کودک رنگین کمان! هیلاری رودا شان اوری خوش آمدید 1st کودک پس از سقط جنین


Hilary Rhoda Gives Birth Welcomes First Child With Husband Sean Avery
Sean اوری و هیلاری رودا حسن نیت ارائه میدهد از هیلاری رودا/Instagram

نور پس از طوفان! هیلاری رودا به هنگام تولد به او و شان اوریالسلام در روز سه شنبه, جولای 28, پس از درد و رنج های متعدد سقط جنین.

“We love you baby نش” مدل 32, زیر نویس یک Instagram داستان عکس از خودش در آغوش گرفتن نوزاد پسر. او در ادامه برای به اشتراک گذاشتن “قبل از” و “پس از” در بیمارستان تصاویر کامل با یک ماسک و یک Cheez-It کیسه.

رودا اعلام کرد در ماه ژانویه که او باردار بود با یک Instagram نوزاد اولین دست انداز. “این پسر” مریلند بومی مزبور اجتماعی رسانه ها. “@imseanavery و من با داشتن یک نوزاد و ما بسیار هیجان زده در مورد این فصل بعد از زندگی با هم.”

این Sports Illustrated Swimsuit model رفت و به نوشتن در او Instagram داستان: “ما در حال داشتن یک نوزاد! در سال گذشته شده است کاملا یک سفر به این نقطه تعداد زیادی از یو پی اس و فراز زندگی. اما برای کسانی که در تلاش برای باردار شدن, همه می توانم بگویم این است که فقط نگه داشتن رفتن. من واقعا نفرت کلمه ” سفر ” (من سرزنش لیسانس) اما واقعا احساس مناسب در این زمینه در هکتار است. … تلاش برای باردار شدن است mindf–k و ممکن است تقریبا به پایان رسید ازدواج ما یک بار یا دو بار.”

اوری, 39, باز در مورد همسر قبلی بارداری در زمان. “پس از چند سقط جنین فشار شروع به نصب و باروری, پزشکان می گویند, ‘شما باید این پنجره. به حداکثر رساندن پنجره های 4 تا 5 روز پنجره با بدون استراحت,'” سابق حرفه ای یخ سوارکار اسب دوانی شدن بازیکن توضیح داد: در طول یک ژانویه قسمت از “هیچ F–ks داده” پادکست.

این زن و شوهر که نکاح در سال 2015 تا به حال “زمان سخت” تلاش برای باردار شدن به مدت شش ماه — پس از آن ورزشکار به خانه بازگشت از پنج هفته فیلم نقش. “[Sex]بود دیگر هیچ کار از” یخ Capades نویسنده توضیح داد. “من را دیده اند, در پنج هفته. بنابراین ما در حال رفتن به عشق و شما چه می دانید ؟ من ایستاد و بوسید همسر من در پیشانی و گفت: “من دوست دارم شما حامله هستید. من تضمین شما حامله هستید.’ … لحظه ای که ما در زمان سر و صدا, علم و روش آن — این است که چگونه شما را به یک کودک در زمان دشوار است.”

کانادا و رودا مورخ و خاموش برای سه سال قبل از نوامبر 2013 نامزدی. آنها گره خورده است گره در نیویورک دو سال بعد.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>