده بود به تدریج برداشته از آوریل برای بازگشایی, ایران و مساله اقتصاد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>