Kourtney Kardashian Lounging در استخر با پوشیدن لباس شنای زنانه دوتکه رشته است #اهداف

مانند یک خانواده! کارداشیان-Jenner قبیله نشان داده اند را بدنام منحنی در همه انواع راه از جمله از طریق برخی از جدی کون بیکینی, جرقه بزند. و تعجب خود را از شنا کردن نمودار است. بنابراین ما گرد تا برخی از بهترین کارداشیان-Jenner, بیکینی, جرقه بزند — و حتی کریس نگاه کنید.

کیمکه سهام ترین لباس شنای زنانه دوتکه, تصاویر, تمایل به تغییر همه چیز را بسته به جایی که او است و آنچه او را انجام می دهند. برای مثال در ژانویه 21, 2020, او زده یک پست فوق العاده شیک قلاب دوزی افسار تعداد که ما صادقانه نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید. اما زمانی که او با بچه های او معمولا می پوشد چیزی کمی بیشتر عملی است. شما می دانید, لباس شنا است که در واقع می تواند ،

کایلی است همه چیز در مورد قطعه standout رفتن پررنگ یا با رنگ برش یا الگوی در حالی که کندال نگه می دارد و آن را براق و ساده کوچک شیک اعداد. اما احتمالا ک کوله بیکینی دسته Kourtney‘در رشته دو قطعه او ارسال شده در مارس 24, 2020, از اخیر نخل سفر بهار.

حتی مادر است قاتل شنا ، در اکتبر 9, 2019 در KKW زیبایی موسس مشترک یک سوپر سکسی رجعت مادر او با پوشیدن یک گورخر-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه, نما, با, دوست, دوست فی رزنیک. “منظورم… که داغتر از مادر پس از تولد برادر!” او نوشت: در همراه زیرنویس.

از کریس’ رجعت گورخر شماره کایلی تطبیق لحظه نگه داشتن اسکرول برای دیدن همه بهترین کارداشیان-Jenner لباس شنای زنانه دوتکه عکس.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de