کیم کارداشیان و کنی وست اند بحث طلاق برای ماه

بدانند چه چیزی برای آنها بهتر است. کیم کارداشیان و کنی وست در حال رفتن را از طریق یک رابطه جنسی خشن چند هفته اما گفتگو در مورد آینده خود شده است و در حال انجام یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است.

“کیم نیست ترک این رابطه به دلیل این وضعیت فعلی اما قبل از این وضعیت بیش از سه ماه گذشته و یا پس از آنها تا به حال شده است صحبت کردن در مورد طلاق” خودی می گوید ما در مورد رابطه بین واقعیت ستاره 39 و رپر 43. “کیم می خواستم به این ازدواج کار می کنند و بنابراین کنی. هر دو آنها هنوز هم یکدیگر را دوست دارم و هنوز هم وجود دارد برخی از علاقه به ساخت این ازدواج کار می کنند اما در ماه های اخیر این نگاه راه کمتر احتمال دارد.”

این منبع اضافه می کند که همه از او تمرکز بر غرب و سالم و مراقبت از بچه ها. این زوج که ازدواج در سال 2014 سهم چهار فرزند شمالی, 7, سنت, 4, شیکاگو, 2 و مزمور 14 ماه.

Kim Kardashian and Kanye West Have Been Discussing Divorce for 3 Months
کنی وست و کیم کارداشیان RCF/MEGA

“وجود دارد هیچ گفتگو در مورد طلاق تا زمانی که او را قادر به بهتر روانی فضای” خودی همچنان ادامه دارد. “واقعا وجود دارد کمی به هیچ تماس بین کیم و کانیه وست در حال حاضر.”

این Yeezy طراح ابرو مطرح شده در دوران انتخابات ریاست جمهوری در جولای 19. در طول گریان سخنرانی کرد و گفت که او و همسرش در نظر گرفته شده بود سقط شمال. پس از کارولینای جنوبی رویداد او در توییتر بیهوده گویی, ساخت چند نظرات در مورد کارداشیان, بچه های خود را و Kris Jenner. او همچنین به ظاهر متهم همسر خود را از تقلب با Meek Mill و ادعا کرد که او تا به حال شده است “تلاش برای طلاق” او را برای دو سال.

در ژوئیه 22 روز پس از توییتر خود و نظرات و KKW زیبایی بنیانگذار صحبت کردن در مورد خود مطالب در بیانیه ای از طریق Instagram علنا تایید برای اولین بار بود که او مبتلا به اختلال دو قطبی.

“کسانی که درک بیماری های روانی و یا حتی وسواسی رفتار می دانم که خانواده ناتوان است مگر اینکه عضو یک جزئی” از Skims طراح نوشت. “کسانی که بی اطلاع هستند و یا به دور از این تجربه می توان قضاوت و درک نمی کنند که فرد خود را مجبور به شرکت در روند کمک گرفتن مهم نیست که چقدر سخت خانواده و دوستان سعی کنید.”

روز شنبه, جولای 25, تولید کننده عذرخواهی به واقعیت ستاره از طریق توییتر.

“من می خواهم برای معذرت خواهی به جهنم همسر من, کیم برای رفتن با چیزی که یک موضوع خصوصی است,” او نوشت. “من را پوشش نمی دهد و او را مانند او تحت پوشش من است. کیم من می خواهم به می گویند من می دانم که من به شما صدمه دیده است. لطفا مرا ببخش. با تشکر از شما برای اینکه همیشه وجود دارد برای من.”

با گزارش برودی قهوه ای

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>