کیم کارداشیان بازديد Kanye West در وایومینگ در میان رابطه درام

ساخت جبران? کیم کارداشیان پیوست با شوهر Kanye West در وایومینگ پس از رپر علنا عذرخواهی برای شلاق را در همسر خود را در اوایل این ماه.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره 39 وارد کودی وایومینگ در دوشنبه 27 ژوئیه TMZ گزارش شده است. زن و شوهر خال خال شد در داخل یک خودرو با هم در خارج از وندی.

کارداشیان سفر به این دو مزرعه آمد و دو روز پس از یک منبع گفت:” ما هفتگی است که به طور انحصاری غرب, 43, حال بازدید از یک بیمارستان در شنبه, جولای 25, برای مقابله با اضطراب است.

Kim Kardashian Visit Kanye West in Wyoming Amid Relationship Drama
کنی وست و کیم کارداشیان Broadimage/شاتر

“او شده است احاطه شده توسط بسیاری از مردم شروع به احساس می کنید واقعا غرق” خودی گفت. “Kanye تصمیم به رفتن به بیمارستان برای گرفتن چک. به محض ورود کنی تصمیم گرفت او می خواهم و نه دیده می شود در خانه. او به رهبری بازگشت به خانه خود را — یک آمبولانس به دنبال.”

پس از دیدن یک دکتر این منبع افزود: “او احساس بسیار بهتر است.”

قبل از آن که روز “Jesus Walks” خواننده عذرخواهی به همسرش برای او طغیان عمومی و مضر کلمه در مورد خود و خانواده خود را.

“من می خواهم برای معذرت خواهی به جهنم همسر من, کیم برای رفتن با چیزی که یک موضوع خصوصی” در غرب است. “من را پوشش نمی دهد و او را مانند او تحت پوشش من است. کیم من می خواهم به می گویند من می دانم که من به شما صدمه دیده است. لطفا مرا ببخش. با تشکر از شما برای اینکه همیشه وجود دارد برای من.”

“شستشوی ما در خون” خواننده رپ در ابتدا سر تبدیل شده در جولای 19 در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری رالی در کارولینای جنوبی که در آن او نشان داد که او و تلویزیون شخصیت تقریبا خاتمه یافته کارداشیان اولین بارداری. این زن و شوهر به اشتراک گذاری چهار فرزند شمالی, 7, سنت, 4, شیکاگو, 2 و مزمور 14 ماه.

روز بعد طراح رفت و در توییتر بیهوده گویی و متهم Skims خالق تلاش به او متعهد به یک مرکز روانپزشکی.

“کیم تلاش بود برای پرواز به وایومینگ با یک دکتر به من قفل کردن در فیلم خارج از آنجا که من گریه کردم در مورد صرفه جویی در دختر من زندگی دیروز” غرب نوشت: در یک پس-حذف صدای جیر جیر.

غرب نیز ناودان و مادر خود را در قانون, Kris Jenner, و گفت که او و دیرین پسر کوری قماربودند “مجاز” به اطراف خود بچه ها.

در روز سه شنبه, جولای 21, او دو برابر کردن بر ادعای خود و افزود: “آنها سعی کردند به پرواز با 2 پزشکان به 51/50 من. من شده اند در تلاش برای گرفتن طلاق از کیم ملاقات با Meek [میل] در Warldolf [sic] برای ‘اصلاحات در زندان.'”

پس از tweetstorm یک منبع گفت:” ما روز سه شنبه که مادر چهار است “عمیقا ناراحت” است که نوازنده بود “صحبت کردن در مورد زندگی شخصی خود و برای ساختن مسائل است که بسیار شخصی به آنها و خانواده خود است.”

کارداشیان بعد خطاب به شوهرش رفتار و تشخیص دو قطبی در بیانیه ای از طریق Instagram در یکشنبه, جولای 22.

“کسانی که درک بیماری های روانی و یا حتی وسواسی رفتار می دانم که خانواده ناتوان است مگر اینکه عضو جزئی است,” او نوشت. “کسانی که بی اطلاع هستند و یا به دور از این تجربه می توان قضاوت و درک نمی کنند که فرد خود را مجبور به شرکت در روند کمک گرفتن مهم نیست که چقدر سخت خانواده و دوستان سعی کنید.”

با وجود این زن و شوهر را در مسائل جاری یک منبع گفت:” ما در روز چهارشنبه که واقعیت استار “نمی خواهند به طلاق کنی [چرا که] او پیش بینی صرف بقیه زندگی خود را با او.”

خودی افزود: “اما در این مرحله او به خاطر خانواده است. بچه ها در اولویت است.”

یک منبع دوم گفت: ما که “کیم بوده است از ملاقات با وکلا به بررسی و بحث در مورد طلاق” با یک سوم منبع اضافه کرد که او نمی رفته طریق با یک طلاق در گذشته “از آنجا که از کودکان است.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>