حامله, Vanessa Morgan, Michael Kopech تقسیم پس از 6 ماه از ازدواج

آن را بیش از. ونسا مورگان و شوهر, Michael Kopech را به نام آن واریز شده, با توجه به گزارش های متعدد تنها چند روز پس از ریوردیل بازیگر نشان داد که او باردار است.

از شیکاگو تریبیون گزارش شده در دوشنبه, جولای 27, که Kopech, 24 برای ثبت طلاق در زادگاه خود در ایالت تگزاس در ماه ژوئن 19.

MLB بازیکن پیشنهاد به My Babysitter s a Vampire بازیگر, 27 در آریزونا در ماه جولای سال 2019. ما بارگیری در این هفته تایید کرد که این جفت ارز رد و بدل پاکستان در تاریخی والتون خانه در حیاط فلوریدا در ماه ژانویه با costars Skeet Ulrich, جلب تنر و Madelaine Petsch در حضور. در آن زمان مورگان بوده بیش رویایی مراسم و نگاه به جلو به هزینه های آینده خود را با شوهرش.

Pregnant Vanessa Morgan Michael Kopech Split After 5 Months Marriage
ونسا مورگان و مایکل Kopech. حسن نیت ارائه میدهد از ونسا مورگان/Instagram

“ما هر دو می دانستند اولین روز ملاقات ما که” این است و من خیلی هیجان زده است که امروز رسما شروع می شود و ما برای همیشه لطفا برای” مورگان گفت, E! اخبار بعد از عروسی. “امروز من قول داد به عشق بهترین دوست من برای یک عمر و آن را صرف یک روز با کسانی که ما را در یک اتاق پر از عشق بی پایان. من نمی توانم صبر کنید به صرف بقیه زندگی من با او.”

شش ماه پس از عروسی این زوج, the CW ستارگان تایید از طریق Instagram که آنها در حال انتظار اولین فرزند خود را با هم. در یک تعداد انگشت شماری از جشن, عکس های از جنس آشکار حزب مورگان نشان داد که آنها خواهد بود با داشتن یک پسر.

“اخبار هیجان انگیز… من خوشحال به استقبال نوزاد پسر به دنیا این ژانویه 💙,” او نوشت: در پنج شنبه, جولای 24. “این پسر کوچک در حال حاضر من به ارمغان آورد شادی بسیار و احساس مانند یک هدف بزرگتر. من نمی توانم صبر کنید برای دیدار با شما!!”

Pregnant Vanessa Morgan Michael Kopech Split After 5 Months Marriage
مایکل Kopech و ونسا مورگان. حسن نیت ارائه میدهد از ونسا مورگان/Instagram

این پیدا کردن کارتر آلوم ادامه داد: “Lil یکی از شما ساخته شد با خیلی دوست دارم و در حال حاضر بیرون آمدن یک نور بسیار قوی آن را گرم شکم من. با تشکر از شما خدا را برای این نعمت ☺️ من فقط خیلی خوشحال و نمی توانید صبر کنید برای اختصاص هر روز به بهترین بودن مامان من می تواند ♥️ ‘i’ll love you forever, من از شما می خواهم برای همیشه تا زمانی که من زندگی می کنم عزیزم من شما 🎶’ – اگر شما می دانید, شما می دانید.”

در اوایل این ماه Kopech تصمیم گرفتند از بازگشت به شیکاگو وایت ساکس برای سال 2020 فصل بیس بال برای “دلایل شخصی” با توجه به تیم سخنگو. ورزشکار نیز از دست رفته این تیم در تابستان آموزش تمرینات آغاز شد که در جولای 3. طرفداران همچنین متوجه شده است که Kopech بود و نه برجسته در هر یک از همسرش عکس, از بارداری خود خبر.

در حالی که جشن او یک کمی در راه مورگان اذعان کرد که او می تواند یک گام به عقب از نور افکن در سفر مادر.

“در یک یادداشت شخصی من این نعمت رو به رشد در چشم های عمومی داشتن شروع حرفه بازیگری را در سن 6” او نوشت: از طریق Instagram روز جمعه. “در حالی که این باور نکردنی است برای من بسیار به دنبال به جلو به این مرد کوچک برخی از اتاق به رشد خارج از چشم های عمومی تا زمانی که او به من می گوید در غیر این صورت 🙂.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>