پورتلند تظاهرات: پلیس اعلام شورش به تظاهرکنندگان شکستن از طریق دادگاه حصار


AFP via Getty Images
خبرگزاری گتی ایماژ

پلیس در پورتلند, اورگان اعلام کرده اند یک شورش پس از معترضان نقض حصار اطراف ساختمان دادگاه فدرال که در آن افسران مستقر شده اند در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس و حضور militarised اجرای قانون است.

پلیس اعلام معترضان را محکوم کرد’ “رفتار خشونت آمیز” است که ایجاد یک “قبر خطر عمومی زنگ” بعد از یک گروه از معترضان کشیده بود پایین یک بخش از نرده های اطراف 1.20 هستم در روز یکشنبه.

“ده ها تن از مردم در جمعیت حفظ این سطح از خشونت و پر سر و صدا انجام شد و یا به عمد و یا بی پروا ایجاد یک قبر خطر عمومی زنگ” پلیس در بیانیه ای گفت.

جمعیت حدود 200 نفر جمع شده بودند در خارج از پورتلند پلیس دفتر انجمن قبل از حرکت به دادگاه فدرال. “در طول شب برخی از مردم در این جمعیت وقت خود را صرف تکان دادن حصار در اطراف ساختمان پرتاب سنگ و بطری و همه فن حریف باقی مانده بیش از نرده درخشان لیزر از طریق حصار شلیک مواد منفجره و آتش بازی به این منطقه مسدود شده توسط حصار و با استفاده از ابزار قدرت به سعی کنید به قطع از طریق حصار” به گفته پلیس.

تظاهرات ادامه داد: از طریق اوایل صبح روز یکشنبه پس از هزاران نفر از مردم جمع آوری شده برای یک شب دیگر از تظاهرات در شمال غربی شهر که در آن معترضان را مونتاژ برای بیش از 50 روز در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید که باید گالوانیزه تماس های بین المللی برای اصلاحات.

در یک پیام ویدئویی در شنبه پورتلند رئیس پلیس چاک Lovell ادعا کرد که در سراسر ایالات متحده “مردم در حال ارتکاب خشونت ظاهرا در حمایت از پورتلند”.

“اگر شما می خواهید برای حمایت از پورتلند و سپس توقف خشونت برای صلح” او گفت:. “ما می خواهیم با شما در جامعه و کار در روابط واقعی است که ایجاد خواهد شد را تغییر دهید. ما می خواهم به عقب بر گردیم به مسائل مهم که ربوده شده اند توسط مردم در ارتکاب جرم تحت پوشش جمعیت.”

استقرار ماموران فدرال به شهرهای آمریکا تمدید تظاهرات و درخواست برای پایان دادن به شغل خود.

به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان افسران برای محافظت از فدرال خواص و مجسمه پورتلند دیدم موجی از وزارت امنیت داخلی نیروهای skirting قانون اساسی موانع پلیس و جلسه تظاهرکنندگان خشمگین پاسخ.

پورتلند مقامات خواستار آن شدند که رئیس جمهور حذف این عوامل از شهرستان.

در حالی که یک دادگاه فدرال سفارش منع عوامل از هدف قرار دادن روزنامه نگاران و ناظران حقوقی در تظاهرات دیگری قاضی را رد کرده است اورگان دادستان کل تلاش برای محدود کردن ماموران فدرال در شهر.

“در وهله اول اگر چه آن را شامل اتهامات از آسیب انجام می شود به معترضان توسط اجرای قانون هیچ معترضی است که شاکی در اینجا” ما در منطقه قاضی مایکل مسامان گفت: در سفارش خود را در روز جمعه. “در مقام دوم است که به دنبال جبران هر گونه آسیب است که انجام شده است به معترضان. به جای آن به دنبال یک دستور در مقابل آینده انجام است و همچنین شکل فوق العاده ای از امداد.”

بسیاری از معترضان مجهز شده اند خود را با موقت سپر و چتر و ماسک صورت در برابر رگبار مستمر گاز اشک آور cannisters, اسپری فلفل و سلاح های دیگر از کار اخراج شده توسط پلیس.

“دیوار” از سازماندهی گروه از جانبازان نظامی, معلمان, کارگران بهداشت وکلا در مناسب و روابط مادران و پدران (مجهز به برگ دمنده برای جلوگیری از ابر از گاز اشک آور) پیوست تظاهرات تورم در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و خواستار فدرال عوامل خروج از شهر.

گروه های کوچک باعث شده قابل مشاهده آسیب به ساختمان ها و یا اخراج آتش بازی پرتاب بطری آب و دیگر اشیاء و روشن آتش کوچک که کشیده شده توجه ملی و در واکنش خشونت آمیز. تظاهر کنندگان استدلال می کنند که نافرمانی مدنی و خسارت به اموال باعث یک پاسخ پلیس که نامتناسب به این اقدام تأکید خشونت آنها اعتراض.

حداقل 60 نفر در پورتلند دستگیر شده اند توسط ماموران فدرال و دادستان در حال شارژ حداقل 46 نفر است.

تظاهرات علیه خشونت پلیس ادامه داد: در سراسر ایالات متحده در روز شنبه.

حداقل یک مرد کشته شد در آستین تگزاس که در آن یک مرد در یک ماشین رانندگی در نزدیکی یک اعتراض اشاره کرد اسلحه خود را در خارج از پنجره و اخراج چند دور قبل سرعت به دور, به گفته پلیس. یک مظنون بازداشت شده است.

سیاتل مقامات همچنین اعلام شورش در شهر واشنگتن که در آن حداقل 45 نفر دستگیر شده بودند بعد از پلیس اخراج فلش انفجار نارنجک و با عجله به جمعیت.

ادامه مطلب

جانباز صحبت می کند بیش از تصویری از فدرال افسران ضرب و شتم او را

ماموران فدرال ازدحام آمریکا-پرچم تحمل معترض در پورتلند

تهمت مسخره پورتلند شهردار برای گرفتن اشک با گاز کشته در اعتراض

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت بررسی برای اقدام علیه معترضان

دیوار از مادران گروه توصیف سوء استفاده از آنها را دریافت کرده ام از افسران

ماموران فدرال با استفاده از گاز اشک آور و باتوم برای متفرق کردن ‘دیوار مادران’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>