کریستن Doute زانو زده در سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض ‘پمپ قوانین’ شلیک

نشان دادن حمایت. کریستن Doute و دوست پسر الکس Menacheبا حضور سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراض او پس از شلیک از Vanderpump قوانین گذشته ماه گذشته اقدامات نژادپرستانه.

“با تشکر از شما @iketweezy و @ronnyrock شما در حال انجام کارهای شگفت انگیز” Menache نوشت طریق خود Instagram داستان در یک ویدئو او در پنج شنبه, جولای 26.

Menache شده است که مربوط به Doute, 37, از ماه مارس به اشتراک گذاشته یک کلیپ از تظاهرات مسالمت آمیز در لس آنجلس که در آن همه شرکت کنندگان بودند زانو. Doute برای او عینک یک چهره سیاه ماسک در میان coronavirus همه گیر و یک پیراهن جین به عنوان او در زمان شرکت در این رویداد.

Kristen Doute Kneels Black Lives Matter Protest After Pump Rules Firing
کریستن Doute. مایکل Buckner/هالیوود زندگی/شاتر

“با تشکر از شما برای ساخت [sic] جامعه شگفت انگیز برای 60 روز,” او اضافه شده است. “آن چنان قدرتمند و مهم است. #kneelforjustice.”

شنبه مشخص شده 60 روز از شبانه زانو است که آغاز شده توسط یک دوست از Menache و Doute را در ونیز کالیفرنیا پس از جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس است. اعتراض می گیرد هر شب در L. A. شهر به عنوان افراد گرد هم می آیند و زانو زدن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه — طول زمان یک افسر پلیس برگزار زانو خود را در برابر فلوید گردن به عنوان مرد گریه می کند برای کمک و گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

Kristen Doute Kneels Black Lives Matter Protest After Pump Rules Firing
کریستن Doute. حسن نیت ارائه میدهد الکس Menache/Instagram

این زن و شوهر در زمان شرکت در تظاهرات پس از بازگشت از کنتاکی که از آنها بازدید Doute سابق Vanderpump قوانین costars Jax تیلور و بریتنی Cartwright.

این جفت ارز را گریز آمد و روز بعد از او شما را دیوانه نویسنده صحبت کردن برای اولین بار پس از اخراج در ماه ژوئن از سری براوو برای او اظهارات نژادپرستانه نسبت به سابق costar ایمان Stowers در سال 2018 است.

“من فکر می کنم بزرگترین چیزی که من آموخته است که من آن را بسیار به یاد” میشیگان بومی گفت: در جولای 15 قسمت از “هالیوود خام” پادکست با Dax هولت و آدم Glyn. “من می دانم که فوق العاده کلیشه و بسیاری از مردم می گویند که اما آن را کاملا درست است چرا که من فکر می کنم که من فکر می کردم که من درک نژادپرستی اما در حال حاضر من واقعا یادگیری در مورد ناخودآگاه تعصب.”

او افزود: “یادگیری در مورد ضد نژاد پرستی. یادگیری در مورد چگونه ما می توانیم همه چیز به صورت محلی واقعا واقعا ایجاد تغییرات و قرار دادن کار به خود و جامعه محلی برای ایجاد این تغییرات من فکر می کنم [هستند] بسیار مهم است.”

ما هفتگی تایید شده در ژوئن 9 که طراح تی شرت یکی از چهار ستاره در سری واقعیت است که نمی خواهد بازگشت آن به 9 فصل ، Doute و Stassi شرودر شد اجازه رفتن پس از Stowers, 31, به یاد می آورد یک زمان دو اشتباه به نام پلیس در سال قبل.

تازه حداکثر Boyens و برت Caprioni نیز از برش نشان می دهد پس از گذشته خود اظهارات نژادپرستانه مطرح است.

Doute علنا عذرخواهی برای اقدامات او به عنوان شرودر 32 اما یک منبع گفت:” ما در ژوئن 8 که بانوان “نمی رسیدن به ایمان به طور مستقیم.”

پس از از دست دادن شغل خود و داشتن او جادوگران از WeHo شراب کشیده از قفسه Doute است پس از وصل با شرودر.

“Stassi و کریستن دوستان در این نقطه” یک منبع گفت:” ما به طور انحصاری در جولای 10, پس از دو گذشته خرید اینترنتی. “دو نفر از آنها در حال رفتن را از طریق این با هم و تجربه به ارمغان آورده است و آنها را به هم نزدیک است.”

جفت خال خال شد در ناهار هم همراه با خود شراب شرکت مؤسسین کتی Maloney در اوایل ماه ژوئیه سال پس از رسیدن به سطح بعدی پایه نویسنده را تایید کرد او در انتظار اولین فرزند او با نامزد کمال کلارک.

برای اطلاعات بیشتر Blacklivesmatter.com.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de