Regis Philbin خانواده ” غرق ” توسط فوران عشق پس از مرگ او

نگه داشتن میراث او زنده است. Regis Philbin خانواده صحبت کرد برای تشکر از هواداران برای حمایت خود را پس از معشوق میزبان شدند.

“Regis خانواده غرق فوران عشق ما را دریافت کرده ام” یک Philbin خانواده سخنگو در بیانیه ای گفت به ما هفتگی در دوشنبه, جولای 27. “اگر شما می خواهم به افتخار Regis حافظه ما با مهربانی از آنها بخواهید که شما را کمک مالی به http://foodbanknyc.org/ برای کمک به مردم نیازمند در معشوق خود نیویورک به خصوص در خانه خود قصبه برانکس. با تشکر از شما.”

Regis Philbin Family Overwhelmed by Outpouring After His Death
اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

ما هفتگی تایید شده در شنبه, جولای 25, که Philbin پدری در سن 88. آن را طولانی نیست قبل از ادای احترامات به امی برنده آب گرفتگی رسانه های اجتماعی. Philbin سابق زندگی می کنند cohosts, Kathie Lee Gifford and Kelly Ripaنیز صحبت کردن در مورد عبور خود را در صبح روز دوشنبه.

Gifford که cohosted Live With Regis و Kathie لی از سال 1988 تا 2001 نشان داد او را دیدم و همسرش, شادیدو هفته پیش.

“پس از آنها به سمت چپ [به جای من در تنسی] من فقط به خودم فکر کردم: پروردگارا است که آخرین باری که من میخوام ببینید دوست من؟’ علت او شکست من می توانید بگویید” Gifford به یاد می آورد در امروز نشان می دهد در روز دوشنبه. “من پس از آن نامیده می شود ، من نمی دانم چیزی به من گفت روز دیگر زمانی که من در تنسی ‘در یک هواپیما و رفتن به خانه. در یک هواپیما.’ من نمی دانم چرا اما من آموخته بود به گوش دادن به صدای. … من در هواپیما به خانه آمد و بلافاصله این خبر را شنیده در مورد Regis. [I] به نام شادی بلافاصله و صحبت با او. دیروز من سوار به خانه او با مالیات بر ارزش افزوده از frutti di mare و هر هدیه شراب من تا به حال به به و دختران است.”

Ripa در ضمن در زمان بیش از Gifford و cohosted با Philbin تا زمانی که او در سمت چپ صبح نشان می دهد در سال 2011.

“Regis است یکی از افرادی است که همه ما اعتقاد به نحوی شکل یک راه در اطراف اجتناب ناپذیر است. آن را نه در کارت گمان می کنم” Ripa گفت: Ryan Seacrest در زندگی با کلی و Ripa در روز دوشنبه.

Seacrest نیز در ناباوری برای اولین بار در.

“این بود که قبل از اخبار بیرون آمد و من به شما ارسال می شود توجه داشته باشید و من گفت:” من امیدوارم که این فقط یک شایعه و درست نیست.’ برای یک لحظه من خودم را متقاعد آن را فقط یک شایعه و البته ما شاهد این اخبار را” بت آمریکایی میزبان گفت.

Philbin است جان سالم به در برد با شادی و سه بچه خود را جوانا, J. J. و امی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>